Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: podanie kuziak  (Przeczytany 609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kuziak

podanie kuziak
« dnia: 19.02.2014, 19:32:35 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Mariusz
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Araphor "kuziak" Ari
3. Wiek:
38
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
GW / aion/allods/lol w TSW gram od niedawna nieco ponad miesiąc  wiec  dla mnie to nowość .

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W Gw grałem sporo czasu razem z kolegami założyliśmy gildie FUNERAL GODS  i tam byłe oficerem w reszcie gier miałem oczywiście legiony itp ale bez funkcji

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
 namówił mnie kolega z pracy,który jest już u was Velshar i po drugie chce sprawdzić inna fabułę gry niż pozostałe gry , wcześniej czytałem opis gry na internecie i  i się spodobał
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
dragon za namowa Velsha i nie żałuję , podoba mi się wygląd i styl walki mieczem jakim gram jako tank
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
 Nie postrzegam graczy jako frakcje liczy się dobra zabawa

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
od znajomego w grze  , a wybrałem ponieważ lubię grać z Polakami
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
nie gram za długo więc na mnie  wrażenie robią instancje

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
jestem początkujący więc celem moim jest dobrze poznać grę jak również dobrze się bawić miedzy innymi w biorąc udział w misjach

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
pve chociaż pvp wchodzi też w grę

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Mieszkam w Grudziądzu , pracuję razem z Velsharem  mam 2 synów  stąd czasami brak możliwości rozmowy przez mikrofon , lobię  dobry filmy(kino akcji ) , wiele czasu poświęcam rodzinie dwójka chłopaków wymaga wiele poświecenia uwagi   a wieczory spędzam przy komputerze wiadomo po co:)

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
 Mamusiu  mówi 14-letnia Basia  dzisiaj w szkole badał nas wszystkich pan doktor...
No i co?
 Okazało się, że tylko jedna z nas jest jeszcze dziewicą.
 Oczywiście ty?
 Nie, nasza pani profesor.
15. Co myślisz o owcach?
 fajne zwierzaczki
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
tak
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?   
  tak ,z małym wyjątkiem nie zawsze  będę mógł rozmawiać , ale słuchać jasne   jak najbardziej
« Ostatnia zmiana: 20.02.2014, 16:54:25 pm wysłana przez kuziak »

Tryglav

Odp: podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 19.02.2014, 19:37:44 pm »
Cześć

Podanie nieczytelne, postaraj się poprawić, rozwinąć i co najważniejsze uczynić je bardziej czytelnym, do tego jako tytuł całego tematu podaj swoje imię.

W szcególności rozwiń się trochę bardziej na swój temat - aktualnie brak jakichkolwiek informacji.

Szajla

Odp: podanie kuziak
« Odpowiedź #2 dnia: 19.02.2014, 20:04:55 pm »
Panie Mariuszu Tryglav ma trochę racji, przydałoby się coś dopisać i trochę poprawić estetycznie, bo się pytania z odpowiedziami zlewają.
Znowu powiedzą, że się Dragoni mnożą ;)

kuziak

« Odpowiedź #3 dnia: 19.02.2014, 20:14:26 pm »
Poprawione,mam nadzieję, że teraz  bardziej czytelne i że dacie mi szansę pograć z wami

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 20.02.2014, 00:54:01 am »
Witaj na forum.

Podanie jest za ubogie, nic o Tobie nam nie mówi. W związku z tym, że jest w HOT Twój kolega, powinieneś się przyłożyć i je rozwinąć. W obecnej formie po prostu nie mogę go zaakceptować.
"For Russ! For the Wolftime!"

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 23.02.2014, 19:28:18 pm »
 Wobec braku odzewu ze strony kandydata, podanie odrzucam.
"For Russ! For the Wolftime!"

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 24.02.2014, 12:35:20 pm »
Zgadzam się z Brokenwing, zero odzewu! Powodzenia w grze.