Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie - Toriank  (Przeczytany 954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Toriank

Podanie - Toriank
« dnia: 18.12.2014, 23:31:49 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Artur

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Death "Toriank' Claw

3. Wiek:
29

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
World of Warcraft - około 4 lat, mniej więcej do końca Burning Crusade (nie pamiętam dokładnie, zaczynałem mając ~19 lat)
Warhammer Online - 3 lata?
SWTOR - 1 rok
Plus znacznie krótsze epizody w AION, Rift, Marvel Heroes, Star Trek Online, Elder Scrolls Online.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W The Secret World byłem przez pewien czas w jedej gildii ale było to na zasadzie zaproszenia od randoma, nic konkretnego, nawet nazwy w tej chwili nie przytoczę, bo po prostu nie pamiętam.
W WoWie należałem przez długi okres do Great Horde (gidia wielonarodowościowa, jako szeregowy, później oficer), przeszedłem z własnej woli do znacznie mniejszego ale polskiego GROMu (oficer, raid leader).  Warhammer - Fresh Meat (szeregowiec, oficer)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Bardzo konkretny klimat, questy które nie przewija się jak najszybciej do przodu i nie bierze hurtowo 20 jednocześnie tak jak w innych, typowych grach.
Bardzo rozbudowany system specjalizacji to też ogromna zaleta.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Gram Dragonem, dosłownie dwa dni temu skończyłem głównego questa.
Przeważyły względy estetyczne (decki) i moje ciągoty do walki wręcz w grach.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Illuminaci za bardzo śmierdzą mi korporacją i kapitalizmem. Plusem jest to, że pewnie maja dostęp do najlepszych 'zabawek'.
Templariusze to przede wszystkim tradycja. Ale ta tradycja wywodzi się z religii, której staram się unikać.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Szykam polskiej Cabal, dowiedziałem sie z google.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Hell and Bach - klimat zabija, rytuały satanistyczne to jest to ;p
The League of Monster Slayers - książka z potworami - i wszystko jasne ;p

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Misje jak najbardziej, Role playing już mniej. Cel na dzień dzisiejszy to powoli, ale do przodu. Staram się wykonywać nowe, nieznane misje, odkrywać świat. Cały czas modyfikuję specjalizację postaci.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
W tej grze PvE, ale casual, na jakiś endgame to już nie mam zdrowia. Kiedy grałem w Warhammera odpowiedziałbym PvP, ale tam był inny system, inny balans, inna gra.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Generalnie jestem fanem filmów science fiction.
Muzyka to metal, po latach jestem na poziomie death ;p Żeby było patriotycznie to Vader i Behemoth :]
Co do słowa pisanego to nigdy nie byłem molem książkowym, ale w ostatnim czasie przeczytałem serię Thomasa Harrisa.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
http://www.youtube.com/watch?v=66N26mdpmBg

15. Co myślisz o owcach?
Milczenie owiec?

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?     
Tak

18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
-
« Ostatnia zmiana: 18.12.2014, 23:50:26 pm wysłana przez Toriank »

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
Odp: Podanie - Toriank
« Odpowiedź #1 dnia: 19.12.2014, 06:47:47 am »
Nareszcie Dragon! 8)
Witamy na forum i powodzenia w rekrutacji. ;)

Wysłane z mojego Galaxy S4 przy użyciu Tapatalka

Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Szajla

« Odpowiedź #2 dnia: 19.12.2014, 10:17:20 am »
Taaaaak Smoczek! MHYHYHY XD

Ekhem, witamy w naszych zacnych progach. Decyzja jak zwykle należy do Architekta (Siiiiiiid wreszcie świeża krew!) i Wielkiej Mistrzyni, miejmy nadzieję, że niebawem się wypowiedzą :)

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 19.12.2014, 19:11:20 pm »

Witaj na forum! Podanie wygląda dobrze i tylko do braku fanatycznego oddania naszej frakcji mógłbym się przyczepić...eeee nieee :P Jestem na TAK! Poczekaj proszę na decyzję naszej 'Wielkiej' Mistrzyni Brokenwing

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 19.12.2014, 20:26:54 pm »
Witaj Toriank na forum.

Podanie fajne. Dodatkowy plus dostajesz za "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". Kultowa scena i kultowy film :)

Jestem na tak i skoro Sid się zgodził, to witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #5 dnia: 19.12.2014, 20:40:24 pm »
szybko poszło :D
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Toriank

« Odpowiedź #6 dnia: 19.12.2014, 21:22:39 pm »
Dzięki  :D

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 19.12.2014, 21:30:29 pm »
Witaj w HOT! Na pw wysłałem Ci już notkę wprowadzającą z najważniejszymi informacjami. Zapoznaj się z naszymi aktywnościami i do zobaczenia w grze ;] Odezwij się do mnie lub Kamiru in-game w celu przyjęcia do Cabal.

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #8 dnia: 19.12.2014, 22:57:46 pm »
Kurcze co za ekspres...widać aura pendolino udzieliła się też smokom...

Nawet nie zdążyłem zdjąć ze ściany mojego świeżo wyważonego młota i rozpalić ogniska (co by nieco poprzypiekać zielonego) a tu koniec...jestem zniesmaczony  :-\

aaa...no i witam w HOT ;-)

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 20.12.2014, 08:51:20 am »
W ostatnim czasie przybyło nam nowych graczy to może pora wrócić do TSW i pograć coś więcej?! ;)

JaOkon

« Odpowiedź #10 dnia: 20.12.2014, 09:03:23 am »
Ja gram cały czas ;)

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: 20.12.2014, 10:03:29 am »
Ja gram cały czas ;)
Też tak kiedyś miałem, ale jak ma się, już wszystko i farma scenariuszy dla mnie osobiście nie jest ciekawa to trudno grać tyle co dawniej.

Gdybym zrobił tanka to miałbym wszystko. Zaczynałem od heala, przez DPS'a do leecha ;)

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #12 dnia: 20.12.2014, 10:34:47 am »
Sa tacy, ktorzy graja caly czas. Od startu. Ta gra ma dla mnie cos magicznego. I najmniej wazne jest w niej osiagniecie 'wszystkiego' - choc w to, Kamiru, nie wierze. Tank to jedno (szczegol tak naprawde) ale wszystkie lore albo pelen AEGIS? Chocby Curio jest jedna z rzeczy, ktora jest chwilowo tylko na moim horyzoncie. Troche poza zasiegiem (mam nadzieje, ze narazie). Nawet powtarzanie misji daje bardzo wiele radosci. TSW jak dla mnie (ale chyba nie tylko) to nie jest farma, farma, same fiolety, i 'Dzisiaj bede na rajdzie, zapisujcie sie' - laskiewie w tej nudnej grze bedzie jakas rozrywka - hura!. Oczywiscie kazdy moze grac w co chce i jak chce. Ale mowienie o grze, ze nie ma co w niej robic, w watku rekrutacyjnym, to chyba nie jest najlepszy pomysl.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
« Odpowiedź #13 dnia: 20.12.2014, 12:13:50 pm »
Yorgil w mojej wypowiedzi nie było nic o tym, że w tej grze nie ma co robić. :P Tylko, że scenariusze dla mnie osobiście są nudne.

Szajla

« Odpowiedź #14 dnia: 20.12.2014, 13:39:00 pm »
Kamiru przywołuję Cię do porządku. Nowego kolegę witamy i do zobaczenia w grze :)