Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Wendith - podanie  (Przeczytany 744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wendith

Wendith - podanie
« dnia: 18.06.2014, 18:09:36 pm »
1. Imię (prawdziwe): Emil

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): jeszcze nie wybrałem

3. Wiek: 23

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś): World of Warcraft (do cata), Lineage 2, Tibia (wiem, wstyd sie przyznawać ale to było jedno z moich pierwszy mmo, jakies 8+lat temu), Aion, Star Wars: knights of the republic

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Grając w mmo zawsze starałem znaleźć sobie gildie w której panuje miła atmosfera, średnia populacja i to było dla mnie w zupełności wystarczające.
Nigdy nie miałem parcia na bycie w wysokiej randze. Adepci/szaraki też potrafią dobrze sie bawić ;)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Zdecydowałem sie na TSWO ponieważ jest to chyba jedyna gra mmo o takiej tematyce (czyt. Illumiati, Templars, Dragons)  Bardzo mi sie podoba klimat, oraz połączenie broni palnej, broni białej, oraz magi
Poza tym znudziły mi się te wszystkie Fantasy odgrzewane kotlety...

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Templarzy - jedyna frakcja która mnie interesuję. Zarys historyczny, oraz walka ze złem to coś co lubie.
Dragons - oni odpadają. Moim zdaniem nie wnoszą nic orginalnego, sama nazwa jest dosyć kiepska i nieorginalna. (Zalatuje azjatami i item shopem, crap mmo od nich)
Illumiati - Dosyć ciekawa frakcja. Wg mnie opozycja Templarów. Mało o nich wiem.

8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Waszą cabal wybrałem dlatego że jest to chyba jedyny istniejący Polski cabal w TSWO (szczerze), a dowiedziałem sie o was jakies 2 lata temu przez forum tswo.pl
kiedy to gra dopiero wchodziła w faze OB, a ja nie mogłem pograć ponieważ miałem za słaby komputer ;)

9. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Jasne, inaczej by mnie tu nie było ^.^
Moim główym celem w grze jest dobra zabawa. Sam już próbowałem jakiś czas temu ale brakowało mi kogoś z kim mógłbym pogadać, lub przynajmniej posłuchać rozmowy innych, oraz pobiegać z kimś w party, pomóc w jakimś quescie itd.

10. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: Z reguły lubie PvP, fajnie jest grać x czasu i sprawdzić swoją postać w walkach w innymi graczami. PvE też nie jest mi obce, lubię dungeony w których jest tyle samo emocji co w PvP

11. Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Hmm. Jestem Studentem drugiego roku na kierunku - Finanse i Rachunkowość (zaocznie)
Lubię spędzać czas ze znajomymi, dziewczyną i to stawiam na pierwszym miejscu, dopiero później przychodzi czas na granie.
Teraz gdy jest ciepło, mam mniej czasu na granie niż zwykle ale mimo wszystko staram się być codziennie przynajmniej na pół godzinki, tak że jestem Casualem
Jesienią gdy nie ma co robić, często pada deszcz i znajomi zamieniają się w warzywa gram znacznie więcej.
Moje hobby to jazda na bmxie, gdyby nie rower na którym jeżdze sobię od ponad 3 lat to nie wiem co teraz bym robił w tym małym mieście.
12. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Oczywiście.

13. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?: Oczywiście

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, chociaż nie ukrywam że nie wyszło mi jakoś super, to przynajmniej tym razem w pełni dokończone.
Pozdrawiam

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Wendith - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 19.06.2014, 09:51:41 am »
Witaj Wendith na forum

Podanie jest w porządku. Jestem na tak. Tylko na decyzję Architekta Templariuszy przyjdzie Ci poczekać. Kanikuła, wiesz, te sprawy mają pierwszeństwo :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 19.06.2014, 14:53:30 pm »
Pięknie! Kolejny Templariusz zamierza zasilić nasze szeregi. Witaj Wendith :-)

Wendith

« Odpowiedź #3 dnia: 19.06.2014, 21:12:12 pm »
Witam Brokenwing,  Witam Szperacz :)

Bardzo się ciesze, że wszystko jest w porządku. Teraz jeszcze pozostaje czekać na Architekta Templariuszy i wszystko będzie jasne.

Szajla

« Odpowiedź #4 dnia: 20.06.2014, 15:02:17 pm »
Witam, wybrałeś już swój pseudonim w TSW?

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 20.06.2014, 18:31:51 pm »
Hmm, logika podpowiada Wendith, Szajla :)

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 20.06.2014, 20:40:00 pm »
Salve Wendith!
Mimo tego, że jestem aktualnie poza grą i w zupełnie innej części Europy, witam Cię na forum.
Podanie jest OK.
Żeby nie trzymać Cię w długiej niepewności, powiem: Jestem na TAK.
Brokenwing nada Ci pełne prawa do forum.

Witaj Wendith w HOT.

PS
@Broken
Proszę Cię prześlij Wendith'owi "Notkę wprowadzającą" bo mi trochę ciężko "żonglować" stronami na smartfonie.
Z góry dziękuję.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #7 dnia: 20.06.2014, 23:48:09 pm »
Jasne Varros.

Wendith

« Odpowiedź #8 dnia: 21.06.2014, 10:42:36 am »
zrobiłem postać, o nazwie
Yorick 'Wendith' Mori
teraz czekam na jakieś dalsze informacje, lub odezw w grze : )

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 21.06.2014, 12:44:15 pm »
Witam w HOT :) Notkę wysłałam.
« Ostatnia zmiana: 21.06.2014, 12:57:30 pm wysłana przez Brokenwing »

Szajla

« Odpowiedź #10 dnia: 21.06.2014, 21:34:28 pm »
Fu** logic Broken, poza tym nie każdy gracz używa takich rozwiązań (patrz Goethe) oraz nie podał pełnej nazwy