Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Heroes of the Storm / Odp: HotS - ogólnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 08.02.2018, 10:56:11 am »
Jakoś odechciało mi się grać...
32
Heroes of the Storm / Odp: HotS - ogólnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Johnnie dnia 08.02.2018, 10:35:12 am »
Nic z tego nie rozumiem... ;)

split pushowania specjalistą
odpushowywał linię
33
Heroes of the Storm / Odp: HotS - ogólnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yorgil dnia 08.02.2018, 10:34:37 am »
Nic z tego nie rozumiem... ;)
34
Heroes of the Storm / Odp: HotS - ogólnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zembol dnia 08.02.2018, 10:09:51 am »
Jedyna garsc porad jaka udalo mi sie znalezc po Polsku. Niewiele, ale ma sens wiec wklejam:

"1.Minimapa- "prawy dolny róg", patrz na nią równie często co na środkową część ekranu, nawyk ten pozwoli Ci mieć szersze rozeznanie dot. pozycji przeciwników, co za tym idzie ciężej Cię będzie "zgankować", przydatne szczególnie podczas split pushowania specjalistą.
Ktoś może zarzucić- banał, nic bardziej mylnego, ileż to razy podczas gier rankingowych twoi towarzysze inicjują walkę 4na5 kiedy to jednego (w dobrym wypadku) z drużyny nie ma na miejscu bo to zbierał exp lub odpushowywał linię, przecież lepiej poczekać 10 sec niż iść na pewną śmierć hmm... czyżby oni nie patrzyli na minimapę? :D
Nowym graczom proponuję od razu włączyć opcję "klikanie przez minimapę", podczas tf nie będziesz się dziwił dlaczego twój bohater na 100hp zamiast wrócić za mur, poszedł w środek walki

2.a)"jeszcze nikt nie wygrał meczu stojąc 30 minut na jednej alei" wszystkie moby na twojej lini zabite, exp zebrany więc nie idź zaparzyć kawy lub herbaty w oczekiwaniu na następną falę... odstęp między tą wyczyszczoną a będącą w drodze z cora pozwala Ci na bezkarne opuszczenie linii i albo pomożesz swoim kolegom wyczyścić linię szybciej niż by to robili sami(daje Ci to nawet więcej profitów gdy wybrałeś pierwszy talent kule regeneracji lub marksman),albo jeszcze lepiej, uda wam sie zabić rywala, który nie był przygotowany na twoją rotację, exp nie stracony, wszyscy zadowoleni.

b)nie tylko ty jesteś tak genialny, że zmieniasz linie, są bohaterowie których mechanika opiera się na tzw."gankowaniu" tj. zerathul, kerrigan, tchórzliwa nova, czy rzeźnik. Co jest grane? Nikogo nie ma na twojej alei lub było dwóch a jest jeden? Nie myśl sobie " fajnie, ze nikogo nie ma, przypushuję sobie trochę w ich wieżyczki i za chwilę cofnę żeby mnie nie zabili...ehhh w tym czasie ubili dwóch twoich towarzyszy bo zmienili linię z twojej na tę obok a ty nic z tym nie zrobiłeś. Tak, mogłeś ich uratować, ktoś znikł z twojej linii, pinguj ostrzeżenie, satysfakcja po nieudanym ganku przeciwnika gwarantowana.

3. Aproposss zabiajania mobów, im bardziej mobilny jesteś tym lepiej, nie stój w jednym miejscu do czasu aż cała fala zostanie oczyszczona, zrób sobie "małą przechadzkę" z mobami, przerywany ruch- uderz jednego, przejdź minimalnie w lewo, uderz drugiego, przejdź w prawo, repeat. Poćwicz na alei a potem w drużynowych fightach, nie dość, że przyjemne dla oczu to jeszcze trudniej Cię trafić skillem, stun niejakiej Tyrande wymierzony w Cb spudłowany w 100 procentach ;) (częsty błąd początkowych graczy, wiem co mówię bo długo robiłem odwrotnie, jestem noobem i nie grałem w Lola...)

4.Grasz tankiem ale jakoś zawsze Kael po stunie ucieka krok przed tobą a towarzysz grający Vallą nie dosięga go atakami?
Spróbuj bodyblocku...to samo co przy czyszczeniu mobów, tylko po stunie okrążasz wrogiego bohatera, który "siłuje się" z Tb żeby wrócić za bramę.

5.Jakoś tak spokojnie się zrobiło i nikogo nie widać na minimapie... nie, nie poddali się bo macie fajny team, poszli na bossa i go zrobili bo każdy z drużyny mógł trochę odpocząć na wolnych alejkach :D. jak już wiadomo nie ma jednego, dwóch, pewnie poszli gankować, to samo w tym wypadku, miej oczy szeroko otwarte, oddan(y)ie bossa czasami kosztuje zwycięstwo.

6.Gdy uda wam się zabić większość lub kluczowego bohatera np. główny dmg dealer to nadrabiaj wypracowaną przewagę pushem, nawet jedna wieża i potem powrót na linie będą lepsze niż zwykłe czyszczenie linii lub przejęcie :siege camp", co z tego, że obie drużyny mają równowagę w doświadczeniu 20lv/20lv kiedy po waszej stronie "ostał się ino" jeden keep a tamci mają 2 linie nawet nie ruszone. Jeden przegrany tf i droga stoi otworem do czerwonego napisu na końcu meczu.

7.Wygraliście tf-a, trochę minut od startu upłynęło, przeciwnej drużynie zostały dwa keepy, a ich bohaterowie wracają za 50sec... nie czekaj tylko wsiadaj na konia czy goblina, czy co tam masz i dawajcie wszyscy pod ich bazę po zwycięstwo. Tak, niektórzy w tej sytuacji wolą zrobić obóz i oczyścić linię dla expa.

8.Dla osób które pomyślą(lub nie), "heh gościu dobrze pisze, ale przecież to wszystko oczywiste" polecam kanał na yt KhaldoorTV, świetne powtórki meczów pro graczy, pozycjonowanie, kompozycja teamu, obecna meta, wszystko na bieżąco, zwłaszcza punkt 6, tam drużyny kończą mecz przy pierwszej okazji."
35
Heroes of the Storm / Odp: HotS - ogólnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zembol dnia 07.02.2018, 17:42:03 pm »
Bedziemy mogli, to nie ma znaczenia
36
Heroes of the Storm / Odp: HotS - ogólnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 07.02.2018, 17:23:26 pm »
Tylko ja mam dopiero hero lvl 1. Więc nie wiem, czy będziemy mogli grać razem?
37
Heroes of the Storm / Odp: Nicki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zembol dnia 07.02.2018, 16:35:16 pm »
Satham#2440
38
Heroes of the Storm / Odp: Nicki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Johnnie dnia 07.02.2018, 15:35:52 pm »
redthegreat#2133    ;)
39
Heroes of the Storm / Nicki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Brokenwing dnia 07.02.2018, 15:25:21 pm »
Proszę podawać.


Mój: Brokenwing#21349
40
Heroes of the Storm / Darmowa rotacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zembol dnia 07.02.2018, 14:53:59 pm »
Informacje pod tym linkiem sa zwykle aktualizowane co wtorek rano:

https://eu.battle.net/forums/en/heroes/topic/13604571130
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10