Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW  (Przeczytany 4226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stormheart

• Rycerz
Odp: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW
« Odpowiedź #15 dnia: 29.03.2017, 23:39:59 pm »
I pamiętajcie, żeby zalogować się na wszystkie swoje postaci, nie tylko na maina!

Trochę szkoda, chociaż po tak długiej przerwie jaką miałem, już mi chyba nie robi różnicy czy będę musiał zaczynać od nowa, i tak bym to zrobił. Tylko co teraz z HOT? Będziecie próbowali grać też w tą nową wersję?

Storm, HOT nie wypracował jeszcze oficjalnego stanowiska, HOT jest zmęczony i ma wszystko w d...., HOT ma nadzieję, że osoby spoza HOT będą się świetnie bawić w nowej grze, ale na razie HOT nie ma ochoty ruszać tego "czegoś", tym bardziej, że to beta (coś czuję, że Funcom się pięknie na tym wyłoży). A teraz drogi Funcomie pocałuj mnie w dupę.
Po prostu grając chciałbym reprezentować HOT, nawet jeśli miałbym być jedynym członkiem Cabal w SWL ;)
Jacob "Stormheart" Belmont

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #16 dnia: 30.03.2017, 00:33:01 am »
Ja mam bardzo mieszane uczucia... Ale to i tak nieźle, bo o dziwo nie wyłącznie negatywne :) TSW miał swój czas, to był dobry czas, ale widocznie właśnie się skończył. Będę go dobrze wspominał.

Zembol ma sporo racji; poza tym przecież każda gra MMO może być zamknięta na amen tak naprawdę w każdej chwli. A stare TSW nawet ma szansę trwać sobie przez lata, jako produkt niszowy dla hermetycznej grupy zgredów, coś jak np. Ultima Online.

Do nowej gry na pewno się zaloguję, choćby po to, żeby zobaczyć co i jak, no i oczywiście przez sentyment do 'oryginału'. Ale grać raczej nie będę. Celowniczki, ekstensywny wygrzew, 10 klików na sekundę żeby przeżyć... To po prostu nie jest dla mnie. Pomijając już stare i niesprawne paluchy, to w tak dynamiczną grę raczej nie będzie się dało grać po Internecie z pingiem rzędu 200-500 ms przy dobrych wiatrach (a 2-5s przy złych).

Johnnie

• Architekt Loży Iluminatów
  • Johnnie
« Odpowiedź #17 dnia: 30.03.2017, 08:01:37 am »
z czystej ciekawości pewne odpalę, żeby zobaczyć jak się sprzedaje jeszcze raz ten sam kotlet..

ale nie mam zamiaru tracić resztek czasu na farmę od samego początku...

lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #18 dnia: 30.03.2017, 09:02:38 am »
Kazdy pewnie odpali. Zeby zobaczyc. Juz widze, jak mi sie maze Danny w Kingsmouth przez lzy zalewajace ze wscieklosci oczy, bo mi celowniczek nie spasowal sie z 353 szczypczykiem...

Mysle, ze to zwykla chamowa ze strony Funcomu. Nie zrobili wlasciwie nic - silnik maja z Conana, content z TSW. Rozumiem, ze kasa musi sie zgadzac, ale takie podejscie to jakas zenada jest. Mialem do nich bardzo wiele sentymentu - ostatni niezalezni, fajne tytuly - AO, TSW, stary Conan. Wszystko to sa fajne, nietypowe gry - nie dla kazdego, ale w jakistam sposob wybitne. A teraz odwalaja taka popeline? W biznesie nie ma sentymentow ale mogli sie chociaz troche wysilic.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #19 dnia: 30.03.2017, 09:25:45 am »
Tak siedząc wieczorem rozmawialiśmy z deVolfem o tym i doszłam do przykrego wniosku - to my jesteśmy przeżytkiem, to my siedzimy z rozrzewnieniem nad grą sprzed 4 lat, to my podchodzimy emocjonalnie do misji, zagadek nad którymi głowiliśmy się po nocach. Ale Funcom ma nas gdzieś, liczy się nowe otwarcie, spojrzenie w przyszłość, dotarcie do nowego odbiorcy - starzy fani nie generują pieniędzy, bo już wszystko mają. Pomysł jest marketingowo sensowny, odgrzać grę, unowocześnić i do jednego worka wrzucić "zgredów GM" ze wszystkimi sklepowymi i storyline'owymi bajerami i nowych ziutków z niczym w inventory, za to z kasą. Wiadomo jak na graczy działa ktoś z czymś wyjątkowym na plecach. Funcom to przemyślał. Sklepik będzie pękał w szwach.

Storm, też sprawdzę grę, ale na razie trudno mi się wypowiadać czy będę grać.
"For Russ! For the Wolftime!"

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #20 dnia: 30.03.2017, 09:45:10 am »
prawdopodobnie masz Broken rację

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 30.03.2017, 09:52:56 am »
Mnie sie odbijaja miedzy uszami jedna informacja, na ktorej sie skupiam: sezon 2gi jeszcze w tym roku :)

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #22 dnia: 30.03.2017, 16:29:09 pm »
Dobra, jak dam radę to pojawię się dziś na mumblu i mi powiecie dokładnie o co chodzi żebyście nie byli osamotnieni we wku...e :D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #23 dnia: 30.03.2017, 16:39:17 pm »
Bo najgorzej, jak wszyscy chodzą wkurzeni, a samemu nie można :D Daj radę Aszułka!

MikFrey

• Rycerz
  • Nick in-game: Mikfrey
« Odpowiedź #24 dnia: 30.03.2017, 19:15:32 pm »
Jak generalnie zgadzam się z Zembolem. Trzeba dać szanse SWL. Oczywiście jest to skok na kasę zrobiony przez funcom, ale trudno.
Na pewno do gry wejdę żeby zobaczyć. Obawiam się że zmainy będą znaczące ale nie wystarczające. Mechanika w TSW jest trochę archaiczna a Tokio niekompatybilne z resztą gry.
Oczywiście to jest wyrok śmierci na TSW. Ale jeśli nowy produkt będzie miał fabułę TSW i nowoczesną mechanikę gry, to może być to coś fajnego. Może ale nie musi. Zwłaszcza dal nowych graczy może to być coś fajnego, poprzednio ludzi odrzucała przede wszystkim mechanika, teraz może tak nie będzie. Ciekawe jak gra będzie wyglądać graficznie, jest wiele ale, wszystko okaże się w praktyce.
Postać
Michael "MikFrey" Frey - dps (elementalism)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #25 dnia: 03.04.2017, 18:42:11 pm »
Pożyjemy, zobaczymy. Zapisałam się na betę, ale tylko żeby wejść i zobaczyć, nie mam zamiaru grać do czasu release.

Zdecydowane minusy: tylko jedna postać (reszta za kasę), system Patrona brzmi jak chamski skok na subskrypcję (długie cooldowny prawdopodobnie na dungeony), mam spore wątpliwości czy niesamowity combat będzie cokolwiek lepszy od tego co było, konieczność levelowania postaci od nowa.

Nie wydawajcie Funcom punktów, czy tych za subskrypcję, przejdą do Legends!

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #26 dnia: 03.04.2017, 19:13:35 pm »
Nie wydawajcie Funcom punktów, czy tych za subskrypcję, przejdą do Legends!
Ale uwaga: tylko "prawdziwe" Funcom punkty przejdą do SWL - tylko te, które kupuje się za kasę. Bonus punkty (np. te "darmowe" dla Grandmasterów) nie przejdą do SWL. Równie dobrze można je teraz wydać na pety albo na ubranka. Może niektóre z tychże petów i ubranek zostaną przeniesione do SWL. Może.

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #27 dnia: 04.04.2017, 10:50:33 am »
http://boards.4chan.org/v/thread/372677856 pierwsze przecieki z bety. I beta chyba faktycznie jest betą, a nie ea. Cóż, z ss można wyczytać pewne zmiany. Natomiast jeśli action combat ograniczy się do "naciśnij 5 razy LPM, potem 1 i 2", to chyba nie o to chodzi. Plus UI które było największą wadą r-mode.

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #28 dnia: 04.04.2017, 10:58:27 am »
http://boards.4chan.org/v/thread/372677856 pierwsze przecieki z bety. I beta chyba faktycznie jest betą, a nie ea. Cóż, z ss można wyczytać pewne zmiany. Natomiast jeśli action combat ograniczy się do "naciśnij 5 razy LPM, potem 1 i 2", to chyba nie o to chodzi. Plus UI które było największą wadą r-mode.
świetny tekst

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #29 dnia: 04.04.2017, 11:00:06 am »
Jest tez wywiad gracza z Amielem. Ciezko powiedziec, czy zrobiony za pieniadze Funcomu, czy prawdziwy

http://massivelyop.com/2017/03/31/the-daily-grind-are-you-excited-about-secret-world-legends-2/
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...