Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Vikkaa - podanie  (Przeczytany 1163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vikkaa

• Care Bear
Vikkaa - podanie
« dnia: 08.07.2014, 20:03:12 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Piotr

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Alysha "Vikkaa" Scott

3. Wiek:

25

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Kilka, z najważniejszych WoW BC-Cata, SWtOR prawie 2 lata.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Tak, dwie w WOW i dwie w SWTOR - nazw nie pamiętam. Tak, zwykle byłem w grupie rajdowej, a w WOW byłem oficerem PVP.

6. Dlaczego zdecydowałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

W TSW grałem już od bety, a o dziwo na moim niezłym wtedy sprzęcie gra nie miała optymalizacji. Liczyłem, że to się zmieni po premierze, kupiłem pełną wersję, ale nic z tego - wracam po "latach". TSW to gra której jeszcze nie było, miks różnych gier, różnych gatunków i klimatów + mega fabuła. Miałem dosyć smoków, elfów i krasnoludów.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Dragon.

Na początku najbardziej pasowała mi illuminati, tak też rozpocząłem w becie i po powrocie, ale zmieniłem. Lubię klimat azjatycki, a Dragon również wydaje mi się najmniej popularny i hipsterski. Frakcja o której najmniej wiadomo i której cele nie są do końca znane, a ruchy najmniej przewidywalne.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Templars - paladyni, przewidywalni z oczywistymi celami.
Illuminati - władza, pieniądze.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

Spodobały mi się informacje Brokenwing w temacie "Ryt Hermetic Order of Trinity - zasady działania Cabal" tj głownie - możliwość dołączenia niezależnie od frakcji w której jesteś i wymagania, trochę mnie zmęczyły sytuacje z młodszymi graczami na przestrzeni lat.

tswo.pl

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Trudno mi napisać konkretnie, kilka było niesamowicie trudnych i klimatycznych.
Dopiero niedawno zacząłem.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Oczywiście. Chciałbym zrobić wszystkie questy i odkryć całą grę. Cel? na pewno fun, po to są gry komputerowe, ale mmorpg? żeby tutaj był fun musisz mieć z kim grać, solo mmorpg to 1/3 zabawy dlatego po tygodniu grania zdecydowałem się poszukać gildii.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

W każdym poprzednim mmo grałem na serwerze pvp, ale nie skupiałem się nigdy na jednym trybie. TSW jest inna grą, a takie przynajmniej mam odczucia na początku więc zdecydowałem się skupić raczej pve też ze względu na fabułę która zjada wszystkie inne mmo.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Na pewno ze "standardowych" to film, muzyka, ale jeżdżę też na longboardzie i biegam.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

Chyba najtrudniejsze pytanie. Mój gust muzyczny i poczucie humoru jest tak różnorodne, że może spowodować, że zostanę posądzony o schizofrenie :)

http://youtu.be/HN-EDOyJJTA

random

15. Co myślisz o owcach?

Zakładam, że to pytanie to jakiś swego rodzaju test psychologiczny na iq bądź poczucie humoru. Drugą opcją jest, że ktoś z gildii je hoduje.

Wydaje mi się, że nie widziałem żadnej z bliska. Na pewno rasa suffolk wygląda uroczo, mimo wszystko wolę psy.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz? 

Tak, szkoda, że nie TS.

18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
This is the moment, grab your Kodak...

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Odp: Vikkaa - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 08.07.2014, 20:26:35 pm »
Witaj na forum! Podanie jest całkiem w porządku (filmik...w sumie nie wiem co napisać, ale jest spoko :P ).
Mam obiekcje co do punktu #13, prosiłbym o jego rozwinięcie bo w obecnej formie jest nie do przyjęcia.
« Ostatnia zmiana: 09.07.2014, 16:04:44 pm wysłana przez Sidaroth »

Vikkaa

• Care Bear
« Odpowiedź #2 dnia: 08.07.2014, 20:50:40 pm »
Ok, coś dodatkowo. Skończyłem studia ekonomiczne, na co dzień pracuję. Jestem kibicem Realu Madryt od 12 roku życia więc można powiedzieć, że jestem fanem footballu - RM to football. Zawsze byłem osobą wysportowaną więc jak jest możliwość to coś robię z dala od domu tj zwykle w lato ;) Zimą jest mniej możliwości więc sporo czasu spędzam przed komputerem tyjąc (żeby było co robić od wiosny). Jakby kogoś interesowało więcej szczegółów to piszcie.

Tchenky Boleck

« Odpowiedź #3 dnia: 08.07.2014, 21:24:22 pm »
O, bogowie, po czwartej minucie oglądania filmiku musiałem przestać, bo mój mózg zaczął zamieniać się w galaretę... rysa na psychice gwarantowana. Czy dalej fabuła się zmienia coś czy już tak do końca?
A tak w ogóle, witaj we frakcji grupującej najfajniejszych ludzi ;)

Szajla

« Odpowiedź #4 dnia: 08.07.2014, 21:45:55 pm »
Masz dość smoków ale grasz Dragonami hmmm i ta czerwień w podaniu zamiast zieleni hmmm jesteś pełen sprzeczności Piotrze ;)
O nawet sam się do schizy przyznajesz :P
Co do filmiku to omg co ja kurde pacze XD?

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 08.07.2014, 22:24:42 pm »
Smoki powychodziły ze swoich jaskiń. Trza ostrzyć topory.

Miło cię powitać. W sumie dobrze, że zdecydowałeś się na zielonych...będzie nowa główka do powieszenia nad kominkiem ;-)

Szajla

« Odpowiedź #6 dnia: 08.07.2014, 22:48:41 pm »
Powiedział templar grający z dwoma dragonami i smoczycą.

Vikkaa

• Care Bear
« Odpowiedź #7 dnia: 08.07.2014, 23:54:42 pm »
czerwony jest zaraz po czarnym w opcjach więc jakoś tak wyszło :)

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #8 dnia: 08.07.2014, 23:57:35 pm »
Powiedział templar grający z dwoma dragonami i smoczycą.
Dokładnie Szperacz!
Lepiej uważaj. ;)

I witam nową osobę na forum :)
« Ostatnia zmiana: 09.07.2014, 00:06:12 am wysłana przez Kamiru »
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Sarethis

• Brat
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 09.07.2014, 09:34:54 am »
Co wy na to żeby na obiadek wszamać dziś konserwę :) ? Słyszałem, że jak templariusza wsadzi się w zbroje i odpowiednio przypiecze smakuje całkiem znośnie :>

Szajla

« Odpowiedź #10 dnia: 09.07.2014, 10:23:43 am »
Smoki ognia maja pod dostatkiem a ceny mięsa drożeją, ale myślę, że jeszcze naszego milusińskiego podtuczymy :)

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 09.07.2014, 10:50:21 am »
No dobra. Pocieszyli sie? Poopowiadali glupoty. Piec minut minelo. A teraz do kartonow! Bo wiaterek chalupki zabierze.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #12 dnia: 09.07.2014, 11:00:30 am »
No dobra. Pocieszyli sie? Poopowiadali glupoty. Piec minut minelo. A teraz do kartonow! Bo wiaterek chalupki zabierze.

aaaa jednak nie wytrzymał ;)
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Szajla

« Odpowiedź #13 dnia: 09.07.2014, 12:35:25 pm »
Broni swojego ale Dragonów w szereg nie poustawia ;)

Sarethis

• Brat
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: 09.07.2014, 18:20:54 pm »

aaaa jednak nie wytrzymał ;)

Dobrze :) szkoda żeby się nie udzielał w tym dziale :P