Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MikFrey

Strony: [1]
1
Albion Online / Ciekawe screeny
« dnia: 13.08.2017, 13:01:13 pm »
Hej
postanowiłem założyć nowy wątek z serią ciekawostek z Albionu zwłaszcza graficznych :)

Na początek chce się pochwalić, że crafting może być dość intratnym zajęciem. Na razie mój najlepszy item, sprzedany za 90k srebra :)

2
Secret World: Legends / Nigthmare w czwartek SWL
« dnia: 26.06.2017, 08:39:00 am »
Hej hej,

co powiecie w ramach testu skoczyć na Nigthmara w czwartek, jak za starych czasów? (Będzie to raczej normal a nie nigthmare ale co tam :D)

Znajdzie się ekipa?
3
Hermetic Order of Trinity - zapisy / MikFrey aka Frey
« dnia: 19.12.2011, 19:59:42 pm »
Witam, szczerze długo zastanawiałem się czy składać podanie, bo nie byłem pewny czy będę mógł w TSW zagrać czy nie, kiedy realność gry stała się niemalże pewna, wtedy postanowiłem złożyć podanie:

1.   Imię (prawdziwe):
Michał

2.   Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Frey jeśli nie zostanie zarezerwowane wcześniej. Jeśli nie to będzie po prostu Michael Frey.

3.   Wiek:
XXI albo 22 lata zależy o co pytacie ;)

4.   Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś):
Grałem przez kilka lat w L2 (3-4 lata około) – na różnych „prywatnych” serwerach. Grałem także w inne gry MMO, ale dużo krócej np. Runes of Magic oraz przez miesiąc AoC (pierwszy miesiąc po premierze). Grałem też dawniej w gry przeglądarkowe (Ogame i X-Wars) nie wiem czy takie doświadczenie was interesuje, ale poniżej więcej o tym.

5.   Czy wcześniej grałeś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Tak, byłem w wielu gildiach grając w L2, ciężko mi nawet wszystkie spamiętać. Pamiętam, że na prywatnym serwerze L2  o nazwie „noobwars” byłem w drugiej gildii na serwerze. W AoC byłem przez miesiąc w zagranicznej gildii, ale moja przygoda szybko się z grą skończyła. W tych wszystkich gildiach byłem zwykłym członkiem. Natomiast w grach przeglądrakowych: w Ogame byłem w sojuszu Ainurs, na początku zastępca głównego dowódcy, potem także przez pewien czas głównym dowódcą, sojusz był w top 30 na uniwersum 20, potem wielokrotnie reaktywowany na innych uniwersach (gdzie pełniłem podobne funkcje). Natomiast mogę się poszczycić, że w X-wars prowadziłem przez kilka miesięcy top1 sojusz. Po odejściu założyciela były wybory, które wygrałem i zostałem nowym leaderem do zakończenie danej ery w x-wars. Sojusz zajmował 1 miejsce przez wiele miesięcy w rankingu. Nazwa sojuszu brzmiała: Inqonquisto – z tego co pamiętam (nazwa była trudna :)

6.   Dlaczego zdecydowałałeś się na grę The Secret World?:
Dobre zapowiedzi w prasie i nowatorskie podejście do gatunku sprawiło, że zainteresowałem się grą. Sądzę, że gra będzie oferować coś więcej niż zwykły grind. No i oczywiście niepowtarzalny klimat. Jednak tak naprawdę to jest jeszcze jeden powód, który może kiedyś zdradzę :)

7.   Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Chce być Templariuszem. Wiem, że jest już ich dużo w gildii, dlatego też wpadł mi do głowy pomysł. Szczegóły zostały przesłane Kapitale na ręce Brokenwing

8.   Dlaczego wybrałeś naszą cabal?:
Obecnie chyba najlepiej zorganizowany Cabal w polskiej części Internetu. Ze względu na Waszą rozpoznawalność oraz dobrą i jasną organizację. No i macie świetne logo :)

9.   Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Oczywiście, sądzę, że misje inwestygacyjne – zwłaszcza grupowe, powinny być super i będę brał w nich udział. Nie jestem z tych bardzo role-playingowych graczy, ale dostosuje się do reszty gildii. Cel jest prosty, dobrze się bawić i razem współpracując.

10.   Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Preferuje PvE, ale nie wyobrażam sobie gry bez PvP. Wszystko zależy od okoliczności.

11.   Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Raczej możecie na mnie liczyć jako casual gamera, niestety posiadam sporo obowiązków i nie tak wiele czasu na grę (praca etatowa + studia dzienne zajmują sporo czasu). Dodatkowo muszę się przyznać, że obecnie nie mam sprzętu (komputerowego) do odpalenia gry, jednak już robie badania na rynku elektronicznym i po przyszłym roku mam zamiar kupić nowy sprzęt, który spokojnie powinien „udźwignąć” TSW. Co jeszcze ważnego o mnie… hmm obecnie mieszkam w Warszawie. Jeśli macie do mnie jakieś pytania, proszę śmiało pytać.

12.   Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Dla mnie jest to mniej regulamin, a raczej zasady jakimi kieruje się gildia. Gdyby mi nie odpowiadały, nie byłoby tego podania. Zatem odpowiadam podwójnym tak.
Strony: [1]