Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Wietrzny

Strony: [1]
1
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Wietrzny
« dnia: 18.04.2015, 09:33:31 am »
1. Imię (prawdziwe):
Łukasz Hajnc

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Wietrzny "Wietrzny" Korsarz

3. Wiek:
34

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Zawsze jest jakiś tytuł w który gram... Jednak szeroki łukiem omijam chińszczyznę i wybieram tytuł dla dojrzałych graczy. Mocno się zatraciłem jakiś czas temu w tytułach taki jak Eve Online i Age of Conan i oczywiście już leciwy Everquest 2. Aktualnie odkrywam Secret World.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Nigdy nie odgrywam żadnej funkcji z chęcią podam pomocną dłoń każdemu kto tylko poprosi z uwagi na pracę nie mam czasu na pełnienie funkcji oficera.
Nazwy gildii w jakich uczestniczyłem to anglojęzyczny Blackhand i nasz rodzimy Outcast.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Klimat, Klimat i jeszcze raz klimat. Zdecydowanie MMO dla dojrzałych graczy.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wybrałem frakcje Dragon. Dlaczego to trudne pytanie ale wydaje mi się że najbardziej wchłonie mnie ta frakcja w klimat gry.
 
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Każda frakcja jest niesamowicie interesująca ciężko było się zdecydować. Chciałbym poznać je wszystkie. Z chęcią wspieram jedna i drugą stronę zarówno Iluminatów zatracających się w swojej wierze jak i Templariuszy kierujących się Honorem i Wiarą.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Ponieważ to chyba jedyny Polsko-języczny Cabal który zna Google :-) Ponadto stronka Cabala wskazuje na mocne za angażowanie w grę.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Szczerze powiem że dopiero zaczynam poznawać misje w grze. Jednak do tej pory które zrobiłem chyba najfajniejsza była pomoc w Obronie posterunku Policji i aktualnie bardzo fajne zadanie otrzymane od Madame Roget`s The Vision. Zapewne z czasem będę się z tego śmiał bo czeka mnie jeszcze wiele do odkrycia.
 
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Odpowiedź to stanowcze TAK. Cel gry to przede wszystkim dobra zabawa.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Preferuje PvE.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Uwielbiam H.P.Lovecrafta trochę żałuję że tak mało pojawią się filmów na tym dużym jak i małym ekranie. Świetny był by serial w świecie stworzonym przez Lovecrafta.
Poza tym cóż mieszkam na północy Polski i tutaj też pracuję jako Technik. Moje hobby to gry planszowe na które nigdy nie mam czasu i wciąż brakuje przeciwników do prowadzenia rozgrywki. Dlatego też czasami zatracam się w MMO aktualnie Secret World ale wyczekuję z niecierpliwością The Repopulation, Crowfall i wielkiego Star Citizen.
Uwielbiam komix mój ulubiony który przeczytałem z milion razy to Ekspedycja. Można by tak pisać i pisać bez końca ale wierze w to że poznamy się podczas grania. Do zobaczenia w świecie pełnym sekretów i tajemnic.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

Kubuś Puchatek, jak to prawdziwy niedźwiedź, zapadał na zimę w sen zimowy ssąc łapę. Prosiaczek, jak to prawdziwa świnia, bezwstydnie to wykorzystywał.

15. Co myślisz o owcach?
Lubię ziemniaki owoce pożądania.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Tak ale będą dni kiedy nie będę mógł rozmawiać na nim.
Strony: [1]