Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Goethe- podanie  (Przeczytany 2588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goethe

Goethe- podanie
« dnia: 12.04.2014, 20:06:10 pm »
1. Imię (prawdziwe):
   Patryk
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
  Patryk "Getra" Getka
3. Wiek:
  17
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
  Grałem w wiele gier MMO, zaczynając od Metina kiedy jeszcze wszystko co w obcym języku było niedostępne kończąc na WoW'ie w tym drugim spędziłem kilka lat. Więc myślę, że jako takie doświadczenie na temat tego typu gier mam.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
  Jeśli chodzi o TSW, nie byłem jeszcze w żadnej Gildii, dopiero zaczynam grę. W WoW'ie grałem w kilku gildiach, najlepiej grało mi się w One Frame Per Second, przez jakiś czas byłem tam raiderem. 
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
  Do tej gry przekonał mnie klimat i mechanika. Jak już wcześniej wspomniałem grałem w wiele gier MMO, w pewnym momencie każdą grę zacząłem oceniać przez pryzmat WoW'a.  Żadna nie mogła się równać z tym gigantem, aż do momentu, w którym trafiłem na TSW. Ta gra pokazała mi, że MMO nie jest jednoznaczne z "Zabij, zbierz, przynieś", właśnie tym sposobem,  zrobiła miazgę z konkurencji. Przez długi okres w WoWie poznałem zaledwie, urywek całego lora, nie było mi to potrzebne, ponieważ każda misja polegała prawie na tym samym, natomiast, w tej grze historia świata i sytuację każdej misji trzeba poznać by przejść dalej.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
   Grać zamierzam templariuszami, nie wiem czemu ale ciągnie mnie do takich starożytnych, potężnych organizacji, które mają swoje tajemnice. Ostatecznie przekonała mnie do tego też inicjacja, robiłem ją dwa, trzy razy i zawsze wychodziło na tą właśnie frakcję.
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
  Smoki idealnie pasują mi do części świata w jakiej mają swoją lokację startową, kojarzą mi się odrobinę z mistycyzmem, podoba mi się ta ich cała teoria na temat równowagi we wszechświecie i tym, że trzeba jej pilnować.
Natomiast iluminati kojarzą mi się z ludźmi chcącymi za wszelką cenę zdobyć nie tylko wiedzę, ale też i majątek. Wiedza fajna rzecz, ale nieraz bywa też niebezpiecznym samo jej posiadanie, z tych dwóch frakcji znacznie bardziej popierałbym smoki.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
  Wypadałoby zacząć od tego, że gry MMO polegają na wspólnej grze, nie chcę grać sam, od tego mam inne gry. Grając w inne MMO przekonałem się, że mimo wszystko miło jest usłyszeć, lub też przeczytać tekst napisany przez swoich rodaków w grze przepełnionej obczyzną. Wydaje mi się, że HOT, jest nie tylko polskim Cabalem, ale też zgromadzeniem wielu doświadczonych graczy, którzy będą potrafili posłużyć radą, nowemu graczowi jakim jestem ja. Jak się o was dowiedziałem? Wujek google mi w tym pomógł.
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
"The Raven" jestem świeżym, zielonym graczem, jeszcze mało widziałem, ale z misji, które już wykonałem ta podobała mi się aż za nadto. Nie była ona może specjalnie wymagająca, ale bardzo przyjemnie się ją wykonywało.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
    Tak, mam zamiar brać udział w takich misjach jak już zapoznam się dogłębnie z mechaniką i lorem gry. Moim celem jest przede wszystkim zabawa, wciągnięcie się w ten wirtualny świat i spędzenia tam kilku godzin w tygodniu z ludźmi, którzy będą sprawiać, że to co twórcy nam oferują trafi do mnie w pełni swej okazałości.
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
  Zdecydowanie wolę PvE, nie zaszkodzi od czasu do czasu pograć też PvP, ale wydaje mi się, że tym co jest mocniejszą stroną tej gry jest właśnie to pierwsze.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
    Interesuję się elektroniką, informatyką i większością rzeczy z tym związanych. W tym też kierunku się kształcę. Nie licząc szkoły, codziennie też staram się rozwijać ciało, trenuję od jakiegoś czasu CrossFit, wcześniej byłem sprinterem lecz po kontuzji jaką nabyłem półtora roku temu zdecydowałem się już do tego nie wracać. Uwielbiam czytać książki, głównie interesuję mnie fantastyka, ale jeśli dany tytuł ma to coś chętnie się za to zabiorę nawet jeśli z tym gatunkiem nie będzie miało za wiele wspólnego. Jeśli chodzi o muzykę preferuję rocka i metal. Jeśli coś istotnego pominąłem, pytajcie, a chętnie wam odpowiem.
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
  https://www.youtube.com/watch?v=gzsrooteAZw
15. Co myślisz o owcach?
    Myślę, że je lubię, mamy wspólny cel. Posiadać wełnę. One pewnie mnie nie lubią, bo jeśli tej wełny nie mają to jestem jedną z osób się do tego przyczyniających ^^.
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Oczywiście, wszystko jest jasne i w pełni zrozumiałe. Akceptuję.
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?     
Tak, komunikator jest przydatny, szczególnie przy wspólnej grze i burzy mózgów. Nie zawsze będę mógł się aktywnie tam odzywać ze względu na moich domowników, ale być obecnym i słuchającym mogę być tam nawet częściej niż w samej grze:)
« Ostatnia zmiana: 13.04.2014, 17:55:23 pm wysłana przez Goethe »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Goethe- podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 12.04.2014, 20:22:31 pm »
jakieś takie pozytywne wibracje czuję..
Andrzej Dupa

Goethe

« Odpowiedź #2 dnia: 12.04.2014, 20:24:06 pm »
To źle?

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #3 dnia: 12.04.2014, 20:36:16 pm »
To źle?
khe, khe... to dobre pytanie.. jeszcze nie wiem :P
Andrzej Dupa

Goethe

« Odpowiedź #4 dnia: 12.04.2014, 20:39:10 pm »
Przy tak mrocznym klimacie jaki można znaleźć z tego co widzę w tej grze, może takie wibracje czasem się przydadzą :D

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #5 dnia: 12.04.2014, 21:23:53 pm »
No nie! Zielony kolor, a templar?  ???
Może kolega pomylił frakcje?  8)

Wow, 17 lat? Chyba od dawna nie było podania z osobą w tak młodym wieku. ;)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Goethe

« Odpowiedź #6 dnia: 12.04.2014, 21:26:06 pm »
Zielony kolor był dobrze widoczny, dlatego go wybrałem  ;)

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 12.04.2014, 21:30:06 pm »
Myślę, że podanie jest dobre, ale teraz musisz poczekać na Varros'a i Brokenwing, którzy to podejmą decyzję czy zostaniesz przyjęty. :)
Życzę powodzenia. ;)

Goethe

« Odpowiedź #8 dnia: 12.04.2014, 21:32:00 pm »
Dzięki:) przyda się. W przeciwnym razie pozostanie mi gra solo, bo namawianie kolegów nie wyszło mi zbyt dobrze :D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 12.04.2014, 21:41:24 pm »
Witaj Goethe na forum

Podanie jest w porządku. Jestem na tak. Mam nadzieję, że odnajdziesz się w naszym mocno geriatrycznym składzie.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.
"For Russ! For the Wolftime!"

Goethe

« Odpowiedź #10 dnia: 12.04.2014, 21:44:10 pm »
 Dziękuje za miłe powitanie. Spadł mi wielki kamień z serca, długo zwlekałem z napisaniem tego podania, a jednak przyjazna panuje tu atmosfera. :)

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #11 dnia: 12.04.2014, 21:55:35 pm »
Dziękuje za miłe powitanie. Spadł mi wielki kamień z serca, długo zwlekałem z napisaniem tego podania, a jednak przyjazna panuje tu atmosfera. :)
Goethe.. socjal to podstawa... mamy wielu przyjaźnie nastawionych cabalowiczów :P
Andrzej Dupa

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #12 dnia: 12.04.2014, 22:00:38 pm »
Dokładnie! Będziesz potrzebował pomocy albo wytłumaczenia jakiegoś aspektu gry to wal śmiało. ;)

Goethe

« Odpowiedź #13 dnia: 12.04.2014, 22:01:19 pm »
Właśnie widzę, przeglądam sobie inne wątki od spraw rekrutacji i te "pozytywne wibracje" o których wspomniałeś są tam częste. :D

Goethe

« Odpowiedź #14 dnia: 12.04.2014, 22:05:35 pm »
Dokładnie! Będziesz potrzebował pomocy albo wytłumaczenia jakiegoś aspektu gry to wal śmiało. ;)

Właściwie to jestem bardzo ciekawy jak wygląda end game w TSW. :)