Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Pytania odnośnie SW:L  (Przeczytany 894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klimek

• Rycerz
Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Odpowiedź #15 dnia: 05.04.2017, 22:34:58 pm »
« Ostatnia zmiana: 05.04.2017, 22:46:03 pm wysłana przez Klimek »

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #16 dnia: 06.04.2017, 00:19:38 am »
Tu, czy nie tu? Pistolety z bety https://imgur.com/a/yPOyS#33YqQiB i wszystkie https://imgur.com/r/TheSecretWorld/7msJO
Hmmm, rzeczywiście wygląda to zupełnie inaczej. System rozwoju postaci - kupowanie nie tylko skilli, ale także takich rzeczy jak Crit Rating (przypisane do postaci, nie do przedmiotów?). Chyba usunęli Penetrację.

Skille zupełnie pozmieniane. System walki też; wygląda na to, że będą bonusy (ekstra powery) za sprawne paluchy; wbijesz określone combo i włącza ci się wtedy super-pałer-tryb. Jak w takich zupełnych zręcznościówkach  ???

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #17 dnia: 06.04.2017, 08:03:15 am »
Wydaje mi się, że połączyli augmenty i pasywki. Tylko teraz augi są na wszystko, a pasywki pod konkretne abi. Czy nowy system stawia na zręczność palców? Chyba raczej wbijanie się w 3 sekundowe okienka z bonus dmg. Bardziej losowość niektórych mechanik mnie martwi.
W sumie ciekawe jak szybko będzie się farmić AP/SP, bo nowy panoptic core jest chyba zdecydowanie tańszy. To prowadzi do pytania- jak FC chce zarabiać?Szpryce z boostami do APiSP to raczej mało. Misje? Ludzie piany dostaną, bo content miał być free. Loot? To się nie podoba na Zachodzie. Kostiumy? Chyba od początku nie była to żyła złota, a solo/coop raczej nie zwiększy atrakcyjności.

MikFrey

• Rycerz
  • Nick in-game: Mikfrey
« Odpowiedź #18 dnia: 06.04.2017, 10:33:07 am »
Skille zupełnie pozmieniane. System walki też; wygląda na to, że będą bonusy (ekstra powery) za sprawne paluchy; wbijesz określone combo i włącza ci się wtedy super-pałer-tryb. Jak w takich zupełnych zręcznościówkach  ???

Przecież takie coś już było wcześniej, więc to nie nowość.
Postać
Michael "MikFrey" Frey - dps (elementalism)

Akkarion

« Odpowiedź #19 dnia: 06.04.2017, 10:52:57 am »
jak FC chce zarabiać?Szpryce z boostami do APiSP to raczej mało. Misje? Ludzie piany dostaną, bo content miał być free. Loot? To się nie podoba na Zachodzie. Kostiumy? Chyba od początku nie była to żyła złota, a solo/coop raczej nie zwiększy atrakcyjności.
Słowem klucz jest stwierdzenie "waluta premium będzie dostępna za walutę in-game". Na razie wiemy tylko o inventory i broniach, ale nie zdziwię się, jak skoki na Animy na innych mapach niż się obecnie jest będą również za tą walutę.

Wystarczy teraz jedynie, że przelicznik tej waluty będzie bardzo słaby. I ludzie sami zaczną rzucać pieniądze, żeby tylko móc coś odblokować. W GW2 się sprawdziło.

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #20 dnia: 06.04.2017, 12:26:00 pm »
W GW2 płatności nie były zbyt natarczywe, a znając kreatywność FC w kwestiach finansowych, to będą wysysać kasę za wszystko. A potem kilkuletnie rozkminy "skąd fala hejtu".
Przecieki z bety spadają z rowerka na bardziej oficjalnych kanałach, więc powstał reddit dedykowany https://www.reddit.com/r/TheSecretWorldLegends/

Maurycy

« Odpowiedź #21 dnia: 06.04.2017, 17:28:11 pm »
Zdążyłem wczoraj, w ostatni dzień, zarchiwizować postać druga na której mi nie zależało i sie na nią nie zalogowałem, dzisiaj juz nazywa się CHARACTER50686544

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Pietruszka

• Wtajemniczony
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 07.04.2017, 13:05:18 pm »
Dzisiaj odbedzie sie oficjalny stream Funcomu na twitchu (https://www.twitch.tv/funcom):
Next stream: April 7th, 2017 @ 1 PM ET / 7 PM CET / 10 AM PT
Topic: SECRET WORLD LEGENDS

A co do augmentow to tak, Tilty na streamie mowil, ze usuneli augmenty i wrzucili je w pasywki, ktore teraz beda podzielone na dwa rodzaje: takie, ktore trzeba zalozyc, aby dzialay i takie, ktore beda dawac bonusy na stale po wykupieniu.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #23 dnia: 07.04.2017, 13:07:52 pm »
To akurat jeden z lepszych pomysłów. Augmenty od samego początku to był tylko timesink.
"For Russ! For the Wolftime!"

Pietruszka

• Wtajemniczony
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 07.04.2017, 16:47:54 pm »

MikFrey

• Rycerz
  • Nick in-game: Mikfrey
« Odpowiedź #25 dnia: 07.04.2017, 18:37:42 pm »
Dzięki, spróbuję być i zobaczyć co to ma być.
Postać
Michael "MikFrey" Frey - dps (elementalism)

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #26 dnia: 07.04.2017, 20:20:27 pm »
Za wiele to nie pokazali. Jak oni planują wyrobić się w 2 miesiące, to nie wiem.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #27 dnia: 07.04.2017, 21:58:52 pm »
Kurcze, czemu mam déja vu sprzed 5 lat z przyspieszonego na siłę headstartu?
"For Russ! For the Wolftime!"

Akkarion

« Odpowiedź #28 dnia: 07.04.2017, 23:34:39 pm »
Bo to jest dokładnie to samo, ciociu.

Z tą małą różnicą, że hype train tym razem, zamiast po prostu przejść obok światka MMORPG, wykolei się na pełnej k....ekhem.

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #29 dnia: 08.04.2017, 01:01:27 am »
Za wiele to nie pokazali. Jak oni planują wyrobić się w 2 miesiące, to nie wiem.
W dwa miesiące? To podali datę oficjalnego wypusku?