Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie RockZone  (Przeczytany 1393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tryglav

Odp: Podanie RockZone
« Odpowiedź #15 dnia: 19.02.2014, 20:04:02 pm »
Z podaniem jest jak z CV i listem motywacyjnym - tylko najciekawsze zasługują na uwagę. Szukając prawowników i współpracowników często otrzymuje po 200-300 CV ale faktycznie czytam z tego może 10-15.

Tutaj masz łatwiej, zainteresowanie już pozyskałeś jednak teraz jeśli jesteś proszony o doprecyzowanie lub dopowiedzenie - to jaki problem aby to zrobić? :)

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 19.02.2014, 20:58:53 pm »
Witaj na naszym forum RockZone. Podstawą do przyjęcia jest podanie. Z twoich wypowiedzi wynika, że ta forma niezbyt Ci odpowiada i masz z nią problemy. Dodając do tego formę twoich odpowiedzi na posty moich koleżanek i kolegów jestem zdecydowanie na NIE!

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #17 dnia: 20.02.2014, 00:47:19 am »
Zgadzam się z Sidem. Również i mi forma Twoich odpowiedzi niezbyt się podoba. Jestem na nie.

Życzę powodzenia w TSW.
"For Russ! For the Wolftime!"

RockZone

« Odpowiedź #18 dnia: 20.02.2014, 18:34:39 pm »
Z podaniem jest jak z CV i listem motywacyjnym - tylko najciekawsze zasługują na uwagę. Szukając prawowników i współpracowników często otrzymuje po 200-300 CV ale faktycznie czytam z tego może 10-15.

Tutaj masz łatwiej, zainteresowanie już pozyskałeś jednak teraz jeśli jesteś proszony o doprecyzowanie lub dopowiedzenie - to jaki problem aby to zrobić? :)
[/quote

a moje zdanie jest takie ,ze i tak nigdy nie bedziecie mieli pewnosc czy jestem Karol , Mietek czy inny Kazik moze jestem niesmialy i na poczatku nie lubie o sobie opowiadac , rownie dobrze moge napisac nieslychane rzeczy o sobie ale to jest tylko gra wiec pytam sie po co taka dziecinada najlepsza zabawa jest taka jak poznaje sie ludzi w grze i przez cala gre dowiadujemy sie o nich coraz wiecej a wy psujecie zabawe na poczatku takie jest moje zdanie :) bawicie w w mistrzynie i inne pierdoly uwazacie sie za jakis "guru" i mozecie pisac ze tak nie jest ze my to budowalismy bla bla bla ale ja i tam wiem swoje :) i to nie tylko post do ciebie ale do was wszystkich wiec sie nie obrazaj bo nawet cie nie znam :) Dziekuje milej zabawy

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #19 dnia: 20.02.2014, 19:05:49 pm »
No to masz taki trochę przedsmak dorosłego życia: podania, struktury, formalności, stanowiska. Zapewniam Cię, że z taką "dziecinadą" zetkniesz się jeszcze wielokrotnie, np. kiedy pójdziesz do pracy (Tryglav dobrze to ujął).

Pozdrawiam i również życzę Ci miłej zabawy.

RockZone

« Odpowiedź #20 dnia: 20.02.2014, 19:28:04 pm »
No to masz taki trochę przedsmak dorosłego życia: podania, struktury, formalności, stanowiska. Zapewniam Cię, że z taką "dziecinadą" zetkniesz się jeszcze wielokrotnie, np. kiedy pójdziesz do pracy (Tryglav dobrze to ujął).

Pozdrawiam i również życzę Ci miłej zabawy.

akurat powiem ci ze pracuje i takich "podan,struktur,formalnosci ,stanowiska, sie nie zetknąłem :) a gra jak mówiłem wiele razy ma bawić a nie stresować :)

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #21 dnia: 20.02.2014, 19:40:23 pm »
akurat powiem ci ze pracuje i takich "podan,struktur,formalnosci ,stanowiska, sie nie zetknąłem :) a gra jak mówiłem wiele razy ma bawić a nie stresować :)

To mala firma musi byc... I uwierz mi, my tez nie jestesmy tu po to, aby sie stresowac. Stad taka odpowiedz na twoje podanie. Poza tym nie ma chyba obowiazku grania w HOT? To nasza piaskownica i nasze zabawki - jesli ma cie to stresowac i psuc zabawe, to po co sie meczyc.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #22 dnia: 20.02.2014, 19:45:57 pm »
Bo widzisz Rocku... podstawowym błędem był wybór frakcji.. Smoki ostatnio strasznie obrodziły i bronią dostępu do swoich dziewic, Templariusze to... Templariusze, ze swoimi zasadami, kodeksami itp, itd... a my Iluminaci jesteśmy najnormalniej w świecie pragmatyczni i patrzymy na świat przez "niebieskie" okulary...
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\