Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW  (Przeczytany 2806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Johnnie

• Architekt Loży Iluminatów
  • Johnnie
Odp: Taki piekny pogrzeb... Zegnaj TSW
« Odpowiedź #30 dnia: 04.04.2017, 11:02:26 am »
Jest tez wywiad gracza z Amielem. Ciezko powiedziec, czy zrobiony za pieniadze Funcomu, czy prawdziwy

http://massivelyop.com/2017/03/31/the-daily-grind-are-you-excited-about-secret-world-legends-2/
obstawiam  czysty marketingowy bełkot
Andrzej Dupa

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #31 dnia: 04.04.2017, 11:14:24 am »
Jutro jest 5 kwietnia. Do jutra trzeba sie zalogowac do TSW, zeby nie zostac zarchwizowanym. Rozumiem, ze dopiero po jutrzejszym restarcie bedzie mozna rezerwowac imie do Legends?
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #32 dnia: 04.04.2017, 12:12:11 pm »
Sorry za spam, wysłałam PM do wszystkich użytkowników. Otworzyłam również ten dział forum dla łatwiejszego dostępu.
"For Russ! For the Wolftime!"

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #33 dnia: 04.04.2017, 12:15:20 pm »
Jutro jest 5 kwietnia. Do jutra trzeba sie zalogowac do TSW, zeby nie zostac zarchwizowanym. Rozumiem, ze dopiero po jutrzejszym restarcie bedzie mozna rezerwowac imie do Legends?
Tak.

On April 5th at 10:00 EDT (14:00 UTC) during the weekly downtime on TSW we will be renaming all characters that have not logged in during the past 6 months.
    At the same time, we will purge the Name Reservation List on The Secret World account page.
    Once TSW comes back online at 12:00 EDT (16:00 UTC) you will be able to create a character using any of the freed-up names
    On the TSW account page you will be able to select which character name you would like to reserve for use in Secret World Legends. Please note you can only reserve one name per account.
    You can only reserve character names that exist on your TSW account.
    Once Secret World Legends goes live you will be able to link your Secret World Legends and TSW account and claim your reserved name.

Toscani

« Odpowiedź #34 dnia: 04.04.2017, 12:17:42 pm »
Witam was moi drodzy :) ja wrócę do gry w SW:L

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #35 dnia: 04.04.2017, 12:30:44 pm »
Hej Toscani :)

Myślę, że paradoksalnie ten ruch może przyciągnąć "starych" graczy, którzy kiedyś tam pograli z miesiąc, w sumie gra im się podobała, ale walka była beznadziejna, więc zrezygnowali. Po 4 latach nie grania i przy obecnym stanie posuchy w MMO, ten tytuł może być sukcesem. O ile Funcom weźmie się w garść i nie spieprzy sprawy. Starzy gracze, którzy grali do teraz, będą mieć mieszane odczucia.
"For Russ! For the Wolftime!"

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #36 dnia: 04.04.2017, 12:46:37 pm »
Hej Toscani :)

Myślę, że paradoksalnie ten ruch może przyciągnąć "starych" graczy, którzy kiedyś tam pograli z miesiąc, w sumie gra im się podobała, ale walka była beznadziejna, więc zrezygnowali. Po 4 latach nie grania i przy obecnym stanie posuchy w MMO, ten tytuł może być sukcesem. O ile Funcom weźmie się w garść i nie spieprzy sprawy. Starzy gracze, którzy grali do teraz, będą mieć mieszane odczucia.

Wywiad, ktory linkowalem, troche dal mi do myslenia. A moze to ci starzy maniacy TSW sa jacys inni niz reszta? Mechanika TSW wyprzedzila reszte gatunku i moze to gracze mmo nie byli na to gotowi? Z drugiej jednak strony jak czytam, ze ludzie odchodzili, bo za trudne bylo przejscie do Blue Mountain, to juz calkiem glupi jestem... Paradoks? Bo teraz z kolei to ja bede mial problem - mysle, ze juz Kingsmouth (o BM nie wspomne) moze byc dla mnie za trudne, bo zrecznosciowe...
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Maurycy

« Odpowiedź #37 dnia: 04.04.2017, 12:54:58 pm »
Sorry za spam, wysłałam PM do wszystkich użytkowników. Otworzyłam również ten dział forum dla łatwiejszego dostępu.

Dzięki za info na maila :) na pewno spróbuje odświeżonego TSW
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #38 dnia: 04.04.2017, 13:08:30 pm »
mysle, ze juz Kingsmouth (o BM nie wspomne) moze byc dla mnie za trudne, bo zrecznosciowe...
Nie tylko dla Ciebie  ;) Przychodzi taki moment w życiu gracza, że trzeba się już ograniczyć do strategii turowych.

Aur0

• Brat
  • **
  • Happy "Aur0" Grimwood
« Odpowiedź #39 dnia: 04.04.2017, 13:25:59 pm »
Witam ponownie :)
dzięki za info, jeżeli będą chętni to również spróbuję swoich sił :)
co do archiwizacji postaci to ja to już chyba mam za sobą... ;/ po zalogowaniu się,  nie mam żadnej możliwości sprawdzenia płatności etc. cokolwiek kliknę przerzuca mnie na stronę conana ;/ brak opcji ściągnięcia klienta już od dawna ;/ a szkoda ;/

pozdrawiam.
"wyobraźnia to jedyne ograniczenie..."

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #40 dnia: 04.04.2017, 13:45:55 pm »
Zagrac się zagra, bo to TSW. Ale żadna z zapowiadanych zmian nie ma efektu "wow", a odświeżony r-mode to za mało.
No a levele... jak będzie nm mode, to fajnie. A jak nie, to Transylwania i Tokyo po raz pierdyliard dwudziesty?

Simon "Swiety" Templar

« Odpowiedź #41 dnia: 04.04.2017, 13:52:44 pm »
Cześć,

Brokenwing dziękuję za wiadomość. Ja bardzo chętnie spróbuję "nowego TSW".
Dziś się zaloguję aby nie stracić mojego super Character Name'a.

Sandi_Maruda

• Chronicle
« Odpowiedź #42 dnia: 04.04.2017, 16:46:53 pm »
Witam,

Dziękuję za informację, mam chęć spróbować, ale jak się okaże tylko non target to już gra nie dla mnie i nic mnie nie przekona do tego systemu, że jest fajny w mmo, a parę gier sprawdziłem i zazwyczaj po miesiącu się nudzi :). Obecny system mi bardzo pasował, tak samo jak w World of Warcraft i Blizzard jakoś tego nie zmienia i ludzie grają i maja frajdę.

Pierwsza myśl, jaka mi przyszła czytają o poprawionym TSW: szukają jeleni do testów, a i tak wszystko będą pchać w Conana :) 

Druga myśl: dodadzą nech jeszcze opcje surwiwal,  tak modną w dzisiejszych czasach :P
« Ostatnia zmiana: 04.04.2017, 16:50:45 pm wysłana przez Sandi_Maruda »

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #43 dnia: 04.04.2017, 18:14:09 pm »
Hejka ;]

Dzięki za wiadomość Broken  :D

Na pewno spróbuję. Jak już wspomniałaś jest obecnie posucha w mmo a gra na którą czekam raczej nie ukaże się w tym roku więc czemu nie ;] Jestem ciekaw czy będzie lepiej mi się grało czy gorzej ;]

@AurO - u mnie wszystkie opcje są dostępne i przycisk ściągnięcia klienta też.
« Ostatnia zmiana: 04.04.2017, 18:43:55 pm wysłana przez Slothar »
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Ordnaxx

« Odpowiedź #44 dnia: 04.04.2017, 19:36:12 pm »
Cześć, mnie na pewno nie znacie, w TSW zacząłem grać jakiś rok temu. Stworzyłem konto na waszym forum, bo myślałem, że cały czas gracie, a zresztą trafiłem tu przez oficjalne forum TSW. Jednak jak poczytałem, że gracie w Warhamera i że jesteście starymi wyjadaczami TSW to stwierdziłem, że nie będę na razie zawracał dupy skoro dopiero poznaje grę.
Co do nowej wersji uważam, że zmiany szykują się fajne, bo w sumie wszędzie można było przeczytać, że gra jest fajna tylko, że system walki jest strasznie drewniany. Ja uważam, że nie był taki zły, ale jeśli stanie się bardziej dynamiczny to uważam to za duży plus przy czym jeśli oczywiście gra zachowa cały swój ogromny potencjał w postaci zadań i klimatu.
Ja na pewno będę grał.
Pozdrawiam wszystkich ;)