Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Varros

Strony: [1]
1
Hermetic Order of Trinity - zapisy / Varros
« dnia: 26.09.2011, 08:23:42 am »
1. Imię (prawdziwe):
Maciek
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Varros Albanian i/lub Integra Hellsing
3. Wiek:
55  ;D
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Długo grałem w WoWa, w międzyczasie pojawił się GuildWars (czasami gram i teraz).
W 2008 roku pochłonął mnie AoC (od zamkniętej bety polskiego serwera). Potem Aion (także od beta testów w lecie 2009 r.). W 2010 r. powrót do AoC aż do dzisiaj, ale obecnie gram mniej i tylko na F2P.
Ponadto grałem w inne gry, takie jak: LineAge2, Archlord, Runes of Magic, Metin2, AllOds, LotRO.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
WoW: global US serwer: BloodFist (gildia: ArmgedonBlade ) i EmeraldDream (gildia: LightBringers) , potem prywatne serwery: OrionTBC (gildia: KillazGroup) i SangReal (gildia: Shadow of Death), ostatnio global EU serwer: Ahn'Qiraj (gildia: Pecunia Non Olet).
Aion: global EU serwer: Gorgos w legionie OLD Alliance, prywatny US serwer: INFINITE w legionie MORTIS.
AoC: serwer: Rothat (PvE) w gildii Stary Sojusz, potem serwer Two Eagles (PvP) gildia The HeadHunters, ponownie serwer Rothat: gildia OUTCAST, potem gildia Zakon Węża (tutaj byłem oficerem), a ostatatnio w gildii O.U.T.L.A.W.S..
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World? :
To będzie zupełnie inny typ gry MMO. Brak grindu, brak klas, trzy (a właściwie już cztery) frakcje, no i osadzenie akcji gry w teraźniejszości.
7. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal? :
Dobrze się czuję w polskich gildiach, dobrze się czuję w dojrzałym towarzystwie, pozatym widać, że Wam na tym zależy i dlatego chcę być jednym z Was.
8. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
"Nic co ludzkie nie jest mi obce" a grę biorę z "dobrodziejstwem inwentarza". Celem moim jest przednia zabawa w doborowym towarzystkie.
9. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP? :
Z pewnością PvE, choć nie będę uciekał przed PvP, ale po tylu grach dokładnie wiem, że mój skill PvP nie jest na najwyższym poziomie. Nie mniej jednak adrenalina rośnie jak się z grupą zgranych towarzyszy rzuci w wir walki.
10. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo? :
Mieszkam i pracuję w Krakowie. Żona, dwójka dorosłych już dzieci. Lubię fantasy i Sci-Fi (film, książka). Uwielbiam grać w gry(nie zawsza czas na to pozwala). Z racji mojego, dojrzałego już, wieku zdradzę wam dwie sentencje które mi przyświecają w życiu już od kilu lat:
"Na życiu mi nie zależy, mogę żyć nawet 100 lat",
"Nie ważne ile masz lat, ważne jest na ile się czujesz".
11. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal? :
Tak.
Strony: [1]