Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Aldaraand - podanie  (Przeczytany 696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aldaraand

Aldaraand - podanie
« dnia: 24.12.2013, 13:07:05 pm »
1. Imię (prawdziwe): Łukasz
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Lucas "Aldaraand" Silvinger
3. Wiek: 23
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś): Star Wars The Old Republic, TERA
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: Tylko w SW:TOR - byłem trzeci w kolejce do tronu w gildii o nazwie "INHUMAN" na serwerze "The Progenitor po stronie Imperium.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?: Poszukuję czegoś nowego co mnie wciągnie i pozwoli odprężyć.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Wybrałem Templariuszy... dlaczego? sam nie wiem. Już na poczatku stwierdziłem że liczyć się będą tylko Dragoni i Templariusze... najzwyczajniej w świecie padło na tych drugich.
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz? Wiele do powiedzenia nie mam, Illuminaci wydają się być swego rodzaju mafią, próbującą wywrzeć wpływ na cały świat i ciut dalej. Dragoni są zagadką i bardzo mnie kusiła perspektywa manipulowania wszystkim z ciemnego kąta pokoju... Ale może następnym razem ich wybiorę.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?: Przeglądałem polskie strony powiązane z The secret world online i na każdej znajdowaliście się Wy.
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego? Do tej pory? jestem nowym graczem jak na razie to samouczek był całkiem niezły.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Koniecznie! im więcej zabawy, zagadek i RP tym lepiej. Cel w grze... celu jako takiego nie mam, ale świetna zabawa przy RP i poznanie nowych ludzi wydaje się być wystarczające.
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: Zdecydowanie PvE.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW): Z zawodu jestem technikiem elektroradiologiem oraz studentem 3 roku na uniwersytecie medycznym w Poznaniu. W tymże mieście się urodziłem, wychowałem i uczę. z zainteresowań mozna wymienić medycynę, medycynę sądową, książki fantasy/sci-fi/przygodowe, kino, łucznictwo, piłkę nożną...
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru. Co zrobić kiedy zobaczy się epileptyka w wannie? Wrzucić pranie i dodać proszku.
15. Co myślisz o owcach? O owcach? Serio? No skoro pytacie: Mięso i wełna zawsze się przydadzą(w końcu głód na świecie itd.) więc chyba są potrzebne...
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: no raczej
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz? Oczywiście   
18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!

Odgadnij hasło głęboko ukryte,
W czeluściach sieci zwodniczo splątane,
Na trzy pytania odpowiedź zdobądź,
Prawdę o Tajemnym Zakonie wydobądź.

Na tym samym miejscu co pożółkłe kartki,
Opublikował o potworach Freeborn,
szukaj i znajdź kolejną opowieść.
Pamiętnik wdowy z Kingsmouth,
Odkryje ci drogę.

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Odp: Aldaraand - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 24.12.2013, 14:30:27 pm »
Witaj na forum! Strasznie ubogie odpowiedzi, z takim podejściem masz niewielkie szanse na przyjęcie. (a do tego jeszcze twoje zdanie o owcach do owiec...)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #2 dnia: 24.12.2013, 16:07:41 pm »
Witaj Aldaraand na forum

Odpowiedzi może faktycznie niezbyt rozbudowane, ale zainteresowania zacne. Poza tym Sid, jest taka piękna polska tradycja, aby nieznajomego co zapuka do drzwi w Wigilię, przyjąć, nakarmić i ugościć. Aldaraand jest takim nieznajomym, który zapukał do HOT akurat w Wigilię, dlatego jestem na tak.

Proszę poczekaj na decyzję Architekta Templariuszy, ostrzegam to może potrwać ze względu na Święta.
"For Russ! For the Wolftime!"

Aszua

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 24.12.2013, 20:44:21 pm »
Witaj.

Podanie może nie bardzo rozbudowane, ale mi się przyjemnie czytało. A co do zainteresowań - medycyna sądowa? O! To jest coś! Pewnikiem wiele ciekawostek od kolegi będzie można wyciągnąć! A potem może i zastosować? W końcu Iluminaci tak szybko się nie skończą prawda? :P

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 25.12.2013, 00:30:36 am »
"No pewnie Aszułka" - krzyczy Broken wyrzucając z chłodni kolejny czarny worek z niebieskim trójkątem z przodu.

Tchenky Boleck

« Odpowiedź #5 dnia: 25.12.2013, 02:01:42 am »
W końcu Iluminaci tak szybko się nie skończą prawda? :P
A bo ja wiem, czy nie szybko? Dwa magazynki...

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 26.12.2013, 12:42:04 pm »
Poza tym Sid, jest taka piękna polska tradycja, aby nieznajomego co zapuka do drzwi w Wigilię, przyjąć, nakarmić i ugościć. Aldaraand jest takim nieznajomym, który zapukał do HOT akurat w Wigilię, dlatego jestem na tak.

Ehhh...ten świąteczny nastrój  ;)

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #7 dnia: 27.12.2013, 11:02:49 am »
Witaj Aldaarand na forum.

Podanie mnie nie powaliło, ale widzę, że Twoje zainteresowania poru osobom się podobają. Dodatkowo, zgodnie z polską tradycją, należy przyjąć zbłąkanego wędrowca pukającego do drzwi w Wigilię, dlatego też jestem na TAK.
Reszta "wyjdzie w praniu".

Tak więc: Witaj Aldaarand w Cabla.

Zaraz wyślę Ci na PM kilka ciekawch informacji, Brokenwing nada Ci uprwanienia do reszty forum.

PS
Przepraszam, że dopiero teraz, ale sam rozumiesz, święta. Dodatkowo choroba mnie jakaś rozłożyła i przez tydzień nie miałem możliwości zajrzeć do gry.
A skubana jeszcze mnie trzyma.

Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 27.12.2013, 21:03:10 pm »
Witam w HOT :)