Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie  (Przeczytany 1099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szajla

Odp: Podanie
« Odpowiedź #15 dnia: 05.11.2014, 10:08:29 am »
Johnnie jesteś doskonałym przykładem na to, że normalność jest względna ;)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #16 dnia: 05.11.2014, 10:37:55 am »
Witaj Artar na forum

Twoje podanie przyprawiło mnie o ból głowy. Klasyczny, smoczy przypadek chaotycznego podania. Ale to potwierdza, że się nie podszywasz i faktycznie jesteś Zielonkiem ;)

Teraz parę rzeczy nad którymi będziesz musiał popracować. Napisz coś więcej o sobie, nie gryziemy, nie przetwarzamy danych osobowych w niecnych celach, naprawdę chodzi nam tylko o to, aby Cię lepiej poznać. Po drugie: będę Ci musiała zmienić nick na forum na Goebbela, takie mamy zasady, że podanie na forum składamy pod nickiem z gry. A po trzecie i kluczowe: proszę o podanie przepisu na kluski, które się zawsze udają, bo mnie za każdym razem wychodzi pulpowata masa  >:(

Nie twierdzę, że Twoje przyjęcie zależy od przepisu na kluski. Nieee, skąd ten pomysł??
"For Russ! For the Wolftime!"

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #17 dnia: 05.11.2014, 11:31:46 am »
U nas są sami normalni, a w dodatku inteligentni i dowcipni.

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #18 dnia: 05.11.2014, 18:19:03 pm »
niepublikowana dotąd fota z ostatniego zlotu?

Artar

« Odpowiedź #19 dnia: 05.11.2014, 20:54:13 pm »
Duzo gralem w RPG typu pen&papper, niestety obecnie siedze w angli i ciezko znalesc grupe zeby zasiasc do jednostrzalowki nie mowiac juz o kampani. Jak dotad na TSW sie nie spotkalem z zadnym odrygwaniem roli po za tym teartem ktory swiecil pustkami, jestem bardzo ciekawy jak to tutaj wyglada. Sa jakies rozbudowe mozliwosci emot?
Ogolnie u mnie z czasem to jest roznie jako ze jestem menadzerem kuchni czasem spedzam cale dnie w pracy, a czasem poprostu z moja kobita spedzam czas. Ale jak wkoncu znajde czas to sie ciesze ze dzieci jeszcze nie mam i moge zasiasc sobie spokojnie przy TSW bez obawy ze dzieciak chce grac :D (kobita ma drugi komp)

Z ta zmiana nicku to spoko, tylko zeby sie ludzie pozniej nie dziwili ze facet nia gra, ale w jezyku polskim latwo zauwazyc roznice wiec nie powinno byc z tym problemu.

Z kluskami to jest calkiem prosta sprawa, jak pognieciesz kartofle w garcu czy jakies wiekszej misce postaw krzyzyk templariusza dzielacy je na 4 ROWNE czesci, wyciagnij jedna czesc i wsyp make ziemniaczana w to miejsce tak zeby bylo jej conajmniej na rowno z reszta pogniecionych kartofli. Teraz trzeba tylko potlamsic az konsystencja bedzie wygladac jak powinna a wtedy tylko poturlac w lapach i splaszczyc zeby przypominalo " - " bez zadnych zgrubien na srodku, a ranty nalezy zagladzic bo inaczej sie rozleci podczas gotowania. Czas gotowania zalezy od wody i soli, przewaznie kolo 10min, trzeba miec na nie oko i wybierak zeby sie nie rozlatywaly jak je zrobisz duze. A ta masa o ktorej mowisz to moze byc niewystarczajaca ilosc maki lub rozgotowane. Woda musi sie gotowac przed wrzuceniem kluzek.
Smacznego :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #20 dnia: 05.11.2014, 22:31:45 pm »
I o to chodziło :) Jak dla mnie wystarczy i jestem na tak.

Twój Architekt prześle Ci notkę wprowadzającą, a ja niedługo dam Ci uprawnienia.

Z nickiem się nie przejmuj, pewno i tak się jakiś z czasem "utrze".

[Broken odwala w wątku podaniowym prywatę] Dzięki za przepis :) Może dlatego się rozlatywały, że nie wiedziałam, że to mąka ziemniaczana ma być. Zaraz w niedzielę z dziećmi zrobię nomnomnom.
"For Russ! For the Wolftime!"