Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Scillara

Strony: [1]
1
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Scillara aka Apsalar
« dnia: 17.04.2012, 22:57:48 pm »
Imię (prawdziwe):
Michał

Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Jest to sprawa trudna, jestem wielkim fanem książek Pana Eriksona, jak zresztą dużo ludzi, i podejrzewam że mój nick będzie zajęty/już jest zajęty. Wprowadziłem więc pewną modyfikacje do niego i brzmi on Aps'al'ara "Sorry" Purake
edit:
Zarezerwowany nick to Scillara.

Wiek:
W tym roku dojdę do grona starszych ludzi - 23 lata.

Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Moje doświadczenie nie jest duże. Raczkowałem w grze zwanej World of Warcraft, nie udało mi się w niej postawić ani jednego kroku. Następny był Mortal Online... Ta gra nauczyła mnie biegać. Ominąłem etap chodzenia i od razu przeszedłem do biegu. Ten tytuł był dla mnie jak... Woda na pustyni dla spragnionego wędrowca. Z daleka jej nie widać, przechodząc bliżej przypadkiem odkryłem załom w skale a w nim źródło. Nabrałem więc wody w dłonie i napiłem się do syta. Piłem ją przez prawie 9 miesięcy, była żelazista i nie mogłem jej za dobrze utrzymać w żołądku. Ale gasiła pragnienie... Było to pozorne, bo powodowała coraz to większe pragnienie... Po 9 miesiącach zapadłem w sen, sen zwany Xsyonem... Był to sen niespokojny, pełny nerwów i upokorzeń... Na szczęście, lub nie, obudziłem się w sam raz na dodatek do tej wody. Był to cukier, w śladowej ilości ale cukier... Po 3 miesiącach znowu zapadłem w sen, w którym jestem teraz... Czekam na bodziec, czekam na pomoc, czekam na coś na co wypada czekać...

Pozostałe: Tibia, Worlds Of Tanks Beta, Xsyon, SW TOR,

Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
IX Kohorta - (Mortal Online)- Najdłużej grający członek, momentami bardziej aktywny od samego lidera, miałem obiecany awans na samego zastępce, ale niestety sekcja została zabita.
Black Hawks - (Xsyon) - Jeden z założycieli, w radzie. Oficer dyplomatyczny.
Black Hawks - ( Mortal Online) - Jeden z oficerów, główny oficer logistyczny.
The Darkness - (SW TOR) - krótki epizod po ciemnej stronie Mocy
Black Hawks - (Wakfu) - niepisany lider, rozjemca, logistyk i dyplomata.

Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Szukam tego bodźca do udziału w życiu gry, tego czegoś co mnie zaciekawi - tutaj to fabuła, misje inwestygacyjne, wszechobecna tajemnica...

Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Illuminati lub dragon. Lubię polityczne gierki, zagrania mające na celu dezinformacje i przejęcie kontroli. Waham się pomiędzy dwoma, bo Dragon mi pasuje do moich celów, a Illuminati do założeń.

Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Szukam małej gildii, w której mogę się kameralnie bawić, pośmiać i powkurzać. Lubię wejść na Mumble, pogadać z liderem, spytać się jak tam w pracy, jak samopoczucie, gdzie będę mógł spokojnie spytać czy dzisiaj nie było problemów z innymi cabalami, czy nie ma nowych, nieopublikowanych jeszcze tajemnic (Oczywiści wszystko jak najbardziej RP).

Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jak najbardziej, to m. in. jeden z powodów dla jakich będę grał w TSW
Role - playing? Jak najbardziej.
Mój cel - rozwikłanie zagadek, objęcia dowództwa nad światem, zniszczenia zagrożenia i przywrócenie utopii. W tej dokładnie kolejności.

Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
I to i to. Szybko się nudzę bezustannym grindem.

Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Witajcie,
Nazywam się Michał. Jestem studentem czwartego roku biotechnologii - tematem mojej pracy magisterskiej są konserwanty i ich wpływ na nas, ludzi. Czemu staram się o przyjęcie do grona zacnych Illuminatów? Nie jest to, Panie i Panowie, prosta odpowiedź. Na pierwszy rzut oka wydaje się że dla pieniędzy... Ale pieniądze są tylko środkiem prowadzącym do celu. Władza? Sama w sobie jest tylko złudzeniem. Bardzo niebezpiecznym złudzeniem. Chciałbym aby loża dostrzegła we mnie pragmatyka, realistę i osobę dążącą do czegoś większego niż tylko nasz naczelny slogan.
Pozdrawiam,
Aps'al'ara "Sorry" Purake


Odchodząc od RP, to jeszcze uwielbiam czytać książki dark fantasy i post apo - im więcej machinacji politycznych tym lepiej. Nie cierpię literatury która nie jest konsekwentna, nienawidzę dzielenia świata na dobro-zło, lubię spojrzenie obiektywne, uwielbiam empatię. Kieruję się w życiu zasada - Jak komuś nie mogę pomóc, to mu chociaż nie przeszkodzę. Staram się nie popełniać dwa razy tych samych błędów, chociaż nie zawsze się to udaję.

Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
W dniu 17.04.2012 przeczytałem aktualnym w tym dniu regulamin i Podpisuję się pod.
Akceptuję Ryt Cabal w pełni.
Strony: [1]