Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Pytania odnośnie SW:L  (Przeczytany 894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

voltaz

Odp: Pytania odnośnie SW:L
« Odpowiedź #45 dnia: 09.06.2017, 23:28:53 pm »
Aktywnych, czyli zalogował się w ostatnim miesiącu...

Znowu muszę TSW ściągnąć, dimwit.

No niestety xD

Maurycy

« Odpowiedź #46 dnia: 11.06.2017, 08:51:42 am »
Nie dostałem zaproszenia a logowalem sie ostatnio kilka razy.. kogoś też pominęli?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Toscani

« Odpowiedź #47 dnia: 11.06.2017, 10:20:30 am »
Ja dostałem wczoraj i gram , powiem tak gra mnie wciąga od samego początku. Wciągająca przygoda a system walki  jak dla mnie w sam raz, gram obecnie z pistoletami i shotgunem . Zabijanie potworów miodne i wciągające , nie wiem czy optymalizacje poprawiali ale chodzi o niebo lepiej w wielu miejscach. system ulepszania przedmiotów oraz umiejętności przypadł mi do gustu. No i aktywności dodatkowe w formie zabij iluś tam przeciwników na tym terenie oraz mnóstwo bossów porozrzucanych na mapie. Polecam bardzo pograć i nie narzekajmy ! :)

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #48 dnia: 11.06.2017, 12:00:07 pm »
Ja się ograniczam, żeby się nie wypalić. Trochę pozmieniali misje (minimalnie), ale generalnie to to samo co TSW. Levele trochę absurdalne, ale craft z kolei lepszy. Grind srebra (marków) się srogi szykuje.

Maurycy

« Odpowiedź #49 dnia: 11.06.2017, 13:10:24 pm »
Levele trochę absurdalne

W jakim sensie?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.

Klimek

• Rycerz
« Odpowiedź #50 dnia: 11.06.2017, 14:14:58 pm »
W KM chyba koło 15 idzie nabić, a przewaga kilku to wciąganie mobków nosem. I jedne zombiaki padają na sam widok splówy, a inne potrzebują dobrych kilku pacnięć. Jednocześnie levele blokują otwarcie dropu (20 i 50) i progres main story. Story też. Ilość expa za kile jest mało przewidywalna. Przy takim tempie, to max wskoczy w egipcie, a przy tak ostrym progresie nowa anglia nie bedzie stanowić żadnego wyzwania. I znowu wróci problem trasylwanii jako jedynego expowiska.

emssik

• Czeladnik
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: 10.07.2017, 10:32:40 am »
Hej ho, przygarniecie z powrotem? Nudzi mi się solo :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #52 dnia: 10.07.2017, 20:20:57 pm »
Hej emssik

Jasne, tylko w przyszłym tygodniu. Na razie możesz biegać z chętnymi jako niezrzeszony, umawiamy się przez forum najczęściej. Szczegóły na mumbla prześle Ci Yorgil.

"For Russ! For the Wolftime!"

emssik

• Czeladnik
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: 11.07.2017, 08:22:58 am »
Super, zatem, czekam na info :)

Miłego dzionka.

Slothar

• Brat
  • **
« Odpowiedź #54 dnia: 18.07.2017, 23:27:50 pm »
Ze skrzynek agartowych lecą wysokie wzmacniacze do sprzętu, bardzo przydatne w późniejszej fazie ulepszania. Na razie mam niebieskie, zamierzam tego użyć jak już się dorobię fioletowych. Dajcie znać z tym Albionem, IX ma sekcję ale jak stworzę inny nick to się nie zorientują ;]
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #55 dnia: 19.07.2017, 10:52:39 am »
Dobrze Slothar, obczaimy.

Co do sprzętu w Sw, to teraz też wylatują niebieskie i fiolety sprzęty i je się ulepsza? Czy ulepszasz zielony aż ci krytnie na niebieski? Gra jest tak zarąbiście intuicyjna, a guide'y są tak super zrobione, że do 8lvl nie mam pojęcia jak użyć wypaśnej "złotej gąsienicy".
« Ostatnia zmiana: 19.07.2017, 10:55:10 am wysłana przez Brokenwing »

emssik

• Czeladnik
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: 19.07.2017, 11:39:07 am »
Na przykładzie medalionów.

Ulepszasz go innymi medalionami (najlepiej tego samego typu wówczas masz 2.5 x banus w punktach ulepszenia), lub przedmiotami które dodają exp do medalionów.

Zielony itemek ma 20 poziomów. Żeby uzyskać niebieski przedmiot, musisz mieć dwa zielone przedmioty tego samego typu (ale nie koniecznie takie same, np. można mieć medalion do tankowania i do leczenia) oraz na maksymalnym poziomie i łączysz je w jeden niebieski (sama wybierasz, który z tych dwóch ma zostać podniesiony do rangi niebieskiego, a który zostanie w tym procesie zutylizowany).

Niebieskie przedmioty mają chyba limit 25 poziomu. Niebieskie przedmioty leveluje się już tylko takimi samymi zielonymi przedmiotami (można inaczej, ale jest to zbyt kosztowne). Jak dojdziesz do fioletowych to zaczniesz je levelować w praktycznie wyłącznie dopalaczami, bo inaczej się to zupełnie nie opłaca.

Z bronią jest tak samo. Trochę inaczej jest z Glyphami. Co do podnoszenia poziomów nic się nie zmienia, ale podniesienie "koloru" z zielonego do niebieskiego wymaga identycznego glypha (z tą samą ilością kropek). Co istotne Glyphy można levelować i podnosić ich "klasę" gdy są zamontowane w przedmiotach.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #57 dnia: 19.07.2017, 14:34:28 pm »
Dzięki emssik, to trochę rozjaśnia, a co z "gąsienicą"?

MikFrey

• Rycerz
  • Nick in-game: Mikfrey
« Odpowiedź #58 dnia: 19.07.2017, 21:03:29 pm »
Jaka znowu gąsienicą?
Jakiś fioletowy szmelc? Chyba to jest tylko do sprzedaży, nie wiem zbytnio co więcej można z tym zrobić.
Postać
Michael "MikFrey" Frey - dps (elementalism)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Pytania odnośnie SW:L
« Odpowiedź #59 dnia: 19.07.2017, 22:03:28 pm »
Chodzi mi o skilla czy umiejętność, jest na ekranie na dole, po prawej stronie. Niby ma się ładować, a potem można przyłożyć mocniej. Tylko nie wiem jak tego użyć.