Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie Therminius'a  (Przeczytany 722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Therminius

Podanie Therminius'a
« dnia: 02.01.2015, 15:03:26 pm »
1.Nazywam się Szymon i pragnął bym wyrazić chęć wstąpienie w szeregi bractwa HOT.

2. Moja postać nosi imię Symeonius Straetus i nosi przydomek Therminius.
3. Aktualnie posiadam za sobą 26 wiosen
4. W trakcie swojej przygody z grami komputerowymi, spędziłem bardzo dużo czasu grając w rozmaite gry MMO. Najlepiej wspominam Lineage 2, Guild Wars 2 oraz Lord of the Ring online.
5. Nie nigdy nie należałem do żadnej gildii w TSW
6. The Secret World zainteresował mnie swoim światem, możliwością zakosztowania czegoś odmiennego od innych gier. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na moją decyzję o rozpoczęciu przygody było dostanie kodu na 30 dni i następnie promocja na TSW na Steam  ;)
7. Należę do frakcji templariuszy. Jedynej słusznej frakcji która dba o porządek na świecie i walczy z ogarniającym nasz świat chaosem!
8. Każdy z nas inaczej postrzega świat i każdy ma prawo do robienia tego co uważa za słuszne.
9. O HOT dowiedziałem się z forum TSW oraz z polskiego portalu o TSW.
10. Obecnie żadna z misji nie wywarła na mnie wyraźnego wrażenia. Wspomniany stan rzeczy może być związany z  tym że dopiero niedawno rozpocząłem swoją krucjatę w celu walki ze złem w TSW.
11. Chcę spróbować wszystkiego co może dać wykreowany w tej grze świat. Celem zasadniczym który mi przyświeca jest dobra zabawa!
12. Lubie PvE i PvP na równi.
13. Fascynuje mnie fizyka ciała stałego oraz inżynieria metali a w szczególności nowoczesnych stopów na bazie żelaza. Od jakiegoś czasu interesuje się też inżynierią wsteczną.
14.
Jasio pyta się taty:
-Tato co to jest polityka?
-Jasiu to jest tak:
Ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem kapitalistą; mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest rządem; dziadek pilnuje by wszystko było na miejscu, więc jest związkiem zawodowym; nasza pokojówka jest klasą robotniczą; ty jesteś narodem, a twój młodszy brat, który jeszcze leży w pieluchach jest przyszłością, rozumiesz synku.
Jasio nie bardzo pojął, poszedł spać. W nocy obudził go płacz młodszego brata, poszedł do pokoju rodziców gdzie była tylko mama, spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, poszedł więc do pokoju pokojówki gdzie zabawiał się z nią tata, a dziadek podglądał ich przez okno, wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauwarzyli Jasia. Rano tata mówił do Jasia:
-No synku możesz mi własnymi słowami opowiedzieć co to jest polityka.
-Dobrze tato:
Kapitalizm wykorzystuje klasę robotniczą, związki zawodowe się temu przyglądają, podczas gdy rząd śpi, a przyszłość leży w gównie
15. Owce to miłe zwierzęta lecz potrzebują opieki. Dobra owca musi się przed podaniem marynywać przez 24 godziny i następnie musi być pieczona na wolnym ogniu.
16. Tak, akceptuje wszystkie zasady znajdujące się w rycie HOT
17. Tak, akceptuje obowiązek używania komunikatora głosowego

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Podanie Therminius'a
« Odpowiedź #1 dnia: 02.01.2015, 15:45:50 pm »
Templariusz...  Przejdzie mu,  młody jest.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 02.01.2015, 19:45:10 pm »
Witaj bracie.

Podanie dobre. Jeszcze kilka takich i rzeczywiście wszystkie pytania z kwestionariusza będę znać na pamięć :P

Rozwiń trochę punkt 13 - my tutaj nie mamy życia własnego i uprawiamy uproszczoną wersję pożeraczy ciał. Interesujesz się fizyką ciała stałego? No proszę, ja również...szczególnie gdy tym ciałem jest atrakcyjna przedstawicielka płci przeciwnej ;-)

Wybór frakcji słuszny.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 02.01.2015, 20:42:29 pm wysłana przez Szperacz »

Therminius

« Odpowiedź #3 dnia: 02.01.2015, 20:23:58 pm »
13. Moje zainteresowania dały o sobie znać w czasie studiów na AGH. Oprócz "nudnych" rzeczy z dziedziny nauk ścisłych lubię oglądać anime oraz oglądać seriale. Jednym z ulubionych jest Doctor WHO. Jeśli chodzi o gry to na podium w moim mniemaniu znajduje się Final Fantasy 7. Jestem fanboyem pierwszych dwóch maszynek od Sony  ;D

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 03.01.2015, 21:00:52 pm »

Witam na forum.

Skoro jak twierdzisz zapoznałeś się z naszym regulaminem, to proszę bardzo o złożenie podania w odpowiedniej formie. Wystarczyło przeczytać jedno podanie pod Twoim i już byś wiedział, o co chodzi.

A tak z ciekawości, w jakiej lokacji jesteś obecnie w grze?
"For Russ! For the Wolftime!"

Therminius

« Odpowiedź #5 dnia: 03.01.2015, 21:30:46 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Nazywam się Szymon i pragnął bym wyrazić chęć wstąpienie w szeregi bractwa HOT.
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Moja postać nosi imię Symeonius Straetus i nosi przydomek Therminius.
3. Wiek:
Aktualnie posiadam za sobą 26 wiosen
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
W trakcie swojej przygody z grami komputerowymi, spędziłem bardzo dużo czasu grając w rozmaite gry MMO. Najlepiej wspominam Lineage 2, Guild Wars 2 oraz Lord of the Ring online.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Nie nigdy nie należałem do żadnej gildii w TSW
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
The Secret World zainteresował mnie swoim światem, możliwością zakosztowania czegoś odmiennego od innych gier. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na moją decyzję o rozpoczęciu przygody było dostanie kodu na 30 dni i następnie promocja na TSW na Steam  ;)
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Należę do frakcji templariuszy. Jedynej słusznej frakcji która dba o porządek na świecie i walczy z ogarniającym nasz świat chaosem!
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Każdy z nas inaczej postrzega świat i każdy ma prawo do robienia tego co uważa za słuszne.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
O HOT dowiedziałem się z forum TSW oraz z polskiego portalu o TSW.
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Obecnie żadna z misji nie wywarła na mnie wyraźnego wrażenia. Wspomniany stan rzeczy może być związany z  tym że dopiero niedawno rozpocząłem swoją krucjatę w celu walki ze złem w TSW.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Chcę spróbować wszystkiego co może dać wykreowany w tej grze świat. Celem zasadniczym który mi przyświeca jest dobra zabawa!
  12.Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Lubie PvE i PvP na równi.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Fascynuje mnie fizyka ciała stałego oraz inżynieria metali a w szczególności nowoczesnych stopów na bazie żelaza. Od jakiegoś czasu interesuje się też inżynierią wsteczną.

Moje zainteresowania dały o sobie znać w czasie studiów na AGH. Oprócz "nudnych" rzeczy z dziedziny nauk ścisłych lubię oglądać anime oraz oglądać seriale. Jednym z ulubionych jest Doctor WHO. Jeśli chodzi o gry to na podium w moim mniemaniu znajduje się Final Fantasy 7. Jestem fanboyem pierwszych dwóch maszynek od Sony  ;D
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

Jasio pyta się taty:
-Tato co to jest polityka?
-Jasiu to jest tak:
Ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem kapitalistą; mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest rządem; dziadek pilnuje by wszystko było na miejscu, więc jest związkiem zawodowym; nasza pokojówka jest klasą robotniczą; ty jesteś narodem, a twój młodszy brat, który jeszcze leży w pieluchach jest przyszłością, rozumiesz synku.
Jasio nie bardzo pojął, poszedł spać. W nocy obudził go płacz młodszego brata, poszedł do pokoju rodziców gdzie była tylko mama, spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, poszedł więc do pokoju pokojówki gdzie zabawiał się z nią tata, a dziadek podglądał ich przez okno, wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauwarzyli Jasia. Rano tata mówił do Jasia:
-No synku możesz mi własnymi słowami opowiedzieć co to jest polityka.
-Dobrze tato:
Kapitalizm wykorzystuje klasę robotniczą, związki zawodowe się temu przyglądają, podczas gdy rząd śpi, a przyszłość leży w gównie
15. Co myślisz o owcach?
Owce to miłe zwierzęta lecz potrzebują opieki. Dobra owca musi się przed podaniem marynywać przez 24 godziny i następnie musi być pieczona na wolnym ogniu.
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak, akceptuje wszystkie zasady znajdujące się w rycie HOT
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?    
Tak, akceptuje obowiązek używania komunikatora głosowego
------------------------
Witam na forum.

Skoro jak twierdzisz zapoznałeś się z naszym regulaminem, to proszę bardzo o złożenie podania w odpowiedniej formie. Wystarczyło przeczytać jedno podanie pod Twoim i już byś wiedział, o co chodzi.

A tak z ciekawości, w jakiej lokacji jesteś obecnie w grze?
Obecnie  wykonuje zadania na obszarze KM, Blue Mountain oraz Savage Coast

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 03.01.2015, 22:41:11 pm »
Czemu większość kandydatów podchodzi do owiec jako miłych zwierzątek i jedzenia, a nie bardziej 'osobiście' jak Evil? :P
« Ostatnia zmiana: 04.01.2015, 00:59:06 am wysłana przez Sidaroth »

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 03.01.2015, 23:10:21 pm »
Bo evil owcy wilkiem.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 04.01.2015, 10:53:42 am »
Therminius, trudno mi jakoś uwierzyć, że zagrzejesz na stałe w TSW miejsce. Żadna z misji nie zrobiła na Tobie wrażenia? Na całej Wyspie Salomona? Chociażby w Kingsmouth? Dziwne. Ale nie mnie to oceniać. Twoje podanie jest skromne, ale nie będę się czepiać.

Jestem na tak. Proszę poczekaj na decyzję Architekta Templariuszy.

Therminius

« Odpowiedź #9 dnia: 04.01.2015, 11:19:29 am »
Misje bardzo ciekawe, tło historii jeszcze bardziej, lecz brak mi wyborów moralnych jak w innych grach,niekoniecznie MMO. Żadna gra mnie nie zaszkoczy po Baldurs Gate i Torment  ;)

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #10 dnia: 04.01.2015, 13:13:52 pm »
Witaj Therminius na forum.

Czekałem, aż zaskoczysz w jakiej formie należy składać podania, ale się nie doczekałem.
Dopiero sugestie Brokenwing i innych, skierowały Cię na właściwy tor.

Wracając do podania, jest dalekie od ideału, nie mniej jednak coś się z niego można o Tobie dowiedzieć, choć nie wszystkiego. Ale zostawmy to. Jestem już zmęczony zadawaniem pytań pomocniczych, może odpowiedzi wyjdą w tzw. "praniu".

Pomimo tych "niedopowiedzi" jestem na: TAK.

Therminius, witam w Cabal.

PS
Za chwile wyślę Ci na PW kilka istotnych informacji, a Brokenwing nada Ci uprawnienia do reszty forum.

Zobaczymy jak uda Ci się dopasować do naszej "pokręconej" ekipy.

Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Szajla

« Odpowiedź #11 dnia: 05.01.2015, 10:06:04 am »
Spóźnione witaj. Miłej gry, z pewnością templarska brać Cię we wszystko wprowadzi ;)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #12 dnia: 05.01.2015, 10:55:42 am »
Witam w HOT :)