Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Warframe  (Przeczytany 11489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zembol

• Brat
  • **
Warframe
« dnia: 20.10.2017, 17:22:10 pm »
U mnie proces nauki się już skończył. Zaciągam Warframe, jutro po południu powinno być. Dam znać, czy poszło.

Kiedys zalozylem klan zeby zobaczyc o co chodzi, nikogo nie zapraszalem,  ale z czasem wybudowalem wszystkie laboratoria. Moge Ci dac lida jak chcesz. Pisze o tym, bo rozbudowa klanu troche trwa, a ten jest juz gotowy. Taka mala ciekawostka - siedziba klanu to taka baza (czy jak nozwano w grze: dojo), ktora samemu  trzeba zbudowac, wiec dojo kazdego klanu wyglada inaczej, a kazda nowo zaproszona osoba dostaje schemat klucza, ktory musi sobie wykrafcic zeby do niego wejsc :).
Gra po ostatnich zmianach oferuje nowym graczom znacznie lepszy start i orientacje w terenie, ale wciaz na poczatku ciezko ocenic potencjal, jako ze sporo rzeczy trzeba odkryc samemu. Cale story opiera sie na tajemnicy, czy raczej niewiedzy o wydazeniach, w czasie ktorych bylismy nieobecni  (uspieni). Kazda z misji story, z pozoru zupelnie niezaleznych, laczy sie ze soba (choc czasem tylko pojedynczym zdaniem, ktore sie komus wyrwalo) i trzeba spedzic z gra nieco czasu zanim zaczniemy sie orientowac o co chodzi, a im wiecej wiemy  (lub wydaje sie nam, ze wiemy ;) ), tym bardziej historia sie gmatwa, a poznane osoby odslaniaja swoja druga twarz.

Oczywiscie mozna to wszystko zwyczajnie olac i  tylko bezstresowo sobie postrzelac/porzucac/posiekac; zeby nie bylo zbyt rozowo, po drodze jest sporo grindu  (materialy do budowy broni), ale jak komus pasuja bronie poczatkowe to tez mozna olac (sugeruje na poczatkowa bron glowna NIE brac luku).

Jeszcze tylko jedno zdanie odnosnie platnosci - nowy gracz moze odniesc wrazenie, ze za wszystko trzeba placic RL kase,  faktycznie sporo rzeczy mozna odblokowac tylko za walute premium, ALE :) tutaj caly handel opiera sie na walucie premium, wiec wystarczy tylko wiedziec, ktore misje zrobic zeby wylecialo cos na sprzedaz, poswiecic kilka/kilkanascie minut zeby znalezc kupca i juz.
« Ostatnia zmiana: 20.10.2017, 17:24:43 pm wysłana przez Zembol »

Johnnie

• Architekt Loży Iluminatów
  • Johnnie
Odp: Warframe
« Odpowiedź #1 dnia: 21.10.2017, 09:47:58 am »
Zembol... w Warframe cały czas strzela się do takich cudacznych baryłkowatych humanoidów ? jest potem coś ciekawszego ?
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 21.10.2017, 10:33:09 am »
Pewnie, ze jest :), ale zdefiniuj "ciekawsze" - inne frakcje (tak), inni wrogowie wewnatrz frakcji (tak), bossy (tak - np. takie http://warframe.wikia.com/wiki/Assassination ), rozne cele misji (tak, chyba 14), rajdy (tak - 8osob), do tego misje w przestrzeni kosmicznej przy uzyciu mechanicznych skrzydel, ale jesli pytasz o strzelanie, to glownie sie strzela, albo tnie ;), wiec pod tym wzgledem ciekawiej jest tylko jesli zmienisz bron :).
« Ostatnia zmiana: 21.10.2017, 13:44:15 pm wysłana przez Zembol »

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #3 dnia: 21.10.2017, 19:26:36 pm »
ogólnie mam na myśli, że ta podstawowa frakcja, czyli Grineer wyglądają jak kupa .. tacy garbaci space marines ....  ;)

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 21.10.2017, 19:41:07 pm »
ogólnie mam na myśli, że ta podstawowa frakcja, czyli Grineer wyglądają jak kupa .. tacy garbaci space marines ....  ;)

Kolejny powod, zeby do nich strzelac  :D

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #5 dnia: 23.10.2017, 09:43:51 am »
no i ?
jak tam ?
coś jutro zabijamy ?
jeżeli tak to co ?

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 23.10.2017, 09:57:37 am »
Ja jestem ~1600km of mojego kompa :(, wzialem lapa, ale nie wiem czy uda mi sie cos sciagnac :(

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 23.10.2017, 10:04:17 am »
Mozemy pocisnac.
Sciagnalem Warframe - na PC da sie grac. Za pierwszym razem chcialme bym taki 'amerykanski' i zapodalem na XBOX. Nie moglem dojsc do statku w tutorialu... To wiele mowi na temat mozliwosci przysosowania sie do nowych technologii...
Ale na PC jest w miare ok.

Mozemy tez poprobowac PS2 - tak, zeby sie podenerwowac - zawsze w kupie razniej pobluzgac. Tylko czy Broken uruchomila w koncu? No i czy GrassPowered(c) cow-interface pozwolil na zaciagniecie Warframe?  ;)
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

• Johnnie
« Odpowiedź #8 dnia: 23.10.2017, 10:16:46 am »
Mozemy tez poprobowac PS2 - tak, zeby sie podenerwowac - zawsze w kupie razniej pobluzgac. Tylko czy Broken uruchomila w koncu? No i czy GrassPowered(c) cow-interface pozwolil na zaciagniecie Warframe?  ;)
własnie sobie uświadomiłem, że -nie wiem jak to robię- podczas grania w grupie mało bluzgam.... (w każdym razie na głos)

może to wpływ tak samo żałosnych towarzyszy niedoli ??

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 23.10.2017, 11:40:09 am »

własnie sobie uświadomiłem, że -nie wiem jak to robię- podczas grania w grupie mało bluzgam.... (w każdym razie na głos), może to wpływ tak samo żałosnych towarzyszy niedoli ??

Haha, nie Johnnie, po prostu nie jesteś w stanie jednocześnie walić z heavy boltera, biec w odpowiednim kierunku, naciskać gadacza, przyjmować nasz audio output i bluzgać  :P

Broken w końcu nie uruchomiła i zaciąga PS2 od nowa. Parę dni standardowo. ALE, ALE... ściągnęłam Warframe i działa! I jak na razie mi się całkiem podoba. Więc można jutro pocisnąć ile tam GrassPowered Cow Interface pozwoli  :D
"For Russ! For the Wolftime!"

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 23.10.2017, 11:48:52 am »

własnie sobie uświadomiłem, że -nie wiem jak to robię- podczas grania w grupie mało bluzgam.... (w każdym razie na głos), może to wpływ tak samo żałosnych towarzyszy niedoli ??

Haha, nie Johnnie, po prostu nie jesteś w stanie jednocześnie walić z heavy boltera, biec w odpowiednim kierunku, naciskać gadacza, przyjmować nasz audio output i bluzgać  :P

Broken w końcu nie uruchomiła i zaciąga PS2 od nowa. Parę dni standardowo. ALE, ALE... ściągnęłam Warframe i działa! I jak na razie mi się całkiem podoba. Więc można jutro pocisnąć ile tam GrassPowered Cow Interface pozwoli  :D

Ja wczoraj z rana odpalilem - pierwsza misja byla solo. Druga - odbicie jakiegostam kolesia juz zespolowa - to normalne? Czy cos popieprzylem?
Chwilowo mam kufajke Excalibur z wielka laga na plecach i karabinkiem. To pewnie pytanie bardziej do Zembola ale czy jak bede chcial tankowac to wyastarczy zmienic warframe? Czy Excalibur na starcie juz to wyklucza (tanka znaczy sie)?
Gotard "Yorgil" Thorn

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #11 dnia: 23.10.2017, 14:54:24 pm »
Spędziłam na customizacji kolorów mojego Vaulta około 40 minut, muszę przyznać, że nawet podstawowe możliwości robią duuuże wrażenie. Co do broni, dawno nie widziałam tak przemyślanych i dopracowanych.

Yorgil, nic nie pokręciłeś, też mam misję na uwolnienie ziutka.

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #12 dnia: 23.10.2017, 14:57:37 pm »
Spędziłam na customizacji kolorów mojego Vaulta około 40 minut, muszę przyznać, że nawet podstawowe możliwości robią duuuże wrażenie. Co do broni, dawno nie widziałam tak przemyślanych i dopracowanych.

Yorgil, nic nie pokręciłeś, też mam misję na uwolnienie ziutka.

Ale jakie kolory? Vault? O co sie rozchodzi?
Gotard "Yorgil" Thorn

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #13 dnia: 23.10.2017, 15:08:20 pm »
Heh, sorry, Volta :)

Yorgil, masz możliwość zmiany kolorów zbroi i broni swojego ludzika. Konsola z broniami i klikasz wygląd, tam dobierasz co chcesz, śliwka, butelkowa zieleń, idygo, fuksja. Rozumiesz?

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #14 dnia: 23.10.2017, 15:23:49 pm »
Heh, sorry, Volta :)

Yorgil, masz możliwość zmiany kolorów zbroi i broni swojego ludzika. Konsola z broniami i klikasz wygląd, tam dobierasz co chcesz, śliwka, butelkowa zieleń, idygo, fuksja. Rozumiesz?

Jest czarny?
Gotard "Yorgil" Thorn