Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Janizar - Podanie  (Przeczytany 769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Janizar

Janizar - Podanie
« dnia: 31.03.2014, 13:58:54 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Dariusz

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Daras "Janizar" Runners

3. Wiek:
39 lat

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Grałem dość długo w World of Warcraft, głównie w clasic. Po wyjściu dodatków (TBC, Wotlk, Cata) trochę mniej już bez parcia na „szkło”. Zaliczyłem też mały epizod w Warhammer Online, Rift, SWTOR

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Nemezis, Riots, Raiders of Apocalypse, Internally Invictus.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Gra jest inna niż wszystkie. Questy sprawiają mi frajde. Nie ma schematu idź zabij 10  przynieś 10 ziółek itp. Nie wiem jak wygląda end game, ale mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Druga sprawa nie trzeba płacić za granie. 

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Dragons - bo lubię smoki i zielony kolor. Kojarzą mi się z "Jakuza" Czyli cie niedobrzy, jak dla mnie "ciemna strona mocy". To tak jakbym wybrał "horde"w wowie lub Imperium w swtor.
A tak na poważnie.
Zdecydował przypadek.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Templar – kojarzą mi się z palladynami (takie cnotki) - bez urazy. Obrońcy prawa. Nawet na koncie mam Templara z high lvl itemkami (konto kupione z drugiej reki) ale z racji tego, ze najlepiej zacząć od początku by poznać grę, to nawet jej nie ruszam.
Iluminaci – eleganciki, krawaciarze,

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Nie lubię grać sam, bo kto wybiera grę mmo by latać samemu. Gry mmo stworzone są do grania w grupach, a Cabal to grupa. Dla mnie najważniejsza jest dobra zabawa, gra ma mi sprawiać przyjemność, przebywanie na TS (Mumble), rozmowa na nim, są to nierozłączne elementy gry mmo (tak myślę). Dodatkowo powiem, że gram wtedy kiedy mam czas. Nie chcę Wam obiecywać, że będę siedział w grze po 12 h dziennie 7 dni w tygodniu bo tak nie będzie. Na pierwszym miejscu stawiam rodzinę i aktywny wypoczynek.  Mam określony plan treningowy i staram się go realizować. Co do aktywności na forum to zaglądam często, ale nie jestem zbyt wylewny. Ale potrafię też powiedzieć co mnie boli.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Gram niecały tydzień. Wiem, wiem, krótko, ale co ja mogę powiedzieć po tygodniu grania. Ogólnie gra mnie zachwyca pod względem questów. Wszystkie questy są super, no może oprócz tych zabij xx, przynieś xx. Największa trudność sprawił mi quest "Dead air"przedostatnia cześć rozkodowanie wiadomości morsa, Tutaj poległem. Co prawda mój język angielski jest bardzo kulawy, ale od czego jest wujek google. 

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Już napisałem wyżej gra ma umilic wolny czas, po pracy. Nic więcej nie oczekuje oprócz świetnej zabawy

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PVE  uwielbiam,. co do PVP zagram, ale jeszcze nie wiem jak ono wygląda w TSW

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Mam na imię Darek wołają na mnie Daras, pracuje w 43 Bazie Lotnictwa Morskiego w Gdyni, mam żonę , 13-to letnią córkę, lubię wirtualną rozrywkę wieczorami i chociaż spędzam sporo czasu w mmo to cenię sobie wolny czas poza nim. Chciałbym znaleźć stabilną gildię w której ludzie autentycznie sobie pomagają i wspólnie robią questy. Uwielbiam czytać książki o tematyce fantasy, lecz nie pogardzę też dobrą sensacją. Wolny czas oprócz mmo spędzam na bieganiu i jeździe na rowerze, oglądaniu serialów.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
Przyjechał Eisenhower z wizytą do Moskwy.
- Jak wam się tutaj podoba? - pyta go Chruszczow.
- Są kraje biedniejsze, to prawda - przyznał Eisenhower - ale tylu pijaków na ulicach, to chyba nie ma nigdzie na świecie!
- Chętnie bym się o tym przekonał w Waszyngtonie - odparował Chruszczow.
- Przyjedźcie więc! Każdego napotkanego pijaka możecie zastrzelić!
Chruszczow wziął służbowy pistolet i udał się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Chodzi po ulicach i nadziwić się nie może, nigdzie pijaków nie ma! W końcu po dwóch godzinach znalazł jednego. Zastrzelił go z satysfakcją i powrócił do Moskwy.
Rano sekretarz czyta mu prasę z całego świata.
- Jak donosi ,,Washington Post'': Wczoraj w godzinach wieczornych łysy gangster zastrzelił radzieckiego dyplomatę...

15. Co myślisz o owcach?
Owce – pożyteczne zwierzęta. Baranina, Kożuszek, wełna .

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?    
Tak
« Ostatnia zmiana: 31.03.2014, 15:12:25 pm wysłana przez Janizar »

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
Odp: Janizar - Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 31.03.2014, 14:16:09 pm »
Jak zawsze czerwony kolor to sobie myślę: "na pewno templar", a tu niespodzianka. :D
Witaj na forum Janizar. ;)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Janizar

« Odpowiedź #2 dnia: 31.03.2014, 14:22:13 pm »
Jak zawsze czerwony kolor to sobie myślę: "na pewno templar", a tu niespodzianka. :D
Witaj na forum Janizar. ;)

Nie skojarzyłem z tym kolorkiem i już sie poprawiłem. Mam nadzieje, ze Templary się nie obrazili. I teraz w porządnym zielonym kolorze. Jak przystało na Dragona.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #3 dnia: 31.03.2014, 14:35:28 pm »
krawaciarze  :D
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #4 dnia: 31.03.2014, 20:16:13 pm »
Witaj Janizar na forum.
My Templarzy nie jesteśmy znowu tacy "obrażalscy", nie widziałem oryginalnego (czerwonego) podania, a widząc zielony kolor, od razu pomyślałem: "znowu Dragon".  :)
Ale to nic, sporo aktywnych Dragonów gra w naszej cabal, więc o pomoc nie będzie Ci trudno, a na pomoc Templarów też możesz liczyć.
Tak więc jeszcze raz, Witaj na forum, ciekawe jak na Twoje podanie zapatruje się Über Dragon, Sidaroth?
Bez względu na decyzję, życzę Ci powodzenia w grze.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 31.03.2014, 21:04:37 pm »
Witaj na forum Janizar

Podanie w porządku, dowcip mi się spodobał :) Jestem na tak. Poczekaj proszę na decyzję Architekta Smoków.
"For Russ! For the Wolftime!"

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 31.03.2014, 22:31:18 pm »
Bez zastrzeżeń, krótko i na temat - Jestem na TAK!

Szajla

« Odpowiedź #7 dnia: 31.03.2014, 22:42:37 pm »
Kolejny wojskowy w Dragonach ;) Czołowa Smoczyca też akceptuje podanie, witam w cabal i na forum ;) Możesz liczyć na moją pomoc. Do zobaczenia w grze!

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 01.04.2014, 00:49:25 am »
Witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 01.04.2014, 15:39:48 pm »
Witaj w HOT Janizar. Na PW wysłałem Ci notkę wprowadzającą.