Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Stormheart

Strony: [1]
1
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Stormheart aka Cthulhu
« dnia: 01.10.2011, 14:01:51 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Jakub

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Jeszcze się nie zdecydowałem, a lubię wymyślać coś pasującego do settingu :)

3. Wiek:
21

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Sporadycznie grywałem w różne MMO (WoW, Lineage 2), ogólnie nie przepadam za tym gatunkiem ze względu na brak fabuły. Dlatego najdłużej wciągnął mnie Guild Wars, w którego z dużymi przerwami gram do dzisiaj.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Byłem w dwóch gildiach w GW, ale nic specjalnego :)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Pamiętam pierwsze ARG z odkrywaniem strony darkdaysarecoming i tą grafikę z cthulhopodobnym stworem w środku miasta. Wtedy już wiedziałem, że muszę w to zagrać :)
Wreszcie jakaś rozbudowana gra w moim ulubionym stylu, czyli contemporary fantasy.
Do tego inspiracje Lovecraftem i masa nawiązań do legend i teorii spiskowych. Aż chce się zatopić w tym świecie. Za grę odpowiadają twórcy TLJ i Dreamfalla, więc strona przygodowa gry nie zawiedzie :)

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wybrałem Templariuszy, najbliżej im do tych "dobrych", pogromców zła :D Wiąże się też z nimi wieloletnia tradycja i europejskie motywy.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Łatwiej gra się w gronie polaków, ale niestety większość polskich graczy w MMO to dzieci zabijające immersję w świat gry. Tutaj stawiacie na RP i średnia wieku jest wysoka :)

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Misje inwestygacyjne odróżniają TSW od reszty, na pewno będę w nich brał udział. Co do samego celu, to oprócz poznawania fabuły, odkrywanie świata i szukanie nawiązań do legend.
Jak najbardziej jestem za Role-playing, chociaż czasami ciężko nie wyjść trochę ponad rozgrywkę i porozmawiać o grze. Ale l33tspeak odpada :D

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Zdecydowanie PvE, nie przepadam za PvP, no chyba że da mi to jakieś korzyści w postaci ciekawych przedmiotów, albo będzie ważne dla fabuły, ostatecznie od czasu do czasu mogę pograć :)

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Czy to film, czy gra, książka czy inne media, zawsze staram się odnaleźć ciekawy klimat, który mogę poczuć.
Uwielbiam gry, najbardziej action-adventure, przygodówki, RPG, muzyczne. Chociaż nie gram już tak dużo jak kiedyś, jestem na bieżąco z rynkiem.
Co do fantastyki, najbardziej lubię tą nietypową - ideał to akcja we współczesnych czasach, czyli Świat Mroku, Supernatural itp. Może dlatego, że zawsze ciągnęło mnie do tajemnic tego świata - lubię poczytać sobie o jakichś starożytnych potworach, niezbadanych lądach czy sekretnych organizacjach, nawet jeśli nic z tego nie jest prawdą :)
Interesuję się fotografią, chociaż od dłuższego czasu mam brak motywacji :) Inna moja pasja to muzyka, gram na gitarze i basie.
W przyszłości chciałbym zajmować się projektowaniem graficznym, łączyć to z fotografią. Aktualnie studiuję informatykę w Krakowie.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak  ;D
Strony: [1]