Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Macior

Strony: [1]
2
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Macior
« dnia: 29.04.2012, 23:34:44 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Tomek

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Macior(zarezerwowane) lub Nashua

3. Wiek:
Podrostek, 23 lata.

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO:
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Odpowiem na oba punkty jednocześnie. Swoją przygodę z masówkami na poważnie zacząłem od Kal Online, iście grindersko-żółtego mmo o klimacie azjatyckim. Jako młodziak nie rozumiałem jeszcze formuły mmo, a samą grę traktowałem jako "coś tam zabić, kupić ekwipunek oraz być najlepszy". Większość czasu spędziłem sam wysyłając potwory do zaświatów. Gdy gra zaczynała mi się nudzić pewna gildia, której nazwy nie pamiętam przygarnęła mnie pod swe skrzydła, lecz moje znudzenie po roku czasu wzięło górę. Później przyszedł czas na FlyFF, istne cukierkowe mmo. Ponad rok jako łucznik w gildii Trinity, jednej z dwóch dużych polskich gildii w grze. Tutaj odkryłem moc wspólnej gry. Godziny rozmów o niczym, skakanie bezsensowne po grzybach jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Wspólne zabijanie kur lub drzew też było fajne, ale klimat gildii przede wszystkim trzymał mnie przy grze. Niestety gra na "end game" nie dawała kompletnie nic, a czekanie od patcha do patcha podnoszącego lvl cap mnie nudziło. Jakaś tułaczka po FPS'ach jak np. Americas Army, czy COD lecz nic na poważnie. Następnie dwa lata w Silkroad. Gra iście koreańska podobnie jak Kal. Farma, farma i jeszcze raz farma. No tak, zapomniałem o botach. Gra miała wielki klimat, a karawany po jedwabnym szlaku wraz z gildią ETCO, czyli East Trade CO. są niezapomniane. Dwa lata to dużo i bądź co bądź zżyłem się z chłopakami, lecz support zabił tą grę. Gdzie człowiek nie poszedł chmara botów i gold farm. Przyszedł czas na Age of Conan. Gra w moich oczach mimo wielu błędów wręcz idealna. System walki, grafika, motion capture. Cud, miód i maliny. Grę zacząłem wręcz w czasie rozpadu gildii Veteran Corps. Następną gildią był Stary Sojusz. Rok grania pod tą banderą, dwa rozłamy, nieskończona ilość kłótni, a po roku gry, moje odejście w poszukiwaniu progresu oraz spokojnej gry (oj raid lider nie ma spokojnego żywota). Mimo to w SS poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi do dziś dzień utrzymuje kontakt. Po SS bezsensowna tułaczka po kilku gildiach, lecz zawsze bez tego czegoś. Nastąpił czas na Outcast. Gildia, która była dla mnie idealna. Lider z żołnierską precyzją sprawował rządy totalitarne. Był progres, był śmiech gdy przyszedł na to czas, a moje uczestnictwo podczas first kill'ów w T3 było dla mnie czymś niesamowitym. Po rozpadzie się Outcastu w AoC, moja historia dogorywała w gildii Elita. Było fajnie ale to już nie to. Po AoC, krótki epizod w Rifcie. Następnie półtorej miesiąca w SW:TOR znów w Outcast, gdzie byłem oficerem - założycielem. SW:TOR okazał się zbyt krótki, wystarczyło nam półtorej miesiąca aby zrobić progres wszystkiego co było dostępne, na wszystkich dostępnych poziomach. Gra nie dawała nam tego czego chcieliśmy więc sekcja została zamknięta. Obecnie w oczekiwaniu na TSW, przede wszystkim strzelanie z ekipą z gildii Outcast w BF3 lub WoT.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Idąc za forum: "O TSW usłyszałem jak wielu z was grając w AoC. Początkowo informacje jakoś w ogóle do mnie nie trafiały, lecz po ponad dwóch latach spędzonych w AoC musiałem znaleźć coś nowego. TSW było czymś innowacyjnym, a po coraz większym zagłębianiu się w grę, wydawała się ona coraz ciekawsza." Innowacja, grafika, klimat. To tyle.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Następnie za forum: "Frakcja do której przynależę to Templariusze,  ze względu na podobne poglądy."

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Przede wszystkim gildia zapowiada się porządne, jest dobrze przemyślanym przedsięwzięciem, które może się udać.

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Cel w grze, hmm... dobrze spędzić czas oraz progres. Pragnę grać w najlepszej ekipie jaka powstała :)

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Głównie PvE, lecz dobrym grupowym PvP nie pogardzę.

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Nic ciekawego, gracz jakich pełno, nie pogardzi dobrą książką, filmem, serialem bądź anime.

12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Owszem zapoznałem się oraz owszem akceptuje

@EDIT:
Miałem napisać króciutko, ale jakoś tak mi się rozpisało.
Strony: [1]