Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Muchalski - Podanie  (Przeczytany 887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muchalski

Muchalski - Podanie
« dnia: 09.12.2014, 19:17:44 pm »
Cześć i czołem :d Witam wszystkich i już przechodzę do biurokracji :P

1. Imię (prawdziwe):

Filip

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś):

Philip "Muchalski" Liliyako

3. Wiek:

17

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś):

Z  ambitniejszych tytułów to: SWTOR ( pół roku i nadal gram choć nie tak często), Allods Online (ok. 2 lat z przerwami), i od tegorocznych wakacji: Neverwinter (ok. 2 miesiące), Archeage (miesiąc i nie polecam w żadnym wypadku :p), TERA Online (tylko tak sobie, żeby znajomym towarzystwa dotrzymać :) )

5. Czy wcześniej grałeś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

W Allodsie na polskim serwerze ( przed łączeniem) oficer i zastępca założyciela gildii Blackrose (Tak wiem hahaha miałem tylko 15 lat :d W tym sęk, że większość o tym nie wiedziała ;), a że głosem braki w wieku nadrabiam, co udowodnie* to z górki było), następnie (po łączeniu serwerów i mojej przerwie) Dezerters i Husaria ( choć na krótko).
W Neverwinter, Archeage i TERA oficer gildii Annihilation (w TERA jako Nieustraszeni, lecz skład to wciąż Annihilation). W SWTOR wciąż Initiate gildii Force Unleashed.

6. Dlaczego zdecydowałeś się na grę The Secret World?:

Od dawna chciałem sprawdzić czym ogólnie TSW jest w praktyce, gdyż trochę już o tym czytałem, lecz zawsze było coś innego do roboty. Na moje zdecydowanie się na zagranie skłoniły mnie po pierwsze: pierwsze uderzenie monotonii w SWTOR( zaczął się pościg za gearem, daily questy itp.), a po drugie promocja na steamie :d

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Wstąpiłem już (tzn. jakoś tydzień temu) w szeregi Templariuszy. Hmm wybrałem templariuszy chyba ze względu na tę ich "nową twarz" w TSW,czyli nie jako blaszaków machających mieczami i spiskującymi od czasu krucjat, lecz czegoś większego i starszego niż to.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Iluminati: Tajemniczy, bezwzględni, rządni władzy dla samej władzy - to chyba cechy, przez które odrzuciłem tę frakcję :d Choć z drugiej strony jest pozornie o wiele większy luz, lecz jak wiadomo iluminaci kontrolują wszystko, więc wątpię by z ich członkami robili inaczej :p

Dragon: Hmmm... Pozorna neutralność, dzięki której ponoć rosną w siłę, gdy ich wrogowie nawzajem się wybijają słabo mi podchodzi. Ogólnie bardziej sobie o nich zdania nie wyrobiłem póki co :d

P.S. Oczywiście te poglądy wyrobiłem sobie czytając trochę o tych frakcjach i nie muszą zgadzać się z poglądami innych, czy nawet z faktami :P ot taka garstka moich refleksji na temat frakcji.

9. Dlaczego wybrałeś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś:

Szperałem trochę w poszukiwaniu za jakąś społecznością TSW i znalazłem jedynie (chyba) już wyludnione tswo.pl skąd potem dowiedziałem się o HOT. Chyba z tego co dowiadywałem się o polskich Cabal'ach (szczerze to poza HOT znalazłem tylko jeden Cabal)  to wasza jest najkonkretniejsza  i najbardziej rozbudowana.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Uuuu trochę to ich było :d Najlepiej wspominam do tej pory Digging Deeper i Something Wicked :) W Digging Deeper wspaniałe łamigłówki tak na serio to dopiero wtedy odkryłem po co jest ta przeglądarka w grze xd Zaś Something Wicked przezajebista otoczka prawdziwej tajemnicy (pewnie tak mnie wciągnęła, gdyż łamigłówki były łatwe stąd można się było łatwo wczuć w klimacik).

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Misje inwestygacyjne to chyba najbardziej rozpoznawalny element fabularny TSW, więc nie odgrywanie ich byłoby jak jedzenie szarlotki bez jabłek :P Niby można, tyle że po co?

RP? No nwm, jak dotąd nie mogę się wczuć w tą "nienawiść" templariuszy i iluminatów, więc pod tym względem słabo mi RP wychodzi, lecz z drugiej strony wbiłem się w to noszenie się jako dumnego członka zakonu templariuszy (miecz, czerwień w ubiorze kolorem podstawowym itp. :P )

Moimi celami na pewno są poznanie fabuły oraz sprawdzenie jak działają tu raidy i pvp, a dalej to nie mam pojęcia, gdyż grywam rekreacyjnie nie dla bycia jakimś koxem czy coś :d 

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Jako DPS celuje zawsze w PvE, lecz grając klasami supportującymi lub healami skupiam się na PvP. W TSWO zamierzam grać jako DPS, więc PvE ofc.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Uczeń technikum budowlanego, absolutnie niezainteresowany budowlanką (poleciałem do technikum, żeby w razie czego mieć zawód jako plan B), leń do granic możliwości to tyle, jeśli chodzi o szkołę :). Z drugiej strony interesuję się amatorsko psychologią, a dokładniej socjologią. Smaczność dowcipów, posiadająca rozrzut niczym Katiusza tzn. raz wybitne dowcipy raz Sahara, że aż się słuchać odechciewa :P (Wielki!!!) Fan HP i (już mniejszy :p) fan, Supernatural, anime oraz mangi Bleach. W sezonie uczę się trochę jeździć na rolkach agresywnych, pływam kajakiem, a zimą można mnie uznać za początkującego snowboardera :d. Od dnia urodzin nawiedzam okolice Koszalina. Mówią mi (a tak na serio jak wolę by na mnie mówiono :d) Mucha, Muszka, Filip :d. Zazwyczaj zbyt rozgadany na TSie czy Mumble  (wyjątek to obecny sezon jesienno-zimowo- wiosenno - depresyjny :P). Potrafię urządzać sobie monologi lub różnorodne tyrady (czyt. narzekam ile wlezie) na wszystko co mi się nie spodoba , jeżeli uznam że jest za cicho, a sam nie będę zajęty :P Jeśli chodzi o muzykę to ostatnio bardziej skłoniłem się ku lżejszemu metalowi jak np. Bury Tommorow i Asking Alexandria, ale nie mam zbyt ujednoliconego gustu muzycznego (to pewnie przez skończenie  szkoły muzycznej :d)

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek).Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

Ostatnimi czasy mój ulubiony komiksik, który nikogo nie obraża i jest politycznie poprawny :P

15. Co myślisz o owcach?

Puszyste, beczą, wierne zwierzaki i ofc. z drugiej strony: śmierdzą, ale to i tak nie umniejsza ich zasługom :d

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Wszystko zrozumiałe, tak akceptuję

To by było na tyle i z góry pozdrawiam wszystkich :D

* P.S Wspaniała firma tracer jak się okazało znów mnie zawiodła, więc na mumblu odezwę się kiedy załatwię nowy mikrofon

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
Odp: Muchalski - Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 09.12.2014, 20:22:33 pm »
Młodyś synek, młodyś...jednak podanie super i tylko wybór frakcji jakiś nie 'teges' ;] W przypadku dragonów już bym był na tak, a tak...inni będą decydować o twym losie.

przezajebista

Uważaj na to słowo <konspiracyjnym szeptem, mrugając do Yorgila> są tu ludzie bardzo na nie wrażliwi.

Powodzenia w rekrutacji!

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 09.12.2014, 21:18:09 pm »
Siduś.. może chłopak jest młody, ale napisał pięć razy lepiej niż wielu poprzednich starych :P

szkoda, że Templar
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 09.12.2014, 21:42:43 pm »
Pierwsze konkretne podanie od dawna...nie trzeba dozywać o usunięcie braków. Dla mnie git.

Osobnik młody duchem, to się go dobrze zindoktrynuje i będzie Templarem jak ta la la...a że nie ma jeszcze 18? Żaden problem...przynajmniej będzie miał nas kto odwozić z imprez ;-)

Witaj bracie, słuszną swą drogę wybrałeś wstępując w szeregi Templariuszy. Nie daj się podpuścić przedstawicielom Smerfów i Zielonych bestii, którzy z urokiem 60 letnich komiwojażerów będą próbowali podważać twe wybory. Czekać jeno ci przyjdzie na decyzję naszego Architekta Loży oraz błogosławieństwo Wielkiej Mistrzyni.
« Ostatnia zmiana: 09.12.2014, 23:21:39 pm wysłana przez Szperacz »

Szajla

« Odpowiedź #4 dnia: 09.12.2014, 22:28:47 pm »
Szperaczu mam nadzieję, że ten urok 60 letnich komiwojażerów mnie nie obejmuje, bo przecież wiesz jak bardzo martwa śmierć Cię czeka w innym przypadku.

Wreszcie nie mam się czego przyczepić ;)
Ulubiony bohater z HP/ Supernatural / Bleach?

Panowie, na razie ma 17, ale niedługo 18ka, trzeba będzie go do naszego kółeczka smakoszy wciągnąć ;)

Muchalski

« Odpowiedź #5 dnia: 09.12.2014, 22:40:06 pm »
Dzięki wszystkim za tak pozytywne opinie ;P

Szajla dosyć trudne pytanie akurat co do HP bo bym multum mógł wymienić, ale chyba na czoło wysuwa się Ginny :P W Supernaturalu sprawa prosta, że Charlie Brudbury, a z Bleacha to pewnie Ichigo :d

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #6 dnia: 10.12.2014, 11:58:40 am »
Witaj Muchalski na forum.

Faktycznie podanie rozbudowane i nad podziw "dojrzałe". Widać, że Ci zależy.

Jak najbardziej jestem na tak. Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

A RP, w wersji co prawda minimalistycznej, to wychodzi nam całkiem ciekawie. Nie żeby Smoki i Iluminaci mogli stanowić jakieś szczególne wyzwanie intelektualne, ale cóż...
"For Russ! For the Wolftime!"

Muchalski

« Odpowiedź #7 dnia: 12.12.2014, 15:59:46 pm »
Jeśli potrzeba jeszcze jakichś informacji to walcie śmiało :p

Tak btw. to pytanie o opinie nt. innych frakcji nakłoniło mnie do pogrania chwilę na dragonach i iluminatach :d Stwierdziłem, że iluminaci zupełnie do mnie nie pasują, ale za to dragoni mnie zaciekawili :d

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #8 dnia: 12.12.2014, 17:13:03 pm »
Witaj Muchalski na forum.

Widzicie! Da się!
Powyższe stwierdzenie odnosi się do tych którzy kiedyś składali podania, a im nie wyszło, a także dla tych którzy w przyszłości będą próbowali aplikować do naszej Cabal.

Wracając do tzw. "ad remu".
Mimo Twojego wieku, podanie jest na poziomie, mi się podoba. Jest konkretne i prawie wyczerpujące, jedna mała wpadka słowna, ale reszta to rekompensuje. Tak jak pisze Brokenwing: "... Widać, że Ci zależy. ...", zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Reasumując. Jestem na: TAK.

Witaj Muchalski w Cabal.

PS
Za chwilę prześlę Ci na PW kilka cennych informacji, a  Brokenwing (w wolnej chwili) nada Ci odpowiednie prawa na forum.

Do zobaczenia w grze.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #9 dnia: 12.12.2014, 18:10:50 pm »

(...) ale za to dragoni mnie zaciekawili :d

Oczywiście, że każdego zaciekawią bo są najlepsi i składamy się z samej elity najlepszych graczy. 8) :P
Zapraszamy w nasze progi. Zapewniam z nami nie będziesz się nudził. ;)

PS. Gdzie walka o rekruta!? Co to się z nami dzieje. Jeszcze kilka miesięcy temu każdy próbowałby przeciągnąć młodego chłopaka na swoją stronę. :(

Wysłane z mojego Galaxy S4 przy użyciu Tapatalka

Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 12.12.2014, 18:46:12 pm »

(...) ale za to dragoni mnie zaciekawili :d

Oczywiście, że każdego zaciekawią bo są najlepsi i składamy się z samej elity najlepszych graczy. 8) :P

W bierki... Graczy w bierki.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Muchalski

« Odpowiedź #11 dnia: 12.12.2014, 18:55:19 pm »
:D Dzięki Varros za pozytywne rozpatrzenie podania :d I ogółem cieszę się, że może wreszcie zobaczę jak jakaś współpraca w TSW wygląda ^^

Kamiru raczej zdania już nie zmienię, bo klamka zapadła :P

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #12 dnia: 12.12.2014, 22:54:49 pm »
Witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"