Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Hellgardo podanie  (Przeczytany 917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hellgardo

Hellgardo podanie
« dnia: 23.06.2014, 21:00:36 pm »
1. Imię (prawdziwe): Kamil
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś): Edward Hellgardo Smith
3. Wiek:23
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):WOW,lineage 2, Anarachy online
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie: Grałem w wielu gildiach z wowa , nie sprawowałem tam żadnych funkcji.
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:Kiedyś wciągnęło mnie anarchy online i chciałem sprawdzić czy funcom dalej tworzy gry z klimatem.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?: Templariusze, gdyż podoba mi się ich duma i działanie bez białych rękawiczek.
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz? Dragoni to banda pokręconych żółtków ;p a iluminaci to typowi amerykanie, idą po trupach.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?: Dowiedziałem sie ze strony o tso
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego? grałem trochę iluminata i spodobała mi sie misja w której próbuje sie wynalazków pirotechnicznych.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Zamierzam brać udział we wszystkich co sie da;p moim celem jest dobra zabawa, ciekawa mnie dungeony i pewnie na nich będę się skupiał.
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?: PvE
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW): Jestem zapalonym graczem ;p uwielbiam serie assassins creed i lubię rożne zabawki typu pistolety, luki i ogólnie broń, jestem ślusarzem pracującym przy naprawie urządzeń skrawających, cud ze jeszcze mam wszystkie palce u rąk.Mam żonę i synka, przez co często zdarza mi się ze w trakcie gry syn podejdzie, uderzy we klawiaturę albo mnie ugryzie i z tego powodu ginę ;D
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru. http://img.sadistic.pl/pics/29a8a85ec8cb.jpg
15. Co myślisz o owcach? Sa takie miękkie ;)
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Tak
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?     Tak
« Ostatnia zmiana: 25.06.2014, 05:12:43 am wysłana przez ka91mil »

Szajla

Odp: Hellgardo podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 24.06.2014, 17:44:15 pm »
Proszę Państwa mamy tu podwójnego agenta. Nie dość, że gra na 2 frakcje (iluminatami i templarami), to jeszcze czepia się Dragonów. Oj, wypraszam sobie, ani żółta ani pokręcona nie jestem. A przynajmniej żółta XD

Hellgardo

« Odpowiedź #2 dnia: 24.06.2014, 18:13:15 pm »
iluminate stworzylem na poczatku i troche zle go poprowadzilem, dlatego tez tworze templariusza z innymi skillami ;p

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 24.06.2014, 21:30:26 pm »
Drogi Kamilu/Hellgardo czegoś brak mi w tym podaniu, a wierz mi łaskawym okiem zerkam na nie jakoś wybrał prawdziwie słuszną drogę skromnego rycerza...

Przede wszystkim punkt 13 chłodem wieje i nijak poznać przyszłego brata z niego nie mogę. Azali proszę Cię byś błyskotliwością i humorem oczarował nas przybliżając jednakoż postać swoją :-)

Drugie co mnie się w zadumane oczęta rzuciło, to że nick twój na forum naszym odmiennym jest od pseudonimu avatara twego. O ile stępiona wiekiem pamięć ma mnie nie myli to regulaminowym wymogiem uczestnictwa w naszej skromnej trupie cyrkowej jest tożsamość obu.

Upraszam Cię również o dozę cierpliwości, Architekt loży naszej bada dziwne przypadki zarażenia filthem na południowych krańcach kontynentu - miejmy nadzieję, że śledztwo jego owocnym będzie i wróci do domu nie tylko z okazałą opalenizną ;-) Również nasza Wielka Mistrzyni sprawami miary poważnej zajęta być musi. To w ich gestii los Twój spoczywa.

Powodzenia w twej wędrówce do oświecenia.

Hellgardo

« Odpowiedź #4 dnia: 25.06.2014, 05:16:30 am »
Zedytowałem punkt 13, co do nicku to w każdej grze używałem tego samego nicku: ka91mil,hellgard, i paru innych....uwierzycie ze wszystkie zajęte ? dziwie się ze ktoś mógł wpaść na tak genialny pomysł i wymyślić nick ka91mil ;)  dlatego tez na forum mam nick ka91mil a w grze pseudonim musiałem zmodyfikować by był podobnie brzmiący a jednak dostępny.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 25.06.2014, 10:42:59 am »
Witaj Hellgardo na forum

Dobrze, że rozwinąłeś trochę podanie. Dalej jest skąpe niczym manikini, ale przynajmniej napisałeś coś więcej o sobie. Masz plus za "rodzinne" i Anarchy Online.

Jestem na tak, zobaczymy czy zostaniesz dłużej. Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy (to może potrwać, bo jak Szperacz elokwentnie zauważył, jest na urlopie).

Dzięki Szperacz :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 26.06.2014, 09:21:00 am »
Po południu dam odpowiedź, jadę już do domu, a autokar strasznie "giba". :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #7 dnia: 26.06.2014, 10:19:22 am »
To teraz tak na to mówią ;)
"For Russ! For the Wolftime!"

Sarethis

• Brat
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 26.06.2014, 11:50:31 am »
;) jechałem ostatnio i też gibało ! A % we krwi nie miały z tym nic wspólnego :P

Szajla

« Odpowiedź #9 dnia: 26.06.2014, 13:45:53 pm »
Niby nie miały wpływu na gibanie busem, ale tak czy inaczej w rezultacie otrzymaliśmy podwójne gibanie.

Hellgardo

« Odpowiedź #10 dnia: 26.06.2014, 19:06:13 pm »
Dalej czekam, no ale co zrobic jak giba ;p

Varros

• Moderator
« Odpowiedź #11 dnia: 27.06.2014, 18:14:08 pm »
Witaj Hellgardo - ka91mil na forum.

Sorry, że dopiero dzisiaj odpowiadam na Twoje podanie, ale po wczorajszej podróży była tak "padnięty", że nie dałem rady.

Tak więc do rzeczy:
Podanie nie jest "powalające", ale nie będę się czepiał.
Plus dostajesz za danie drugiej szansy produktowi Funcomu (po Anarchy).

Nie pozostaje mi nic innego tylko powiedzieć: Jestem na TAK!
("...bo na bezrybiu to i rak ryba..." - jak powiadają starożytyni Czechosłowacy)

Witaj Hellgardo w HOT.

PS
Zaraz prześlę Ci na PM "Notkę wprowadzającą", a Brokenwing (w wolnej chwili) nada Ci resztę uprawnień do forum.
« Ostatnia zmiana: 27.06.2014, 18:19:23 pm wysłana przez Varros »
DPS/Tank

Hellgardo

« Odpowiedź #12 dnia: 27.06.2014, 19:40:16 pm »
Weszlem na muble a tu nikogo nie ma ;( ilu aktywnych czlonkow ma cabal ?

Varros

• Moderator
« Odpowiedź #13 dnia: 27.06.2014, 21:05:33 pm »
Jest nas kilkunastu aktywnych graczy, lecz spora część gra późniejsza porą około 22:00 i później.
DPS/Tank

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 28.06.2014, 08:21:53 am »
Weź też pod uwagę, że mamy teraz sezon urlopowy i część z nas wypoczywa zdala od komputera.