Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie - Tajfun  (Przeczytany 404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tajfun

Podanie - Tajfun
« dnia: 19.01.2014, 15:26:00 pm »
1. Imię (prawdziwe):
 Krystian

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
 Noriko "Tajfun" Kawaii

3. Wiek:
 28

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
 Przygodę z grami MMO zacząłem od Lineage II ale najwięcej czasu spędziłem w World of Warcraft od czasu do czasu pojawiły się krótkie epizody z takimi grami jak SWtOR czy GW 2 ale żadna z tych produkcji nie przyciągnęła mnie na tyle żebym przy nich został.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
 W WoW-ie należałem do dość mocnej gildii PvP "Prophecy" nie sprawowałem tam żadnej funkcji oficerskiej ale należałem do 1 grupy BG jako DPS.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
 Szczerze mówiąc to to, że zacząłem grać w TSW to jest zwykły przypadek. World of Warcraft popsuł się dla mnie ostatnio do tego stopnia że postanowiłem poszukać czegoś innego. Po zakupie TSW byłem przygotowany na to że dołączy do mojej zaszczytnej kolekcji gier na które wydałem pieniądze i moge się nimi pochwalić, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony gdy się okazało że się mylę. Klimat jaki ma ta gra pochłonął mnie do tego stopnia że musiałem kołować L4 a to już świadczy o grze bardzo dobrze, natomiast możliwość przemierzania mrocznych krain ze zgraną ekipą to wisienka na torcie.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
 Grałem przez chwile każdą frakcją ale najbardziej pasują mi Dragon i tą frakcją właśnie gram.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
 Iluminaci - Dla mnie ta frakcja to zorganizowana na wysoką skale grupa przestępcza, która che mieć wszystko i wiedzieć wszystko. Swoich członków na dzień dobry wita stołem operacyjnym, zwariowanym doktorkiem i czipem w plery, wychodzą z założenia że nie ma rzeczy której nie mogą kupić, pasuje mi do nich cytat "Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"
 Templariusze - Sztywni i zadufani w sobie arystokraci do tego z denerwującym akcentem umm... nie dziękuję to nie dla mnie.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
 Powiedział mi o was wujek Google a gdy się okazało że gracie RPG pomyślałem sobie dla czego nie w końcu jestem gościem wychowanym na Warhammer i World of Darkness kto wie może poczuje się jak za dawnych lat :)

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie?
 Nie zrobiłem wiele misji, ale na chwilę obecną mogę wymienić misje w której musiałem zdobyć kamery, był tam etap w którym musiałem omijać detektory ruchu i kamery może nie zbyt wymagający ale zawsze to coś innego niż idź zabij 3 muchy i przynieś mi ich złote pierścienie.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
 Tak, tak i jeszcze raz tak, na razie muszę poznać mechanikę gry ale potem mam zamiar dogryzać Iluminatom i nabijać się z Templariuszy (wszystko w granicach rozsądku i dobrego smaku) z którymi będę eksplorował świat gry i wykonywał misje wszelakiej maści.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
 Raczej jestem graczem PvP ale tutaj jestem nastawiony na PvE. Nie wiem jak w TSW wygląda rozgrywka PvP jeżeli będzie fajna to kolejny plus dla gry jeżeli nie to trudno akurat nie tego tutaj szukam.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Jestem wysokim brunetem o niebie... aj sorry to nie ten portal. Poza typowo męskimi sprawami typu samochody, kobiety i sport to wymienić należy nowinki technologiczne, fantasy, dobra książka, dobry film czy też muzyka przy czym nie mam jednego ulubionego gatunku obejrzę zarówno horror jak i romansidło posłucham rapu i metalu a tak poza tym to nie za bardzo lubię mówić o sobie.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
 Pierwsze co mi do głowy przychodzi to pewna zabawna sytuacja o której mi kolega opowiadał, jak to przyjęli do niego do pracy Ślązaka. Takiego z krwi i kości wielkiego chłopa z wąsem (przy czym nie mam nic do Ślązaków chodzi o sytuacje). Akcja miała miejsce w szatni gdzie wyżej wymieniony Ślązak zastawił swoim skromnym ciałem szafkę mojego kolegi na co mój kolega wiele nie myśląc jak to z rana mówi do niego żeby się przesunął na co Ślązak mu odpowiada -A może by tak magiczne słowo dla ułatwienia dodam że zaczyna się na "p" a kończy na "a". Kolega zgłupiał i to nie z powodu że musiał podać magiczne słowo ale dla tego że nie mógł dojść co to za słowo. Pyta wiec lekko zmieszany -Ej ale co to za słowo bo myślę i myślę i wymyślić nie mogę. Ślązak na to z uśmiechem na twarzy mówi - Prosza!

15. Co myślisz o owcach?
 Mushroom's, mushroom's, mushroom's  :P

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
 Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?     
 Tak

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Podanie - Tajfun
« Odpowiedź #1 dnia: 19.01.2014, 18:18:25 pm »
Witaj Tajfun na forum

Podanie fajne, choć pozostawiłeś spory niedosyt w punkcie 13. Jakie to książki ostatnio czytałeś, jakie fajne filmy ogladałeś?

Punkt 15 o owcach mnie rozwalił i nie... bynajmniej nie byłam pod wpływem takowych układając to pytanie :)

Ogólnie jestem na tak. Poczekaj proszę na decyzję Architekta Smoków.
"For Russ! For the Wolftime!"

Szajla

« Odpowiedź #2 dnia: 19.01.2014, 19:54:04 pm »
Mówisz, że jesteś Kawaii? Skromniś ;)

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 20.01.2014, 06:05:47 am »
Plus za imię, minus za naśmiewanie się z Ślązaków (ale mały  ;) ) Jestem na TAK! Witaj w Cabal Tajfun! Na za chwilę wyślę Ci notkę wprowadzającą. Proszę o dokładne zapoznanie się z jej treścią gdyż pozwoli to uniknąć nieporozumień i nie potrzebnych pytań w przyszłości.

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #4 dnia: 20.01.2014, 09:42:07 am »
A jo się nie gorsza.
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 20.01.2014, 23:43:34 pm »
Witaj w HOT Tajfun :)
"For Russ! For the Wolftime!"