Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Janosik - podanie  (Przeczytany 1064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanosikWladcaGor

Janosik - podanie
« dnia: 24.04.2014, 19:44:05 pm »
Cześć, ostatnie podanie pisałem do pracy, więc sorrki za oficjalny ton:) - miłej lektury.

1. Imię (prawdziwe):
Tomek

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Janosik 'Wladca' Gor

3. Wiek:
24

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Zaczynałem od tego, że razem z kolegami braliśmy miecze z drewna i biegaliśmy po osiedlu robiąc instancje;), a tak poważnie to Rift,Guild Wars, Lineage 2, Shadowbane, WoW, Cabal, Archlord, Neverwinter, ostatnio Warframe, Tera, ogólnie to takie, na które pozwolił mi mój komputer.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Shadowbane - troszkę pomagałem w zarządzaniu i obronie zamku.
L2, WoW, guild master albo coś blisko tego:)
w każdej grze raczej starałem się znaleźć gildię, zawsze lepszą zabawę czerpie się z grupowej rozgrywki.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
W natłoku wszechobecnej chińszczyzny i monotonii w lore gier, TSW jest unikatem i to przez duże U, a poza tym boję się ciemności i postanowiłem, że czas się wziąć za siebie, więc pożyteczne z użytecznym.
A tak poza tym to czaiłem się już jakiś czas na nią, ale dopiero teraz wymieniłem komputer:d

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Illuminaci - żona zabroniła, bo są ponoć zbyt rozpustni:)
Smoki - wyczytałem, że to najbardziej oblegana frakcja, a ja lubię mniejszości.
Templariusze - fajnie można się bawić w RP.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Smoki - gdyby wyciąć fragment odnośnie chaosu, a pozostawić ich wrodzoną ciekawość, byłby to mój typ. Jako Dragon chyba w myśl mojej frakcji powinienem ganiać i zabijać GM-ów :)

Illuminaci - jak pisałem wyżej, jestem świeżo po ślubie i Żona mnie trzyma krótko:) nie ma mowy na sex, drugs i inne. Ale osobiście nic do nich nie mam.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
A to była ciekawa historia;) biegałem sobie jak oszołom i robiłem te świetne questy, i zauważyłem gracza, miał fajne bronie więc chciałem go sobie podejrzeć, a tu nagle pisze - 'Wesołych świąt', a potem czy chcesz iść na instę, no to ja mówię, że oczywiście. Od słowa do słowa i zarekomendował Wasz Cabal, a do tego macie dobrą opinię na forach. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to zakręcona gra, móc popisać i uzyskać rady/info od innych bardziej doświadczonych graczy....super:).

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Instancja Polaris i misja Into Darkness. No instancje to po prostu dzieło sztuki, żadna gra nie ma tak fajnej otoczki, a misja, bo było ciemno, strasznie a ja grałem około 23, więc efekty były podwójne.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Cel w grze? przede wszystkim dobra zabawa, a jeżeli gra wyposaża mnie w tym celu w rp, pvp to super, z wszystkiego korzystam.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Generalnie PvE, jeszcze PvP tutaj nie robiłem, ale jeżeli jest tak dobre jak na YouTube to raczej nie mam podziału. Gdzie Wy, tam i ja:)

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
hmm... Informatyka (programowanie i ebusiness), dużo pracuję, więc i nie spędzam 4h w grze dziennie - to raczej dla odstresowania. Sztuki walki i crossfit. Lubię aktywność fizyczną, wyjazdy w góry(nasze polskie), spacery z Żoną. Beznałogowy;) nie palę, mało piję, mało klnę.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
to będzie ciężkie, odwiedził mnie dzisiaj mój młodszy brat i przytoczę Wam kilka jego "sucharów":)

1. Jak się nazywa koza zamoczona w kleju?...Glukoza:)
badabum...
2. Co mówi cyklop do cyklopa?...Mam Cię na oku:)
badabum....
3. Jak się nazywa murzyn w złotym śpiworze?....Twix:)
badabum...tss...

jak mnie przyjmiecie, to postaram się więcej takich gniotów od niego wyciągnąć - dla chętnych oczywiście:)

15. Co myślisz o owcach?
Pewnego razu jak szliśmy po górach, widziałem jak baca golił takie. Fascynujące widoki...;)

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
2x Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Tak

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Janosik - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 24.04.2014, 19:59:03 pm »
Witaj Janosiku na forum

Ech, wzruszyłam się... Tak normalnie, pozytywnie, bez wyciągania. Żone ma, nałogów zbytnich nie, rokuje nadzieję. Dobra, nie ma co przedłużać. Jestem na TAK.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

A, kogo to od nas spotkałeś? Dostanie plusa do kapownika :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 24.04.2014, 20:30:04 pm »
nie no, chłopie... jak świeżo po ślubie to jednak na sex czas się chyba znajdzie :P
Andrzej Dupa

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #3 dnia: 24.04.2014, 20:51:18 pm »
Witam na forum Tomek. ;)
« Ostatnia zmiana: 24.04.2014, 21:11:17 pm wysłana przez Kamiru »
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

JanosikWladcaGor

« Odpowiedź #4 dnia: 24.04.2014, 21:22:32 pm »
miło mi i ciesze się, postaram się nie zawieść.

A w grze spotkałem Bolcka 'z zielonych':)

Szajla

« Odpowiedź #5 dnia: 24.04.2014, 22:13:34 pm »
To Boleck ma u nas plusa :)
TAK TAK i jeszcze raz TAK.
Pozdrów żonę :)

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 24.04.2014, 22:18:06 pm »
"Witojcie Janosiku ma nasym forum"!

To napisz nam jeszcze skąd pochodzisz, gdzie mieszkasz, co czytasz, czego słuchasz, co oglądasz (filmy)?
Bo u nas to co drugi to informatyk uprawiający w wolnych chwilach sport. Nie będę pytał co pijesz, bo piszesz że "mało".
Mało klniesz, ja wcale, ale za to pije i palę, ale nie uważa się za nałogowca. ;)

A teraz na poważnie. Podanie całkiem, całkiem, chociaż mam pewien niedosyt. Ale nie będę się czepiał.
Wrażenie pozytywne, wiec jestem na TAK.

Witaj Janosik w Cabal. HEJ!

PS
Zaraz prześle Ci na PM garść przydatnych informacji, a Brokenwing nada Ci uprawnienia do reszty forum.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

JanosikWladcaGor

« Odpowiedź #7 dnia: 25.04.2014, 07:42:58 am »
:) no dobra, to powiem trochę więcej o sobie,
mieszkam w Olsztynie, czytam głównie książki informatyczne programowanie w .net, zarządzanie projektami, oracle... głównie wszystko co wchodzi w ebusiness...a to dlatego, że muszę co chwila do projektów w pracy się 'douczać' bo jest ich sporo, jeżeli chodzi o kino, to lubię prawie każdy z Russelem Crowe, Jackie Chanem, dramaty, historyczne, filmy akcji, komedie. Nie lubię horrorów... a czego słucham, głównie to rock.
Co do picia, to troszkę piję od okazji zawsze. Pytanie co kto postrzega za okazję?:) dla mnie okazja to ta, za którą warto się napić.

Dosyć długo trenowałem mma i brazylijskie jiu jitsu, ostatnio nie mam zbyt dużo czasu, więc przerzuciłem się na crossfit.

pracuję w banku, citi handlowy.

Jeszcze raz dzięki za przyjęcie:) miło Was wszystkich poznać.

Varros

• Moderator
« Odpowiedź #8 dnia: 25.04.2014, 08:05:40 am »
No! To teraz mam jasność, ktoś zacz! :)
Zauważyłem, że mimo różnicy wieku, zainteresowania mamy podobne, film, muzyka.
I tak samo jak ty muszę się "douczać" :), bo technika nie stoi w miejscu, ale na dobrą książkę to znajdę czas, chociaż mam go mniej niż wcześniej.

Do zobaczenia w grze. :)
DPS/Tank

Varros

• Moderator
« Odpowiedź #9 dnia: 25.04.2014, 09:40:29 am »
... Pytanie co kto postrzega za okazję? :) ...
Już sam fakt "braku okazji" jest okazją.
Ale gdyby i to zawiodło, zawsze można zrobić "Imieniny Kosza Na Śmieci". :))
DPS/Tank

Szajla

« Odpowiedź #10 dnia: 25.04.2014, 11:19:08 am »
Sarethis miał imieniny w środę, przegapiłeś okazję :D

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #11 dnia: 25.04.2014, 14:01:05 pm »
Sarethis miał imieniny w środę, przegapiłeś okazję :D
Proszę przekazać Wojtkowi, że na zlocie widzę go z przynajmniej 0.5  8)

Ja 28 maja mam urodziny więc też coś przywiozę na zlot.  :D
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

JanosikWladcaGor

« Odpowiedź #12 dnia: 25.04.2014, 20:03:34 pm »
a powiedzcie mi tak btw, która frakcja jest najbardziej oblegana w grze? w sensie najwięcej Ludu nią gra?

Tchenky Boleck

« Odpowiedź #13 dnia: 25.04.2014, 20:44:45 pm »
U nas ostatnio Smokami obrodziło, ale w grze różnice są chyba niewielkie. Sądząc po Fusang, najliczniejsi są Iluminaci. Smoki, niestety, nie są ulubioną frakcją twórców gry, o czym mogą świadczyć niektóre misje, śmiesznie proste dla Iluminatów i Templariuszy, trudne dla Smoków. Ale oczywiście Smoki mają najwięcej fajnych ludzi w swoich szeregach :D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #14 dnia: 25.04.2014, 21:39:06 pm »
Witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"