Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sulfury

Strony: [1]
1
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Odp: Sulfury
« dnia: 03.07.2015, 17:21:47 pm »
Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Dzięki. :D
2
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Odp: Sulfury
« dnia: 03.07.2015, 14:48:10 pm »
Mnie jeno pozostaje życzyć powodzenia ;-)

Dzięki. :)

Powiem tak... ludzie troszkę się porozłazili po latach, ale najtwardszy core jeszcze pyka, tylko że zazwyczaj jest to w okolicach 22:30.
ja jestem na tak, ale musimy jeszcze poczekać na decycję Samej Góry.

Spoko, ja też jeśli gram w tygodniu to raczej godzinami późnymi.  W dodatku przez tyle czasu byłem "samotnym wilkiem" w TSW, że nawet kameralnym gronie będzie to dla mnie niesamowita nowość. :)
3
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Sulfury
« dnia: 02.07.2015, 23:16:53 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Adam

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Marry „Sulfury” Foot

3. Wiek:

Mam 28 lat.

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Najdłużej grałem (kolejność jak najbardziej nieprzypadkowa) w: Aion, Guild Wars 2, Elder Scrolls Online. Romansowałem również z: Neverwinter Online, World of Warcraft. W celach badawczych kilka dni pobawiłem się również w: Wildstar, Tera, Age of Wulin. Znając mnie to pewnie o czymś zapomniałem. :)

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Najwięcej wspólnego z gildiami miałem w Aion. Najdłużej grałem tam z ludźmi z Apostates (serwer Nexus) i Sky Fighters (Barus). W pozostałych tytułach raczej grywałem z randomami. Z racji faktu, że mam masę innych absorbujących zajęć poza graniem to raczej ciężko było mi się zaangażować w jakieś poważniejsze funkcje w gildiach. Zykle też zanim szukam jakiejś gildii to sam „badam teren”.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Jak tylko zobaczyłem Wilekiego Przedwiecznego to wiedziałem, że nie ma wyjścia jeno trzeba grę zakupić. Jak zobaczyłem na gameplay'ach sączący się z ekranu klimat to tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. Jak już kupiłem i zobaczyłem co się wyprawia w questach to już w ogóle się zakochałem.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Dołączyłem do Illuminatów. Wszak powszechnie wiadomo, że to oni trzęsą cały światem. Poza tym ich rys w Secret World najbardziej mi odpowiada. Zarówno ideologicznie, jak i wizualnie. Sex, drugs & Rockefeller, dude!

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Niezbyt przepadam za nieco płytkim podejściem Templariuszy do porządku świata. Nic nie jest czarne i białe, a tak zdają się pojmować wszystko co ich otacza. Błąd. Zwłaszcza, jak ktoś wyjątkowo zajdzie ci za skórę i trzeba go potraktować młotkiem po głowie, coby więcej już nie mącił. Odcienie szarości pozdrawiają serdecznie rzeczywistość.

Ze smokami mam problem. Uczucia do nich mam mocno ambiwalentne. Efekt motyla, yin i yang brzmi fajnie, ale brakuje mi w nich tego „czegoś”. Stąd daleko mi do nich jak Europie do Azji. Prędzej bym już chyba mógł dołączyć do Templariuszy, niż do nich.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

O istnieniu HoT wiem w zasadzie od początku mojej przygody z TSW (grudzień 2013). Do tej pory nie byłem jednak zainteresowany uczestnictwem w jakimś bardziej zwartym community, gdyż zwykle na początku gry w MMO tego nie robię. Najpierw chciałem dokładnie obadać świat i samemu odkryć większość mechanik. Obecnie powróciłem kilka tygodni temu do gry kupując dodatek i dojrzałem do tego, żeby dołączyć do jakiegoś cabala. Zdecydowanie chciałbym, aby była to polska ekipa. Z tego co widzę to obecnie nie wymagacie ciągłego przyklejenia się do monitora (praca skutecznie mi czasem utrudnia granie), co zdecydowanie mi odpowiada.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Misja „The League of Monster Slayers” powaliła mnie bajeczną lokacją z domkiem na drzewie (dziecko wewnątrz mnie włączyło na twarzy ogromnego banana). Misja z „Siren Song” też na stałe wyryła mi się gdzieś pod czaszką. Miło łechtały mnie również wszelkie nawiązania do dzieł Lovecrafta. Nie ukrywam jednak, że sporo dobrego w tej grze zapewne jeszcze przede mną.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Jak w większości gier głównie skupiam się na eksploracji świata i tzw. lizaniu ścian.  ;) Oczywiście też wielką przyjemność mam z wykonywania misji, które są tutaj wyśmienicie wykonane. Otwarty jestem mimo tego na wszelkie nowości.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

W Aion świetnie bawiłem się w PvP. W TSW póki co skupiłem się niemal wyłącznie na PvE (ech, ten obszerny świat i arcziwmentów wiadra). Zapewne jednak wkrótce zacznę też bliżej przyglądać się możliwością rozgrywki przeciwko innym graczom.  :)

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Pracuje jako inżynier w dużej fabryce elektroniki. Mieszkam w Małopolsce. Kiedyś moją drugą pracą było pisanie o grach wideo dla kilku portali internetowych (recenzje, zapowiedzi, newsy). W mieście, w którym mieszkam organizuje (obecnie niestety już niezbyt często) koncerty bandów związanych z szeroko pojętą alternatywą. Interesuje się sztuką tatuażu (górnolotnie zabrzmiało, wiem), lubię zobaczyć dobry film (niekoniecznie skupiam się na jakiś konkretnych gatunkach – na półce z moimi ulubionymi filmami mam japońskiego gore stojące obok melancholijnych dzieł J.J. Kolskiego, a co!), lubię też pomasować uszy frapującą muzyką gatunków wszelakich (długo by wymieniać...). 

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

To ja może odpowiem śpiewająco:
https://www.youtube.com/watch?v=V41R1p9hjNg

15. Co myślisz o owcach?

Bardzo plusie.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Oczywiście, że zapoznałem się i akceptuję.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?

Akceptuję, ale oczekuję zrozumienia w kwestii jego używania. Mieszkam w kawalerce składającej się z jednego pomieszczenia (no, + łazienka) i z troski o zdrowie psychiczne mojej Wybranki nie zawsze jestem w stanie wykrzykiwać jakieś dziwne rzeczy do mikrofonu.  ::)
Strony: [1]