Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Mek0ng=Podanie oraz prośba o przyjęcie.  (Przeczytany 1033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mek0ngDelta

Mek0ng=Podanie oraz prośba o przyjęcie.
« dnia: 04.09.2014, 16:46:07 pm »
1. Imię (prawdziwe)
   - Oliwer
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś)
   -Pierwsza postać jeszcze z zamkniętych Beta Testów - AmoN777
   - Druga aktualna EvilEye"Mek0ngDelta"EvilEye
3. Wiek: 28
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
   - Jeśli chodzi o typowe MMO to z tych co najwięcej grałem : Silkroad, Aion , WOT, WOW(jako asysta)
5.Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
   -Jeśli chodzi o TSW to nie. To będzie moje pierwsze podanie. Wot cały czas aktywny więc byłem dowódcą klanu, oraz kilkukrotnie bylem rozstawiającym(taktykiem). Aion- Anioły Zagłady-tylko jako wojak DPS/TANK
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
   - Temat TSW podrzuciła mi znajoma. Złożyłem podanie i dostałem się do zamkniętej Bety. W TSW jest wszystko co lubię w grach MMORPG(fabuła,intryga,nowoczesny świat, rewelacyjne questy i niespotykana swoboda w tworzeniu postaci(można ja mistrzowsko spersonalizować pod siebie:))
7.Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
  - Od Bety grałem Iluminati aktualna postać też jest Iluminati. Chciałbym spróbować też pozostałymi frakcjami ale szczerze to samemu mi się nie chce od początku cisnąć ;). Dlaczego Iluminati? Lubie teorie spiskowe i chciałem zobaczyć jak poradzili sobie twórcy z tą frakcją No i oczywiście LORDE - Everybody Wants To Rule The World http://www.youtube.com/watch?v=DaVA6sgOpws ;)
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
   -Nie mam nic przeciwko nim. Zresztą wiadomo, że najlepsze Teamy to mieszane Teamy połączenie atutów skrajnych organizacji, w ten sposób otrzymuje się unikatowa i bardzo silną kombinację.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
    - Wchodziłem kilkukrotnie na waszą stronę szukać kilku porad. Poza tym wydaje mi się, że jesteście jedyną Cabal w PL. Z tego co wyczytałem na waszym forum to również bardzo zgraną oraz klanowiczami są już osoby troszkę starsze po 20 roku życia:)
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
   - Nie pamiętam jak się nazywała ale była w pierwszej lokacji gdzie trzeba było znaleźć tajną komnatę Iluminati. To chyba był nawet główny wątek. Najbardziej lubię misję w których trzeba pogłówkować nad rozwiązaniem(poszukać w necie jakichś zródeł historycznych które zostały użyte w queście i na ich podstawie wywnioskować gdzie trzeba iść co zrobić co wcisnąć itp.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
    - Oczywiście ze był chciał. Ale narazie jeśli była by możliwość wolał bym po prostu pograć w jakiejś drużynie, porobić wspólnie quest(nie ma to jak rozkminia 5 osób nad jedna zagadką) polatać na jakieś rajdy lub instancje. Mój cel w grze? Przejść ją od A do Z z kilkoma osobami i mieć z tego masę frajdy bo szczerze powiedziawszy grając w pojedynkę nie można się nacieszyć tą grą w 100%
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
    -Jeden i drugi ma swoje + i -. PVP lubie ze względu na to że można sprawdzić swoja postać na tle innych graczy.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
    -Z zawodu jestem Informatykiem i zainteresowania też w tą stronę. Poza tym uprawiam czynnie Rowerowe Enduro i FR. Lubie też M&A ale tylko wybrane tytuły które są ponadprzeciętne na tle masowych tworów w JAPAN:)
14.Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
   - ;D http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0 oraz ;) http://www.youtube.com/watch?v=w7Myff5xAZM
15. Co myślisz o owcach?
  - Lubie Kebab(baranine) ;P
16.Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
   - TAK
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
    - Nie ma z tym problemu. ( nie wiedziałem ze mają wbudowanego nawet ;)
18. To może być trudne bo to chyba jest z ISSUE 5 którego nie mam jeszcze.

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
Odp: Mek0ng=Podanie oraz prośba o przyjęcie.
« Odpowiedź #1 dnia: 04.09.2014, 20:03:14 pm »
Uprzedzam, że obecnie 95% naszego cabal to gracze end gamowi i dopiero w godzinach późno wieczornych można kogoś spotkać na mumblu.

W każdym razie witam na forum. :)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Mek0ngDelta

« Odpowiedź #2 dnia: 04.09.2014, 20:55:39 pm »
Haha ok ja i tak siedze jak cos do 23 -24 na kompie w tyg. Wazne by z kims pograc ;)

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 04.09.2014, 23:26:19 pm »
No no witam kolegę Smerfa :-)

Wasz naczelny wodzirej z pewnością przeprowadzi skrupulatny proces rekrutacyjny - do cabalowej frakcji niebieskich trafiają naprawdę wyselekcjonowane osobniki, którym głównym orężem powinna być twarda głowa.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #4 dnia: 05.09.2014, 08:53:03 am »
, którym głównym orężem powinna być twarda głowa.
oczywiście masz ma myśli strzał "z baśki" ? ;)

Witamy oczywiście. Każdy Iluminata więcej to potencjalnie o jednego Templara mniej, tak więc win-win :)
Jak już napisał Kamiru, jesteśmy (starzy gracze) zamkięci w parszywym limbo. Z jednej strony wątki fabularne są już obcykane; farmy, raidy i takie tam przerobione pierdylion razy, nowych treści jak na lekarstwo... a jednak cały czas jeszcze jesteśmy. Staramy się regularnie chodzić na raidy, robić najtmary (jeżeli komuś brakuje) i lubimy (niektórzy) pogadać lub posłuchać o wpływie islamu na obecną i przyszłą sytuację Europy ;).

Na wakacje aktywność też oklapła, bo ludzie w większości wiekowi musieli pozawozić rodziny na wakacje. Miejmy nadzieję, że z początkiem września będzie lepiej.

Ogólnie jestem na tak, jeżeli Broken przyklepie to zapraszamy.

Aha... na mumblu nie klniemy, nie pijemy alkoholu ;) W każdym razie staramy się nie bełkotać, tudzież wyłączmy mikrofon, tamdzież zwalamy na awarię słuchawek  :D
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Mek0ngDelta

« Odpowiedź #5 dnia: 05.09.2014, 10:21:47 am »
Bardzo dziękuje za odpowiedzi;) Akurat wakaje to męczący czas jesli chodzi o klany z dojrzałymi ludzmi. Przerabialem to nie raz nawet akurat teraz w WOT. Praktycznie 2 miesiace bez CW. Co do moich przygod z TSW. Postać z bety zostala przetransferowana na pozniejszy server juz pełnej wersji gry. Gralem, chodzilem, zbierałem, zabijałem. Później mialem kilka miesiecy przerwy(inne gry i projekty). Kiedy wrócilem do TSW okazało się, że jakiś Ruski ćwok wbił na moją pocztę i zablokował ją po czym dzwignał mi wiekszość kont np. w Uplay, Originie oraz właśnie w TSW. Jeśli sytuację udało się opanować w Uplay i Origin to panowie z Funcomu stwierdzili, że im bardzo przykro ale konta zwrócić nie mogą. W uplayu mialem tyle dobrze ze ten ruski nakupował dodatków do AC3 ;D wiec miałem dodatkowy content. Po tej sprawie znowu 3 miesiące przerwy bo sie wkurzyłem. W koncu musiałem kupić grę ponownie i zakładać nową postać. Grałem grałem ale samemu nudno było i znowu od kilku dni wrociłem i mam nadzieję, że juz na stałe bo chce odkryć grę na maxa. Przez te przygody można powiedzieć, że aktualnie jestem mega noobem ;) (tz moja postac ;P)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #6 dnia: 05.09.2014, 11:52:25 am »
Witaj Mekong na forum

Johnnie szczerze przedstawił sytuację. Nastaw się na krew, pot i ból w przechodzeniu kontentu. Pomożemy w sytucjach krytycznych, ale może być trudno znaleźć Ci osobę, która będzie z Tobą grać od początku. Bo jak Kamiru powiedział, prawie wszyscy z nas siedzą na end-game'ie. Chyba że posypią się podania "świeżaków" :)

Więc jeżeli to Cię nie przeraża (a podanie jest w porządku) to jestem na tak.
"For Russ! For the Wolftime!"

Mek0ngDelta

« Odpowiedź #7 dnia: 05.09.2014, 14:07:45 pm »
Oczywiście odpowiada mi to. Generalnie postaram sie jak najszybciej dogonić reszte;)

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #8 dnia: 05.09.2014, 16:19:03 pm »
Niebieska frakcja sie widze, rozrasta. Drzwi swiatowej finansjery stoja przed wami otworem. Tylko w tym tlumie sie nie potratujcie... (choc zalu by nie bylo...).
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Mek0ngDelta

« Odpowiedź #9 dnia: 05.09.2014, 16:25:41 pm »
Można powiedzieć, że byłem jednym z pierwszych Iluminatów w grze ;)

Szajla

« Odpowiedź #10 dnia: 05.09.2014, 16:37:07 pm »
Witamy, witamy...
Uwielbiam to wykonanie piosenki przed Deana XD
Jak dla mnie trochę ubogo w punkcie 13 ale skoro nikt inny się nie czepia znaczy, że za wiele wymagam ;P
Do zobaczenia w grze?

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Mek0ng=Podanie oraz prośba o przyjęcie.
« Odpowiedź #11 dnia: 05.09.2014, 17:22:43 pm »
Zatem witam w HOT :)

Johnnie prześle Ci notkę informacyjną, a ja dam Ci uprawnienia wieczorem.

Szajla, od Iluminatów generalnie nie można za wiele wymagać :)

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #12 dnia: 05.09.2014, 18:33:39 pm »
I niech tak zostanie Broken ;)

Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Mek0ngDelta

« Odpowiedź #13 dnia: 05.09.2014, 18:41:17 pm »
Dziekuję bardzo za przyjęcie :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #14 dnia: 05.09.2014, 21:25:10 pm »
Uprawnienia przyznane.