Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez emssik dnia 20.07.2017, 08:24:51 am »
Każda broń ma swoje unikalne właściwości. W oknie umiejętności aktywnych danej broni, chyba w prawym górnym logu jest ikona ze znakiem zapytania czy jakoś tak, nie pamiętam, i tam masz filmik który pokazuje jak działa umiejętność specjalna danej broni.
2
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Slothar dnia 19.07.2017, 23:42:11 pm »
Nie wiem czemu odpowiadałem w innym poście a odpowiedź pojawiła się tutaj ;] wygląda trochę bez sensu ;]
Nie wiem jaką broń wybrałaś, ale kojarzy mi się z elementalizmem, który wzięłaś jako secondary weapon.
Jeżeli tak to w ele masz skille "hot" i "cold". Skille "hot" podnoszą temperaturę, na filmiku widziałem suwak na tej "gąsienicy", który przesuwał się w prawo czyli do pomarańczowego. Jeżeli jednak przesadzisz to możesz się podpalić i do tego ele ma skille "cold", które obniżają temperaturę.

Generalnie wprowadzili takie udziwnienia do broni, że bardziej skomplikowane lepiej mieć jako główną a jak najprostszą jako drugą.
3
Secret World: Legends / Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 19.07.2017, 22:03:28 pm »
Chodzi mi o skilla czy umiejętność, jest na ekranie na dole, po prawej stronie. Niby ma się ładować, a potem można przyłożyć mocniej. Tylko nie wiem jak tego użyć.
4
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MikFrey dnia 19.07.2017, 21:03:29 pm »
Jaka znowu gąsienicą?
Jakiś fioletowy szmelc? Chyba to jest tylko do sprzedaży, nie wiem zbytnio co więcej można z tym zrobić.
5
Secret World: Legends / Odp: SW:L Reloaded
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 19.07.2017, 15:09:16 pm »
Nowy wątek, bo dosyć marudzenia w starym. Skupmy się na generalnych odczuciach i umawianiu się na wyprawy, podawaniu nicków itd. Bardziej szczegółowe odczucia mile widziane również. Geriatyczne ramolenia o tym jakie SWL jest do dupy proszę umieszczać w wątku pogrzebowym.
6
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 19.07.2017, 14:34:28 pm »
Dzięki emssik, to trochę rozjaśnia, a co z "gąsienicą"?
7
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez emssik dnia 19.07.2017, 11:39:07 am »
Na przykładzie medalionów.

Ulepszasz go innymi medalionami (najlepiej tego samego typu wówczas masz 2.5 x banus w punktach ulepszenia), lub przedmiotami które dodają exp do medalionów.

Zielony itemek ma 20 poziomów. Żeby uzyskać niebieski przedmiot, musisz mieć dwa zielone przedmioty tego samego typu (ale nie koniecznie takie same, np. można mieć medalion do tankowania i do leczenia) oraz na maksymalnym poziomie i łączysz je w jeden niebieski (sama wybierasz, który z tych dwóch ma zostać podniesiony do rangi niebieskiego, a który zostanie w tym procesie zutylizowany).

Niebieskie przedmioty mają chyba limit 25 poziomu. Niebieskie przedmioty leveluje się już tylko takimi samymi zielonymi przedmiotami (można inaczej, ale jest to zbyt kosztowne). Jak dojdziesz do fioletowych to zaczniesz je levelować w praktycznie wyłącznie dopalaczami, bo inaczej się to zupełnie nie opłaca.

Z bronią jest tak samo. Trochę inaczej jest z Glyphami. Co do podnoszenia poziomów nic się nie zmienia, ale podniesienie "koloru" z zielonego do niebieskiego wymaga identycznego glypha (z tą samą ilością kropek). Co istotne Glyphy można levelować i podnosić ich "klasę" gdy są zamontowane w przedmiotach.
8
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 19.07.2017, 10:52:39 am »
Dobrze Slothar, obczaimy.

Co do sprzętu w Sw, to teraz też wylatują niebieskie i fiolety sprzęty i je się ulepsza? Czy ulepszasz zielony aż ci krytnie na niebieski? Gra jest tak zarąbiście intuicyjna, a guide'y są tak super zrobione, że do 8lvl nie mam pojęcia jak użyć wypaśnej "złotej gąsienicy".
9
Secret World: Legends / Odp: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Johnnie dnia 19.07.2017, 08:32:46 am »
odpaliłem BD i troszke mi wypaliło oczy ;)

Poczekaj na wyższe levele ;)
powiem szczerze, że już teraz ilość sypiącego się z miecza konfetti to dla mnie ciut za dużo (no ale grałem może z 10 minut, więc dalej muuuuuusi być lepiej ;)
10
Secret World: Legends / Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Slothar dnia 18.07.2017, 23:27:50 pm »
Ze skrzynek agartowych lecą wysokie wzmacniacze do sprzętu, bardzo przydatne w późniejszej fazie ulepszania. Na razie mam niebieskie, zamierzam tego użyć jak już się dorobię fioletowych. Dajcie znać z tym Albionem, IX ma sekcję ale jak stworzę inny nick to się nie zorientują ;]
Strony: [1] 2 3 ... 10