Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Emssik - podanie  (Przeczytany 437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emssik

• Czeladnik
  • *
Emssik - podanie
« dnia: 07.01.2014, 12:47:28 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Daniel

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

John „Emssik” Karriash

3. Wiek:

39 wiosen

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Gram w MMO od naprawdę dawna. Przygodę z tym rodzajem rozrywki rozpocząłem mniej więcej równocześnie dwoma tytułami UO (na polskim zamkniętym serwerze) i HB (HellBreath), na polskich pirackich serwerach i przez pewien czas na oficjalnym. Później na długo przysiadłem przy WoWie, który wciągnął mnie dosyć mocno. Nawet za mocno. Gdy zorientowałem się, iż poświęcam na rajdy i przygotowania do nich mniej więcej tyle samo czasu ile na normalną pracę, stwierdziłem, że to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi i odpuściłem. Zresztą sam WoW też się zmienił (a zmiany jak dla mnie następowały za szybko).

Później trafiłem do świata LOTRO który co prawda śliczny, ale po latach w WoW walki były dla mnie zbyt ślamazarne i chaotyczne. Na dłużej zatrzymali mnie tylko ludzie z Twierdzy, których od czasu do czasu ciągle odwiedzam.

Następna w kolejności była EVE. Moja przygoda z tą grą trwała raptem tylko kilka miesięcy, ale została zakończona z pełną premedytacją. Ta gra jest po prostu za dobra i wymaga zbyt wiele czasu, szczególnie gdy komuś spodobał się handel. Doszedłem do wniosku, że mimo wszystko lepiej poświęcić ten czas na zarabianie prawdziwych, a nie wirtualnych pieniędzy. Może jeszcze kiedyś się przełamię i do niej wrócę, bo to prawdziwa perełka w świecie elektronicznej rozrywki.

W międzyczasie zdążyłem się bardzo rozczarować SWTORem i Terrą oraz znudzić Path Of Exile.

Przez jakiś czas skoncentrowałem się na różnego rodzaju shooterach, mając odruch wymiotny na sam widok tabo-klikalnych gier. Zupełnie niedawno postanowiłem zakosztować świata TSW, który muszę przyznać, mocno mnie pochłonął.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Raczej unikam pełnienia jakiś funkcji w gildiach, mam wystarczająco dużo odpowiedzialności w RL więc gra ma być dla mnie rozrywką. Moje podstawowe gildie to ToD (Temple of Doom) znana głównie z czasów D2, Twierdza, Hooligans, Wipe with style ;)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

TSW wprowadza pewien oddech świeżości do gatunku MMORPG, daleko jej do ideału, zwłaszcza denerwująca jest mnogość różnorakich błędów. Ale zadania i linia fabularna, są na poziomie o wiele wyższym niż miałem to okazję dotąd oglądać.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Wybrałem frakcję Templariuszy. Nie zagłębiałem się szczególnie mocno w niuanse między frakcyjne, opis ten konkretnej najbardziej przypadł mi do gustu, aczkolwiek jej również daleko do ideału.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Tak długo jak metodami siłowymi nie nawracają mnie na własne przekonania nie mam nic przeciwko nim. Aczkolwiek bliżej mi chyba do Iluminatów, chaos i smoki zawsze źle mi się kojarzyły.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

Googl Twoim przyjacielem, bratem, spowiednikiem i agentem ;)  Znalazłem Was i nie szukałem  dalej, czy zrobiłem dobrze, wyjdzie w praniu.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Linia questów w wesołym miasteczku, za całokształt i klimat.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Staram się wykonywać wszystkie misje. Czasami jednak korzystam z podpowiedzi, gdy dany Q nie do końca mi leży (jak np. ten z plagami, czy z odtwarzaniem kodu ze słuchu), albo jest wg mnie zrobiony źle (otwarcie grobowca → wskazówka na drzwiach wyraźnie mówiła o 7 bogach, ale wszystkie późniejsze podpowiedzi, dotyczyły tylko 6, co wprowadziło kompletny chaos w moim rozumowaniu. Bo skąd miałem wiedzieć, imię którego Boga jest najdłuższe skoro znałem tylko 6).

Nie jestem zainteresowany Role-playing. Są ludzie którzy to uwielbiają i nie mam z tym problemów, czasem sam lubię się pobawić, ale generalnie jest to dla mnie troszkę za sztuczne. Serwer UO na którym grałem zaczynając moją MMORPgową zabawę, był pure RP, mocno kontrolowany przez administratorów. W pewnym momencie, zamiast polepszać to jakość rozgrywki wg mnie zaczęło pogarszać, od tego czasu raczej trzymam się od tego z daleka.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Preferuję PvE, ale nie stronię od PvP.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Jestem miłośnikiem komputerów od wczesnej młodości. Zajmuje się administracją, tworzeniem oprogramowania, projektowaniem oprogramowania, składaniem, serwisowaniem,  w zasadzie wszystkim od tych najmniejszych do największych, pod warunkiem, że nie wymaga to tworzenia muzyki lub grafiki, ponieważ w tych dwóch przypadkach, jestem 1000% beztalenciem.

Poza tym uwielbiam czytać, robię to teraz co prawda o wiele rzadziej niż kiedyś, ale wynika to też w dużej mierze z faktu, iż coraz trudniej o książkę, która mnie zaciekawi, albo przynajmniej rozbawi i zapewni rozrywkę. Nowości na półkach pojawia się bardzo, bardzo dużo (coś wiem na ten temat, jestem jednym z autorów portalu w.bibliotece.pl), ale takich którymi warto się zainteresować, zdecydowanie mniej. Ileż razy można czytać to samo o tym samym.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

http://remekdabrowski.pl/2013/11/nowy-rzad-stare-wyzwania-czy-tam-odwrotnie.html

15. Co myślisz o owcach?

Zapewne nie wszystkich zadowoli moja odpowiedź, ale uwielbiam baraninę.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Zapoznałem się i akceptuję.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?

W granicach rozsądku jak najbardziej.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Emssik - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 07.01.2014, 13:22:00 pm »
najs, ale co ja wiem o tmeplarach
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #2 dnia: 07.01.2014, 20:46:29 pm »
Witaj Emssik na forum.

Podanie fajne, nie mam uwag, mi się podoba.

Krótko i węzłowato: Jestem na TAK.

Ale musisz jeszcze poczekać na decyzje Brokenwing, bo jej słowo jest wiążące. :)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 08.01.2014, 01:39:59 am »
Witaj Emssik na forum

Podanie bardzo w porządku, również jestem na tak. Szczególny plus za portal, nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. Wygląda to bardzo profesjonalnie (wszystkie wydania, numery itd), mam nadzieję, że niedługo będzie też więcej bibliotek w systemie.

Witaj w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"

emssik

• Czeladnik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 08.01.2014, 06:56:10 am »
Pięknie dziękuję i witam wszystkich.

mam nadzieję, że niedługo będzie też więcej bibliotek w systemie.

Nieustannie nad tym pracujemy, ale to czasami jak walenie głową w mur.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #5 dnia: 08.01.2014, 10:12:22 am »
No to: Witaj Emssik w Cabal.

I zapraszamy na dzisiejszą farmę w Solomon Island.
Zbiórka o 22:30 pod leżem w Kingsmouth.
Wszyscy (naprawdę wszyscy) nader mile widziani :)
« Ostatnia zmiana: 08.01.2014, 15:13:46 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank