Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Roszpun - Podanie  (Przeczytany 561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Roszpun

Roszpun - Podanie
« dnia: 20.04.2014, 19:04:05 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Aleksander

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Will „Roszpun” Metter

3. Wiek:
18;

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Moje doświadczenie? Powiedzmy, że nie pamiętam już dokładnie kiedy zaczałem zabawę z tego typu grami. Grałem we Flyffa, WoWa, Guild Warsa 1 i 2, nawet niesławnego Metina. Trochę tego było ;p

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W TSW nie byłem jeszcze w żadnej innej gildii. A wiec Jesteście pierwsi! Inne gry? Tak, zazwyczaj nie pcham się na wyższe stanowiska, ponieważ są już obsadzone, jednak biorę czynny udział w życiu gildii: RP,, wypady pvp i tego typu zabawy.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Dlaczego TSW? Chodzi o mroczny klimat, teorie spiskowe i setki sekretów do odkrycia.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Illuminati :D Inne frakcje mi nie podeszły. Tutaj jest rozrywkowo. Podoba mi się ich klimat, dążenie do potęgi i władzy. W sumie chyba to pasowało do mnie najbardziej.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Smoki – Podoba mi się ich koncepcja myślenia, jednak są dla mnie zbyt bierni. Tacy nudni.

Templariusze – Bogactwa, rycerze, tradycja… Niby wszystko fajne ale zbyt sztywne. Wywaliłbym tradycję i dał rozrywkę :D Imprezy na zamkach i tego typu rzeczy.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Patrzyłem po forach i wasza Gildia mnie akurat najbardziej zainteresowała. Akurat zainteresował mnie fragment o RP, ponieważ to jeden z moich ulubionych typów rozrywki ;p

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Na razie gram za krótko, by stwierdzić jaka misja wywarła na mnie największe wrażenie. Jednak najbardziej podobał mi się wstęp do Illuminati. Szurnięty gość z pralni, doktorek, tunele i i szukanie wejścia. (Mimo, że było banalnie proste.)

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
RP? Jasne, że idę. PVP? Że ja komuś nie dam rady? Potrzymajcie mi piwo. :D Ogólnie jestem zainteresowany wszelką aktywnością, mam zamiar wkręcić się w tę grę na dłużej.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Preferuje PvE, jednak ostatnio coraz bardziej przekonuje się do PvP. Zmiażdżenie przeciwnika to wspaniałe uczucie :D

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Zainteresowania no to… hmm… dobra zacznijmy od tego, że lubię gry komputerowe. Jest to jednak forma zabijania wolnego czasu. Zwykle preferuje wyjścia do klubu, pabu etc.
Uwielbiam sztuki walki, na razie jednak musiałem przystopować ze względu na szkołę i egzaminy zawodowe.
Lubię ogólnie sporty indywidualne takie jak łucznictwo, szermierka, strzelectwo.

Lubię też tematykę teorii spiskowych, sekretów oraz wszystkiego co związane z niewiadomymi. Prawdopodobnie właśnie to sprowadziło mnie do TSW.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

15. Co myślisz o owcach?
Idealne mięso armatnie :D

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak;

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Tak;

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Roszpun - Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 20.04.2014, 19:42:52 pm »
TAAAAAAAAK (szczerze mówiąc nie czytałem po punkcie nr 7.)
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Szajla

« Odpowiedź #2 dnia: 20.04.2014, 19:58:46 pm »
@Johnnie wreszcie jakiś iluminata dla was ;)
Witaj na forum Roszpun! Nie przyczepie się, mimo, że uważasz Smoków za nudziarzy. Jeśli zostaniesz przyjęty będziesz miał okazje zweryfikować poglądy ;P Proszę jednak o uzupełnienie punktu 14go ;)

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 20.04.2014, 21:38:17 pm »
Eh Johnnie wreszcie będzie miał z kim pić rudą w tych NY apartamentach.

Baaaardzo podobał mi się dowcip ;-) Pokontempluję go jeszcze trochę.

Cytat: Roszpun
Templariusze – Bogactwa, rycerze, tradycja… Niby wszystko fajne ale zbyt sztywne. Wywaliłbym tradycję i dał rozrywkę :D Imprezy na zamkach i tego typu rzeczy.

Widzisz drogi kolego my również imprezujemy...nasze skarby są przepastne więc środków nam nie zabraknie na oranżadę. Robimy to jednak z klasą - czyli czymś co Wam, odciągniętym prosto od pługa farmerą z południa, nawet się nie śniło. ;-)

Jestem Za, a nawet przeciw (bo to Lumiś jest)

Roszpun

« Odpowiedź #4 dnia: 20.04.2014, 22:36:37 pm »
Dzięki za wsparcie  8)

Szperacz może i robicie imprezy z klasą. Ale dziewczyny w miniówkach na wysokim obcasie, tańczące na parkiecie to jednak esencja Illuminati. Dodaj do tego dragi popite whiskey i bycie prezydentem, ministrem, generałem lub kimś kto może wszystko.  ;)

A o to PUNKT 14!!! DUM DUM DUUUUM!!!

Jedzie Baca z Warszawiakiem mercedesem po mieście. Po dłuższej jeździe Baca pyta sie Warszawiaka.
B: - Panie co to je to z przodu auta?
Wskazał na znaczek mercedesa.
W: - A baco to jest taki celownik, namierzam nim ludzi i zabijam. Popatrz...
Pochylił się nad kierownicą i ruszył w kierunku pieszego, w ostatniej chwili odbił w lewo. Baca parsknął śmiechem.
B: Panie coś słaby ten celownik. Gdybym drzwiczek nie otworzył byśmy go ło chybili.

Goethe

« Odpowiedź #5 dnia: 21.04.2014, 00:13:31 am »
O typowy iluminata :) witaj na forum :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #6 dnia: 22.04.2014, 15:44:38 pm »
Witaj na forum Roszpun

Przepraszam za świąteczne opóźnienie. Jestem na tak.

Poczekaj proszę na decyzję Pani Architekt Iluminatów.
"For Russ! For the Wolftime!"

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #7 dnia: 23.04.2014, 00:19:43 am »
I ja przepraszam za laga na synapsach.

Podanie w porządku, mam nadzieję, że odnajdziesz się w naszej ramolni. Jestem na TAK. :)

Na PW wysyłam notkę powitalną (którą docenisz jak Duża Ciocia nada Ci uprawnienia do przepastnego forum).
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 23.04.2014, 20:40:16 pm »
Witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"