Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Smoothjazzy -podanie  (Przeczytany 1060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Smoothjazzy

Smoothjazzy -podanie
« dnia: 17.02.2014, 16:34:47 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Piotr

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Peter "Smoothjazzy" Dread - prawdopodobnie zostanie.

3. Wiek:
35 

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Około 10 lat, począwszy od Ragnaroka, L2, Atlantica, Aiona, GW2, to z tych co dłużej pograłem. Ostatnie 1-2 lata to totalny research, przeleciałem przez wszystko co było niestety z marnym skutkiem. Zmieniłem wiec koncepcję i postanowiłem poszukać gildii zamiast gry.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Uuuu i jeszcze trochę, najdłużej w L2 na Allseron (klimatyczny rpg serv) i Atlantice - tam w końcu Lider Gildii a potem lider sojuszu (9 europejskich i 1 arabska). Ale to były czasy kiedy byłem młody i miałem więcej czasu.   

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Od początku byłem nią zainteresowany, ale nie dałem rady zacząć z otwarciem serwów, potem za mało czasu na płacenie abonamentu. A teraz patrz punkt 4 + jakoś miałem dosyć F2p i postanowiłem spróbować.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Dragon - klimatycznie najbardziej mi podchodzi.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Iluminaci - trochę się nad nimi zastanawiałem, bo też czuje że mógłbym nimi pograć. Templariusze - za bardzo klerem mi podchodzą

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Jakoś po forach kilku gier szukałem ciekawych gildii i między innymi HOT był, zacząłem się TSW0 przyglądać jak zyje, okazało się że dalej istniejecie i przyjmujecie. Z tego co wyczytałem + czas istnienia dało mi nadzieję, że to coś dla mnie.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Dopiero zaczynam grać więc nie jestem w stanie powiedzieć.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Nie ma żadnych ograniczeń, mogę spróbować każdego typu zabawy. RPG w realu trochę się w młodości grało, potem w L2 na Allseronie więc jak najbardziej, największy problem to czas, ale jak coś wciągnie to zawsze się wyskrobie dodatkowe 1 cz 2 godzinki dziennie.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Zależy od gry, z braku doświadczenia ciężko mi powiedzieć co mnie bardziej wciągnie, ale nigdy nie unikam gildyjnych eventów pvp czy pve.   

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Ogólnie antropologia i zagadnienia związane z kulturoznawstwem, szczególnie Azja, Ameryka Południowa czy kultury wczesno-europejskie. Drugi konik to nauka , nowe odkrycia z chemii, fizyki biologii, medycyny, IT. Lubie gotować, wypić butelkę wina do obiadu i pograć. 

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek).

Ksiądz, pastor i rabin chcieli sprawdzić kto jest lepszy w swoim fachu. Postanowili, że pójdą do lasu, znajdą niedźwiedzia i postarają się go nawrócić. Spotykają się wieczorem. Zaczyna ksiądz:
 - Kiedy znalazłem niedźwiedzia, nauczyłem go Katechizmu i pokropiłem wodą święconą. W przyszłym tygodniu przyjmie pierwszą komunię.
 - Znalazłem niedźwiedzia przy strumieniu mówi pastor i wykrzyczałem święte słowa Boga. Niedźwiedź był tak zachwycony, że pozwolił się ochrzcić. Obaj spoglądają w dół na rabina, który leży na wpół żywy na noszach.
 - Jak teraz o tym myślę - mówi. Może nie powinienem zaczynać od obrzezania...

15. Co myślisz o owcach?
Mają pyszne mięso z którego można zrobić kilka niezłych potraw, a i futerko przyjemne.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Nie stanowi problemu, może nie jestem zbyt gadatliwą personą szczególnie na początku, ale nie mam problemu z używaniem komunikatora podczas gry.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Smoothjazzy -podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 17.02.2014, 16:42:04 pm »
khe, najbardziej podobał mi się tekst o futerku ;)

żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 17.02.2014, 17:20:50 pm »
Podanie mi się podoba, jestem na TAK! Poczekaj teraz na decyzję naszej Wielkiej Mistrzyni Brokenwing.

Szajla

« Odpowiedź #3 dnia: 17.02.2014, 19:57:06 pm »
Naczelna smoczyca Dragonów wita cię na forum :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 17.02.2014, 20:08:34 pm »
Witam na forum

Podanie mi się podoba. Bardzo fajny dowcip :)

Witam w HOT.
"For Russ! For the Wolftime!"

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 17.02.2014, 20:33:58 pm »
Witaj w HOT Smoothjazzy! Na PW wysłałem Ci wiadomość wprowadzającą so cabal  :)

Smoothjazzy

« Odpowiedź #6 dnia: 17.02.2014, 21:43:59 pm »
Dzięki za przyjęcie, powinienem być jeszcze dziś późnym wieczorem, a jak nie to od jutra.

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #7 dnia: 18.02.2014, 00:47:30 am »
Hoho, a jaka gildia klan na Allseronie? :)

Witam w Cabal!
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Smoothjazzy

« Odpowiedź #8 dnia: 18.02.2014, 12:15:42 pm »
Zdaje się, iż było to Esillon.

Avishai

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 18.02.2014, 20:06:38 pm »
Hmpf, to pewnie się rozminęliśmy, bo ja w sumie krótko, prawie 2 lata, w L2 grałam (w porównaniu do historii Allseronu). Raczej nie miałam z Tobą wojny! :D
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Smoothjazzy

« Odpowiedź #10 dnia: 19.02.2014, 00:28:27 am »
No musiało by to być gdzieś w latach 2006-2008, choć nie pamiętam jakiejś większej wojny z tamtych czasów :)

Avishai

• Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 19.02.2014, 23:12:49 pm »
Hmpf, no ja w 2009 skończyłam grać, więc powinniśmy się zazębić. Ja w Duchach* byłam. Odkąd zaczęłam grać, aż skończyłam grać, cały czas była walka Duchy + Liście + Mjolnirki + Chimaru + z 5 klanów co mi z głowy wyleciały versus KG + KT + Tsunenori (Tsunemori?) w międzyczasie dołączyło + kilka innych klanów, które też mi wyleciały. Sama pamiętam jak robiłam wojnę Duchy vs More Maiorum, które dołączyło do KG, KT i reszty (a kilka miesięcy później pojechałam na zlot z nimi, hihi).
Przyznam szczerze, zastanawiam się, czy te nasze sojusze miały jakieś nazwy, czy było 'my' oraz 'oni'.
Ale Twojego klanu chyba ni pamiętam, szkoda!

* mieliśmy, jak to złośliwi twierdzą, górę lodową na klanowym creście...

edit, o pamięć mi odświeżyło, 'my' to było jeszcze Jezioro Dusz, MN - Mroczni Najemnicy, AC (ale nie pamiętam od czego skrótem było AC), i coś na Glam-coś, czego nigdy nie pamiętałam jak napisać. A w 'oni' byli jeszcze AA i gdzieś z Tsunenori razem do wojny przyszło Vilverin.

I teraz pytanie, czemu moja pamięć to pamięta? Chociaż, z problemami.
« Ostatnia zmiana: 19.02.2014, 23:17:54 pm wysłana przez Avishai »

Smoothjazzy

« Odpowiedź #12 dnia: 20.02.2014, 21:05:10 pm »
No rzeczywiście to dobre pytanie z ta pamięcią, ja ledwo sobie nazwę przypomniałem a co dopiero stan polityczny ;) . Jak czytam te nazwy to dopiero coś tam kojarzę, z tego co mi świta to chyba byliśmy po tej samej stronie, bo coś pamiętam że KG czy KT to nazywane były koksowymi klanami czy cuś w ten deseń.

Avishai

• Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 25.02.2014, 21:09:10 pm »
Ha, no widzisz... A mi pamięć podpowiada, że to mój klan to były koksy, szczególnie w pvp! :D Nie bez kozery odkąd i dokąd grałam trzymaliśmy Aden. Ale zapewne każdy "swoje" chwali, a pewnie obecny podział sił na Alku jest totalnie inny i nikt tego nie pamięta. Ale chętnie bym powspominała stare czasy czasem... Koniec odkopywania Twojego tematu. Howgh. :D