Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW  (Przeczytany 3646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yorgil

• Rycerz
Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW
« dnia: 29.03.2017, 14:46:54 pm »
Szczerze mowiac, chce sie klnac... By ich K.... C.... zastrzelil

https://secretworldlegends.com/faq/

Poczytajcie sobie...
Maly wycinek:
'Do I need to create a new character to play Secret World Legends?

Yes, everyone will begin Secret World Legends with a new character. Secret World Legends makes some major changes to itemization and character progression that aren't compatible with the old game.'
« Ostatnia zmiana: 29.03.2017, 14:49:17 pm wysłana przez yorgil »
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

deVolf

• Rycerz
Odp: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW
« Odpowiedź #1 dnia: 29.03.2017, 15:01:49 pm »
Właśnie o tym przeczytałem. Tak jakoś trochę smutno.

Stara gra pozostanie - obecni gracze (tylko) będą mogli dalej grać na starych serwerach. Nowych graczy na 'starym' TSW już nie będzie. Czyli będzie to takie niszczejące hospicjum, z szybko spadającą liczbą stetryczałych mieszkańców.

Nowa gra to będzie zupełnie nowa gra. Wszystko od początku, ew. z wyjątkiem petów i ubranek.

Nie wiem, czy mi się będzie chciało.

Tak jakoś trochę smutno.

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 29.03.2017, 15:05:57 pm »
Właśnie o tym przeczytałem. Tak jakoś trochę smutno.

Stara gra pozostanie - obecni gracze (tylko) będą mogli dalej grać na starych serwerach. Nowych graczy na 'starym' TSW już nie będzie. Czyli będzie to takie niszczejące hospicjum, z szybko spadającą liczbą stetryczałych mieszkańców.

Nowa gra to będzie zupełnie nowa gra. Wszystko od początku, ew. z wyjątkiem petów i ubranek.

Nie wiem, czy mi się będzie chciało.

Tak jakoś trochę smutno.

No i jeszcze trzeba pamietac, ze to bedzie 'modern ACTION rpg'... Czyli zabawa dla matolow o szybkich palcach w prostej siekaninie. Zal zwyczajnie.
Gotard "Yorgil" Thorn

Pietruszka

• Wtajemniczony
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 29.03.2017, 15:17:15 pm »
Wpadlam sie upewnic, ze wiecie, ale widze, ze wiecie.

Dodam tylko jeszcze z oficjanlego forum TSW:
"- Total rebrand, relaunch and new servers
- Can continue to play old character on old servers, but must roll new characters in the new game
- Updated action combat, improved visuals
- New gear/build/progression system
- Staggered re-release of "improved" versions of existing content, with "Tokyo, Nightmare Dungeons, Raids, and the rest of the content" being released at a later date"
- A free transfer process will allow you to move vanity items like Mounts, Pets, Vehicles, and other customizations that have been purchased over to Secret World Legends"

Plus jest to info, ale nie wiem co archiving dokladnie znaczy w tej sytuacji:
On April 5th at 10:00 EDT (14:00 UTC) during the weekly downtime on TSW we will be archiving all characters that have not logged in during the past 6 months.

Tak czy inaczej, o ile nie pojawi sie jakies info o tym, ze w legendach postacie zachowaja chociaz czesc tego, co mialy w TSW ja raczej rezygnuje. Pewnie wpadne na jakis sentymentalny spacer po story i questach dochodzeniowych, ale to tyle.

Chce wiec podziekowac za wspolnie spedzony czas :) Trzymajcie sie i moze jeszcze kiedys gdzies bedzie okazja zagrac w cos wspolnie ;)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 29.03.2017, 15:31:18 pm »
Kurcze, nie chce mi się wierzyć... To koniec epoki. To była i tak gra w którą grałam najdłużej, bo 4 lata, ale smuci mnie to, że potwierdza się teza, że większość graczy to idioci, którym trzeba podać papkę do buzi i przeżuć. Było za trudno, to zróbmy łatwo, ograniczmy myślenie, bo to przecież boli...

"What happens to my old TSW character?

They'll continue to live on the old TSW servers, so you'll still be able to log in and play them. You will not be able to play them on the new Secret World Legends server though. It’s a new experience and fresh start for everyone."

http://www.funcom.com/news/funcoms_the_secret_world_relaunching_as_secret_world_legends_this_spring

https://forums.thesecretworld.com/showthread.php?98556-The-Secret-World-Legends

Trzymaj się Pietruszka, dzięki za wspólną grę i mam nadzieję, że zobaczymy się gdzieś jeszcze...

Czyli będzie to takie niszczejące hospicjum, z szybko spadającą liczbą stetryczałych mieszkańców.

Kurcze, brzmi w sam raz jak dla nas.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2017, 15:35:06 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Stormheart

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 29.03.2017, 18:27:38 pm »
Trochę szkoda, chociaż po tak długiej przerwie jaką miałem, już mi chyba nie robi różnicy czy będę musiał zaczynać od nowa, i tak bym to zrobił. Tylko co teraz z HOT? Będziecie próbowali grać też w tą nową wersję?

Walka bardziej nastawiona na akcję, a mniej typowe MMO to dla mnie plus, ale tylko jeśli zostawią buildy tak jak były, uproszczenie odbierze TSW unikatowość. No właśnie, tyle lat przyzwyczajenia do tego skrótu, a od teraz SWL :/

Plus jest to info, ale nie wiem co archiving dokladnie znaczy w tej sytuacji:
On April 5th at 10:00 EDT (14:00 UTC) during the weekly downtime on TSW we will be archiving all characters that have not logged in during the past 6 monThs.

Co do archiving to pewnie chodzi o tą rezerwację nazw, w takim razie muszę się niedługo zalogować.
Jacob "Stormheart" Belmont

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 29.03.2017, 18:40:49 pm »
Kurcze, a ja sie  ciesze. Oczywiscie  nie z tego, ze olewaja oryginalne TSW, ale z nowej wersji. Co do mechaniki, to chyba nie ma sensu wypowiadac sie przed premiera, bo to tylko niczym nie poparte gdybanie. Nowy system moze byc tak samo gorszy jak i lepszy od obecnego. Moje odczucia napewno sa inne od Waszych z racji tego iz zaczalem grac dopiero 2 lata po premierze, w zwiazku z czym, wiekszosc gry poznawalem sam. Teraz bede mial mozliwosc startu od cbt/obt, tak jak Wy w oryginalnym TSW. Podzielam za to Wasze obawy dotyczace questow,  wciaz pamietam jak przeszukiwalismy z zona slowniki podczas misji z gorejacym krzakiem :), nie zyczylbym sobie i nowym graczom, aby ten aspekt gry (w sumie jej najmocniejsza strona) zostal zmieniony.
Na 100% zagram i wtedy zdecyduje czy warto tam zostac na dluzej.

@Yorgil :
Ja lubie action rpg  (np. Darksiders, serie DMC, czy tez wsrod mmo: Warframe i Skyforge) i nie czuje sie przez to "matolem", wiec prosze nie wrzucaj wszystkich milosnikow danego gatunku do jednego worka tylko dlatego, ze Twoje palce, nie sa juz tak szybkie ;).

Johnnie

• Architekt Loży Iluminatów
  • Johnnie
« Odpowiedź #7 dnia: 29.03.2017, 18:51:30 pm »
Eeeee

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #8 dnia: 29.03.2017, 18:51:34 pm »
Co do archiving to pewnie chodzi o tą rezerwację nazw, w takim razie muszę się niedługo zalogować.
Dokładnie tak. Tym, co dawno nie byli, radzę się zalogować przed 5 kwietnia - inaczej stracicie imię/nazwę postaci. Aktywni gracze będą mogli mieć takie samo imię/nazwę zarezerwowane w nowej grze.

Więcej info:
https://secretworldlegends.com/news/namereservation/

Stormheart

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 29.03.2017, 19:13:31 pm »
http://massivelyop.com/2017/03/29/exclusive-interview-funcom-on-the-secret-world-legends-reboot-and-the-end-of-updates-for-the-secret-world/

http://www.mmorpg.com/secret-world-legends/interviews/roman-amiel-on-making-secret-world-legends-better-than-the-original-1000011652

Kołko skilli zostaje, ale progresja to już klasyczne levelovanie. A system walki budują w oparciu o ten widok z celowniczkiem z TSW. Ja tylko mam nadzieję na natywną obsługę pada :) W sumie Conan Exiles pewnie będzie wzorem, a że wychodzi na XBO, to tu też można spodziewać się podobnych rzeczy.
Jacob "Stormheart" Belmont

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #10 dnia: 29.03.2017, 19:17:05 pm »

Kołko skilli zostaje, ale progresja to już klasyczne levelovanie. A system walki budują w oparciu o ten widok z celowniczkiem z TSW.
haha.. lecą po minimum... niech sobie wsadzą te "zmiany" w doope...koniec przekazu

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #11 dnia: 29.03.2017, 19:19:13 pm »
I pamiętajcie, żeby zalogować się na wszystkie swoje postaci, nie tylko na maina!

Trochę szkoda, chociaż po tak długiej przerwie jaką miałem, już mi chyba nie robi różnicy czy będę musiał zaczynać od nowa, i tak bym to zrobił. Tylko co teraz z HOT? Będziecie próbowali grać też w tą nową wersję?

Storm, HOT nie wypracował jeszcze oficjalnego stanowiska, HOT jest zmęczony i ma wszystko w d...., HOT ma nadzieję, że osoby spoza HOT będą się świetnie bawić w nowej grze, ale na razie HOT nie ma ochoty ruszać tego "czegoś", tym bardziej, że to beta (coś czuję, że Funcom się pięknie na tym wyłoży). A teraz drogi Funcomie pocałuj mnie w dupę.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2017, 20:07:16 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #12 dnia: 29.03.2017, 20:05:55 pm »
http://massivelyop.com/2017/03/29/exclusive-interview-funcom-on-the-secret-world-legends-reboot-and-the-end-of-updates-for-the-secret-world/

http://www.mmorpg.com/secret-world-legends/interviews/roman-amiel-on-making-secret-world-legends-better-than-the-original-1000011652

Kołko skilli zostaje, ale progresja to już klasyczne levelovanie. A system walki budują w oparciu o ten widok z celowniczkiem z TSW. Ja tylko mam nadzieję na natywną obsługę pada :) W sumie Conan Exiles pewnie będzie wzorem, a że wychodzi na XBO, to tu też można spodziewać się podobnych rzeczy.

To calkowicie ten produkt dyskwalifikuje - majac jednak przegrane godziny od baaaardzo wczesnego poczatku TSW. Zabili te gre. Jej unikalnosc i trudnosci. Do tego skoro ma to byc na poczatku przeniesienie tresci do innej mechaniki jaki sens jest dla starych graczy robienie misji inwestygacyjnych? Chyba ze dla sklerotykow.
Czuje sie kopniety w dupe.

I celowniczek tez moga sobie wsadzic gdzies. MMO z szybkimi paluchami - Zembol bez urazy - ale to juz dla mnie nie jest MMO. Zadne tego typu, z ktorymi sie spotkalem (Warframe i Skyforge tez) wg mnie kolo mmo nawet nie stalo.
« Ostatnia zmiana: 29.03.2017, 20:08:38 pm wysłana przez yorgil »
Gotard "Yorgil" Thorn

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 29.03.2017, 21:40:04 pm »
Bo te gry (wlaczajac TSWL, do czego Funcom sie oficjalnie przyznaje) nie sa juz mmo, nazywam je tak bo do nowego skrotu jeszcze sie nie przyzwyczailem - SWR - shared world rpg. Sa inne, fakt, ale inne nie oznacza gorsze. Zreszta czego oczekiwales ? Ze beda ciagnac tytul dla garstki ludzi? Internet jest pelen takich reliktow przeszlosci, gdzie na serwerze jest w porywach 50 osob trwajacych we wspomnieniach i okrzykujacych kazda nowa produkcje zaplutym klonem, i ze developerzy juz ich nie kochaja bo tworza gry dla matolow. Ja tam - przywolujac chociazby dzisiejszy wpis deVolfa - wole takie gry ulokowac w pamieci, na polce pt mile wspomnienia i juz do nich fizycznie nie wracac, zeby tych wspomnien nie zburzyc. TSW to gra unikalna, spotykana raz na 10 lat, ciezko sie wiec pogodzic z faktem, ze umiera, ale byly takie wczesniej i beda pozniej. Czy TSWL bedzie godnym nastepca? Pewnie nie, zwlaszcza dla weteranow TSW, ktorzy zaangazowali sie w nia tak mocno jak Wy. Czy to oznacza ze bedzie zla ? Czas pokaze, ale okrzykiwanie jej porazka jeszcze przed premiera to odbieranie sobie nadziei na dobra zabawe.

P.S. Yorgil nie mozesz mnie urazic swoim gustem odnosnie gier :) , gdyby tak sie stalo, musialbym zaliczyc sie do grona matolow, o ktorych wspomniales :)

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #14 dnia: 29.03.2017, 21:46:15 pm »
Hehe