Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Khrooz - podanie  (Przeczytany 631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Khrooz

Khrooz - podanie
« dnia: 14.12.2014, 16:09:22 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Dariusz
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Napalm "Khrooz" Death
3. Wiek:
42
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Ogólnie jestem fanem MMO jako gatunku, więc wiele tytułów bym musiał wymienic, ale najdłóżej WoW, SWTOR, GW/GW2
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
WoW - Solarris - oficer, SWTOR Accidentally Loutnant
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Klimat - jedno słowo powinno wystarczyć ;)
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Templariusz, z sentymentu do przygód Pana Samochodzika
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Iluminaci kojażą mi się ze Scientologami, a Smoki z chińską triadą
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Google, nic innego mi nie znalazły.
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Nie potrafię wskazać tej jedynej, ale lubie te w klimatach z Lovecraft'a.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Szczerze powiem, że nie rozumiem pojęcia misji inwestygacyjnej, więc sp€śćmy zaslonę milosierdzia, na tę rozpaczliwą odpowiedź.
A cel - dawno już pozbyłem się ambicji first server kill, ale lubie pograć na poziomi nieco wyższym niż casual.
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
PvE, wogóle w TSW PvP mi nie podeszło.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Żonaty, dzieciaty, motion designer.
EDIT @ Kamiru - dzieki za poradę, ale nie będzie ekshibicjonizmu, ale dorzucę ciekawostkę, mam implanty w obu oczach.
@ Brokenwing - Skąd wiesz, że mam wytatuowaną klatę?
Ale OK, robię filmy animowane, różnego rodzaju, głównie commerial TV, wielu z Was pewnie spotkało się z moją radosną "twórczością" oglądając TV, oraz prezentacje multimedialne. Skończyłem technikum mechaniczne, studiowałem prawo, mechanikę i budowę maszyn oraz polonistykę (ale nie poznali się na wyższej inteligencji ;))
6 lat służyłem w wojsku, gdzie dorobiłem się stopnia plutonowego i wrzodów żołądka.
P przystapieniu Polski do NATO, wiele jednostek przeniesiono na wschodnią granicę, mając lat 26 nie chciałem mieszkać w koszarach z facetami w wieku mojego ojca, więc zmieniłem zawód. Okazało się, że (nie chwaląc się) mimo braku wykształcenia plastycznego jestem niezgorszym grafikiem, więc tak już zostało.
Zaczynałem w wytwórni muzycznej wydającej Disco Polo - złote czasy, teraz głównie reklamy TV.
Od czasu jak kolega pokazał mi na Allegro mieczyk z Tibii za 900 pln, głównie gram w MMO, praca, dzieci i żona nie pozostawiają mi wiele czasu, gram głównie w nocy, w dzień często muszę ninja afk, wiec nawet jak jestem online to może mnie nie być.
Lubię literaturę, nie mam czasu czytać, więc słucham, codziennie w uszach słyszę słowa Mario Puzo, Mika Waltariego, albo innych autorów. Audobooki rox :)
Gram z synem w piłkę, pale jak smok, piję jak trzeba, i jak nie trzeba to czasem też ;)
Programuję w AS i trochę pod Androida, ale już nie mam na to za dużo czasu, staram się nie łączyć pracy z rozrywką.
Cóż więcej?
Zwiedziłem Afganistan w 89 roku, (NIE! nie byłem na wojnie), po drodze też obecny Uzbekistan i na koniec wstawka multimedialna :)

https://www.youtube.com/watch?v=eXw7BksDFLc

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
Spotyka się dwóch kumpli pod blokiem.
Stary, lubisz trójkąty?
Hmmm... no lubię
To leć szybko do domu!
15. Co myślisz o owcach?
O owcach nic, czasem o baraninie...
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Tak     
18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
Litości!!!
« Ostatnia zmiana: 15.12.2014, 13:12:33 pm wysłana przez Khrooz »

Szperacz

• Rycerz
Odp: Khrooz - podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 14.12.2014, 20:21:28 pm »
Witaj

Trudny orzech do zgryzienia...ostatni aplikant postawił wysoko poprzeczkę...proponuję szybko sprawdzić jego wniosek, odczytać i nanieść ew. poprawki (dopóki góra się jeszcze nie wypowiedziała ;-) )

Tak na szybko: wybór frakcji słuszny

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 14.12.2014, 22:40:34 pm wysłana przez Szperacz »

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #2 dnia: 14.12.2014, 20:47:11 pm »
Zdaniem moim i Szajli punkt 13 zbyt ubogi. Jak Szperacz wspomniał zobacz na ostatnie podanie i napisz nam coś więcej o sobie. ;)

Wysłane z mojego Galaxy S4 przy użyciu Tapatalka

Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 15.12.2014, 12:36:46 pm »
Witaj Khrooz na forum.

To co napiszesz o sobie nie jest ekshibicjonizmem, nie wymagamy zdjęć gołej, wytatuowanej klaty ;) (a były precedensy, oj były, że sami kandydaci umieszczali). Napisz coś o swoich zainteresowaniach, pasjach, no i jeszcze co to jest ten "motion designer".
"For Russ! For the Wolftime!"

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #4 dnia: 15.12.2014, 14:04:23 pm »
jedyna rzecz, która mnie odrzuca w podaniu to punkt 7  :'(
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Szajla

« Odpowiedź #5 dnia: 15.12.2014, 14:10:25 pm »
Zanim powiem, że jestem na tak proszę odpowiedz ja jeszcze jedno pytanie. Jakiej muzyki słuchasz? Tylko nie mów, że prywatnie słuchasz Disco Polo XD

Khrooz

« Odpowiedź #6 dnia: 15.12.2014, 14:14:34 pm »
Jestem na tyle stary ;), że gust mi już złagodniał, ale jak spojrzysz na mojego nicka w grze (imię i nazwisko niby) to wiele powinienaś już wiedzieć.
Starego, polskiego, punk rocka amerykańskie HC w stylu DRI i Sperbmcirds, klasyków rocka, a czasem popu i muzyki klasycznej, lubię też polskie reaggae, Vavamuffin i te klimaty

Szajla

« Odpowiedź #7 dnia: 15.12.2014, 14:32:04 pm »
Mogę powiedzieć, że jestem na tak ;)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 15.12.2014, 15:41:29 pm »
Khrooz, o to mi właśnie chodziło. Od razu ciekawiej :) Jako były "trep" pewnie dogadasz się z Sidem, a podróżniczo z Bolkiem. Poza tym Khrooz, w HOT większość to stare dziady, więc chyba Ci się spodoba :)

Po poprawieniu podania jestem na tak. Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

Siiiid, czy Ty też mieszkasz z bandą facetów w wieku Twojego ojca? <zgroza>.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #9 dnia: 15.12.2014, 18:29:08 pm »
Siiiid, czy Ty też mieszkasz z bandą facetów w wieku Twojego ojca? <zgroza>.
No, co ty! To są (byli) goście w moim wieku.

Ale wróćmy do tematu!

Witaj Khrooz na forum.

Po przeczytaniu pierwszej wersji Twojego podania, nie wiedziałem o Tobie nic (no może prawie nic), ale po przeczytaniu wersji "rozszerzonej", trochę mi się rozjaśniło "pod kopuła" i nie mam nic przeciwko temu, aby powiedzieć: Jestem na TAK.

Tak więc witaj Khrooz w Cabal.

PS
Za chwilę prześle Ci na PW kilka informacji, a Brokenwing nada Ci prawa do reszty forum.

Do zobaczenia w grze.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #10 dnia: 16.12.2014, 11:38:17 am »
Witam w HOT :)

Szajla