Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Rzycha - Podanie  (Przeczytany 1569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rzycha

Rzycha - Podanie
« dnia: 25.11.2014, 23:28:47 pm »
1. Imię (prawdziwe):

1. Maciek

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

2. Rysiek Rzycha Warsaw

3. Wiek:

3. 26 lat, rocznik 88

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

4. Od 16 roku życia gram w różne MMO , WOW, Allods , Anarchy Online , Metin , Tibia , Praktycznie wszystkie Free to play na platwormie Steam.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

5. W różnych: Light of Poland w Wowie , Husaria Allods  , nawet kilka próbowałem prowadzić ale zawsze jakoś nie mogłem zebrać dużej ilości aktywnych graczy. W innych byłem po prostu graczem, raidy , dungeony itp.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

6. Słyszałem że ma świetny klimat, miałem dość cukierkowych gier typu wow.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

7. Gram u Templariuszy , uważam że są najbardziej konkretni, ich otoczenie najbardziej mi pasuje, Londyn, ich stroje klimat wszystko...

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

8. iluminaci- biznesmeni (jakoś ich organizacja mi nie pasowała)   , dragoni- kitajce (zastanawiałem się nad nimi ale jednak wole Londyn)  , templariusze - mistrzowie (mój wybór , najbabardziej mi odpowiadają)

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

9. Ktoś mi polecił nie znam nicka (serio)

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

10. Wszystkie w których trzeba pomyslec a nie siekac moby, mistrzostwem uważam questy w których trzeba wejść na prawdziwe strony internetowe stworzone przez twórców gry na potrzeby danych questów.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

11.Oczywiscie, max dps (w każdej tego typu grze dążę do tego by najlepszym dps'em )

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

12. I to i to ( uważam że w TSW i tak może mieć buildy pve i pvp )

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

13. Jestem raczej spokojną osobą z Wawy, prowadzę spółkę i dorabiam ze znajomym w organizowaniu imprez masowych, nie ukrywam po robocie lubię się zmelanżować ze swoją kobietą i znajomymi, raczej bym powiedział na spokojnie ponieważ lata dzikich melanży do rana 3 razy w tygodniu już mineły , chociaż nie ukrywam że czasem się zdażają ;). Mieszkam sobie z kobietą 2 psami , królikiem , kotem i żółwiem na zajebistym osiedlu w Warszawskich Bielanach, mam wypasiony widoczek na lasek bielański :D. Uwielbiam wieczornymi porami odpalić sobie "fajkę pokoju" i upajać się klimatem tsw do późnych godzin. Staram się być kulturalny ale nie ukrywam że jak ktoś wyjątkowo popisze się brakiem inteligencji lub brakiem kultury wobec mnie lub innych to potrafię zajść za skórę. Uważam że jeżeli chodzi o bardziej szczegółowe informacje co do mojej osoby to na pewno zdążymy się dobrze poznać podczas gry , dodam że jeżeli są ludzie z wawy lub z okolic (oczywiscie nie ignoruje ludzi z innych miejscowosci) to chętnie się spotkam na jakieś Cabalowe piwo itp.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek).Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

14.  SOUTH PARK , Większość odcinków, po prostu ich poczucie humoru w 100% odpowiada mojemu. Jeżeli chodzi o dowcip to mam nadzieje że nie obrażę nikogo jednym z moich ulubionych kawałów , jak ktoś się obraził to bardzo przepraszam to tylko dowcip:

Umiera papież i idzie do nieba, a u bramy do nieba spotyka św. Jana.
- Kim jesteś? - pyta św. Jan.
- Wysłannikiem św. Jana na ziemi.
- Ej, sorry ja jestem św. Jan i jakoś cię nie kojarzę.
- No jestem zastępcą Pana Boga na ziemi - papieżem.
- Poczekaj pójdę pogadać z szefem.

- Ej, szefie znasz tego typa spod bramy?
- Nie, nie znam go, ale poczekaj może Jezus go zna. Ej, Jezus znasz tego typa spod bramy?
- Nie, nie znam go, ale pójdę z nim pogadać.
Po kilku minutach Jezus przychodzi cały radosny i mówi:
- Ojcze pamiętasz to kółko rybackie co założyłem około 2000 lat temu?
- No pamiętam.
- To ono jeszcze istnieje!

15. Co myślisz o owcach?

15. zdrowe i smaczne, rzadko jedzone...

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

16. czytałem i raczej się zgadzam

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?   

17. Tak

18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!

18. Nie wiem co to ARG

Troche poprawiłem moje podanie, mam nadzieje że więcej już wiecie o mnie :P , jak czegoś brakuje proszę śmiało pisać, nie ukrywam zależy mi na Cabalu bo widzę że dużo aktywnych graczy z PL tu siedzi.

Pozdrawiam.

ps: cieszę się że nie rozmawiam z gimbazą oczywiście nie obrażając ich,  pamiętajcie gimbaza to młoda przyszłość naszego kraju :P

« Ostatnia zmiana: 26.11.2014, 11:29:00 am wysłana przez Rzycha »
Rysiek "Rzycha" Warsaw

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Rzycha - Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 26.11.2014, 07:44:36 am »
takie .... konkretne  ;)
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Sarethis

• Brat
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 26.11.2014, 08:23:07 am »
Toś się chłopie postarał :) widać, że BARDZO zależy Ci na przyjęciu. Proponuję dwa rozwiązania:
1. Poczytać wcześniejsze aplikacje aby wiedzieć co i w jakiej formie nas interesuje oraz niezwłocznie poprawić własną
2. Dać sobie oraz nam święty spokój ;)

Niezależnie od tego co postanowisz witaj na forum i powodzenia w TSW

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #3 dnia: 26.11.2014, 09:40:12 am »
Witam na forum Rzycha.

Jak na mojego imiennika, coś "cieniutkie" to podanko. Nic się z niego o Tobie nie dowiaduję, a chciałbym.
Jeszcze poczekam z moją opinią, może się coś zmieni.

Postaraj się, Sarethis dobrze radzi!
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Szajla

« Odpowiedź #4 dnia: 26.11.2014, 10:48:04 am »
Z tego co wiem, to wczoraj natknąłeś się na Kamiru w grze pomiędzy naszymi instancjami.

Moje podpowiadajki:
1. Najpierw idzie punkt z pytaniem a potem odpowiedzi, bo naprawdę nie znamy ich na pamięć (przynajmniej ja), niewygodnie się tak czyta. W sensie pierwsza linijka pytania, a pod nią odpowiedź, proste i czytelne ;)

2. Zdecydowanie popraw punkt 13, niczego właściwie się o tobie nie dowiadujemy poza tym że najważniejszy jest hajs. Kasa, wóda, dziwki i lasery, takie to sprawia wrażenie, a chyba nie do końca tak jest?

3. Na pewno templar? Chaos jak u dragonów, charakter z punktu 13 jak iluminaci. Gdzie tu angielska klasa, gdzie templarski duch?

4. Masz do czynienia z geriatrią nie gimbazą, więc nic na hura nie rób. Spokojnie z wdziękiem i klasą popraw. Nawiąż z nami dialog jak z dorosłymi ludźmi. Wykaż troszkę szacunku dla grupy do której chcesz dołączyć ;)

Rzycha

« Odpowiedź #5 dnia: 26.11.2014, 11:39:42 am »
Wydaje mi się że już większość informacji macie jeżeli potrzebujecie czegoś więcej śmiało piszcie , mam wielką nadzieje że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie :)

Serdecznie pozdrawiam
Rysiek "Rzycha" Warsaw

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 26.11.2014, 12:03:26 pm »
Nie trzeba było tak zrobić od samego początku. :) (nawet kolor tekstu pytań jest odpowiedni).

Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania, uwagi?

Ja dam odpowiedź, jutro.

PS
Możesz nam jeszcze napisać, co czytasz (książki), co ogladasz (filmy), czego słuchasz (muzyka) ewentualnie co pojesz (alkohole, choć nie koniecznie)?

PS2
@Szajla: Dzięki
« Ostatnia zmiana: 26.11.2014, 12:06:10 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Szajla

« Odpowiedź #7 dnia: 26.11.2014, 12:12:14 pm »
Nie ma za co Varrosie. Na Szajlę można liczyć ;)

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #8 dnia: 26.11.2014, 12:12:32 pm »
Tyle z Tb pisałem i nie pamiętasz nicka. ;(
Super, że się zdecydowałeś. Witamy na forum.

PS. ta wersja podania zdecydowanie lepsza ;)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 26.11.2014, 12:41:55 pm »
Witaj Rzycha na forum.

Po przeczytaniu pierwotnego podania byłam na nie, ale widzę że wziąłeś sobie do serca porady i poprawiłeś je w takim stopniu, że zmieniłam zdanie. Jestem na tak.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy. Varros pisał, że jutro zadecyduje, więc musisz poczekać.
"For Russ! For the Wolftime!"

Rzycha

« Odpowiedź #10 dnia: 26.11.2014, 12:43:33 pm »
PS
"Możesz nam jeszcze napisać, co czytasz (książki), co ogladasz (filmy), czego słuchasz (muzyka) ewentualnie co pojesz (alkohole, choć nie koniecznie)?"

Nie chce już dopisywać tego do podania , uważam że mogę to już napisać tutaj...

Książki - uwielbiam fantastykę ( Sapkowski, Tolkien, Jo Nesbo chociaż on bardziej kryminały) aktualnie czytam Metro 2033 oraz 2034 Dmitriego Glukhovskyiego.

Filmy - jak w podaniu SOUTH PARK, uwielbiam serial Walking Dead, wszystkie tytuły Quentina Tarantino oraz Rodrigeza, serial Hanibal i duuuużo różnych Anime , ostatnio zajebistą znalazłem "atak tytanów" polecam !

Muzyka - głównie Polski hip-hop, ale jestem otwarty na ciekawą muzykę innych gatunków.

Alko - koooocham Whisky i Tequile , ale wiadomo na co dzień się tego nie pije, najczęściej piwo ale małe browary typu "bojan" "ale piwo" "manufaktura piwa" itp... oczywiście na melanżach wódeczka też płynie :D

Jeszcze na koniec, przepraszam Cię Kamiru że zapomniałem nicka ale mam problem z zapamiętywaniem imion , ksyw , nicków ale walczę z tym mam nawet aplikacje w telefonie na trenowanie pamięci :P
« Ostatnia zmiana: 26.11.2014, 12:59:38 pm wysłana przez Rzycha »
Rysiek "Rzycha" Warsaw

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 26.11.2014, 13:31:53 pm »
Spoko.

Za anime kolejny duży plus u mnie. Atak Tytanow rzeczywiście dobry, ale są lepsze tytuły. Moim zdaniem nie wykorzystali całego potencjału jaki mieli na początku.

Rzycha

« Odpowiedź #12 dnia: 26.11.2014, 13:35:13 pm »
Z ciekawych tytułów to jeszcze całą seria (stara i nowa) fullmetal alchemist , jak dla mnie kozak :) ciekawa fabuła. również polecam ;)
Rysiek "Rzycha" Warsaw

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 26.11.2014, 14:04:39 pm »
Z ciekawych tytułów to jeszcze całą seria (stara i nowa) fullmetal alchemist , jak dla mnie kozak :) ciekawa fabuła. również polecam ;)
Fullmetal Alchemist to podstawa! Jeden z najlepszych tytułów jakie oglądałem. ;)

Tutaj masz listę anime, które oglądałem:
Kamiru93
« Ostatnia zmiana: 26.11.2014, 14:06:47 pm wysłana przez Kamiru »

Rzycha

« Odpowiedź #14 dnia: 26.11.2014, 15:08:18 pm »
Dzięki , chętnie obejrzę kilka tytułów.
Rysiek "Rzycha" Warsaw