Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Szybki po raz dwa.  (Przeczytany 877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barbazu

Szybki po raz dwa.
« dnia: 12.01.2015, 15:17:51 pm »
1. Imię (prawdziwe):
 Paweł
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
 Paul "Barbazu" Kotti
3. Wiek:
 26, w lutym 27
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
 Mogę się pochwalić sporym doświadczeniem w świecie gier MMORPG, a w gry z gatunku MMO - czyli typowo społecznościowe, albo niezupełnie massive multiplayer, to już nie mam się czym chwalić ;]. Gry w które grałem: Runescape - ideał, mega crafting, pvp, lore i questy (niestety zniszczona przez boty); Tibia - KLIMAT!; WoW - niby fajna, niby rozbudowana, niby lore, ale nie przemówiła do mnie; GW2 - świetna gra i mimo tego, że PvE ssie, to PvP gram do teraz; tESO - gram od czasu do czasu, plusy za klimat i uniwersum; TSW - a tutaj dodam, że po odrzuceniu podania w HOT'ach, poddałem się i zaprzestałem grać ów tytuł. Tak, wiem, słaby gracz, ale na swoją obronę dodam, że granie w gry MMORPG samemu to porażka i całkowicie mija się z celem. Granie z ekipą obcych ludzi, których to dopiero poznajesz jest bezcenne.
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
 Tak, grałem w innych gildiach i zawsze staram się do jakiejś dołączyć z różnym skutkiem ;]. "Inne gildie" mam na myśli, w innych grach. Funkcje jakie piastowałem były różne, od szaraczka do vlidera.
6. Dlaczego zdecydowałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
 Zdecydowałem się już kilka razy, podoba mi się klimat, dojrzałe community, sam pomysł na grę, 3 legendarne frakcje - MEGA! Najsmutniejsze jest to, że tak naprawdę nigdy nie grałem w TSW na prawdę ;] (masło maślane) co wynikało z braku znajomych grających w ten tytuł.
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
 W tym się nic nie zmieniło - Smoki... jestem cichym miłośnikiem azjatyckiej kultury.
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
 W tej chwili nie posiadam wiedzy, by udzielić odpowiedzi na to pytanie.
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
 Wiedziałem od dawna ;>. Jest to moje drugie podanie od 2013. Zabawne jest to, że tamte również pisałem w styczniu.
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
 Szczerze? Wszystkie misje wywieraja jakieś tam wrażenie, a w TSW klimat wylewa się z monitora.
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
 Cel? Gram dla ucieczki od szarej rzeczywistości, ale i dla różnorakich znajomości z innymi graczami.
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
 Zależy to od samej gry i tego co oferuje, ale ogólnie to oba aspekty rozgrywki mnie ciekawią.
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
 (tutaj pozwolę sobie na kopię części tekstu z poprzedniego podania)  Mieszkam w Holandii, a także wychowuję 3 dzieci. Pracuję w wielkiej korporacji "HEMA" na stanowisku DPS - czyli order picker. Praca to jak każda inna, ale nie przyjechałem do Holandii dla siebie, tylko po to, by zapewnić jakąś przyszłość moim pociechom, czego w Polsce nie mogę im zagwarantować. Po pracy jak wiadomo dzieci, dom i takie tam. Interesuje mnie wszystko co związane z elektroniką i postępem technologicznym, ale najwiekszym zamiłowaniem darzę książki, przeczytałem ich całkiem sporo, a niektóre nawet po kilka razy. Własnie kończe "Eragorna", a w kolejce czeka "Lśnienie". Z muzyki słucham hardstyle i jak jestem zestresowany albo mam zły dzień, to lubię czasem "polatać" z jakimś dobrym setem trance, przy szklaneczce "łychy" z lodem.
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
Wycieczka ceprów widzi bacę siedzącego pod chałupą i całującego się po rękach.
- Góralu, co wy robicie? - pada pytanie.
- A dyć bede sie łononizował...
- Ale dlaczego całujecie się po rękach ?!
- A dyć to ino gro wstępno...

15. Co myślisz o owcach?
 Haha, ciekawe pytanie, ale o dziwo owce nie kojarzą mi się z wełną tylko z "Sven Bomwollen", ciekawą gierką, którą to raczyłem moją duszę w dzieciństwie.
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
 Zapoznałem się i akceptuję.
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
 Tak, bez tego gra nie ma racji bytu.
« Ostatnia zmiana: 12.01.2015, 18:46:01 pm wysłana przez Barbazu »
"Aj si kaos, kaos ewryłer"

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Szybki po raz dwa.
« Odpowiedź #1 dnia: 12.01.2015, 15:54:07 pm »
Oczy bolołm od koloru...
Ciekawe podanie jak na smoka, ale chaos wylewa się z każdej literki... Wielki smok przyjdzie sprawdzić swoje pisklę?
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 12.01.2015, 16:49:45 pm »
nie dałem radu niebieskiemu ....
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Barbazu

« Odpowiedź #3 dnia: 12.01.2015, 17:12:52 pm »
Hehe, zmieniłbym kolor, ale niestety nie mogę. To wina 2 różnych monitorów, na tym którym pisałem, niebieski jest czytelny, a na drugim... oczopenetrujący ;]

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 12.01.2015, 17:32:18 pm »
Proszę zmień kolor czcionki na bardziej czytelny. Bez tego nie bardzo mogę się wypowiedzieć.

Barbazu

« Odpowiedź #5 dnia: 12.01.2015, 17:46:50 pm »
Proszę bardzo - smoczy kolor. Wcześniej myślałem, że do edycji to ten przycisk pod postem... no cóż, mój błąd.

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 12.01.2015, 18:24:47 pm »
Od razu lepiej! Brak zastrzeżeń z mojej strony. Jestem na TAK! Poczekaj na decyzję Brokenwing.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #7 dnia: 12.01.2015, 19:37:08 pm »
Witaj Szybki, a raczej Barbazu na forum.

Twoje podanie jest dużo, dużo lepsze niż to, złożone przed dwu laty. Jestem na tak. Twój Architekt prześle Ci notkę wprowadzającą.

Witam w HOT :)

"For Russ! For the Wolftime!"

Barbazu

« Odpowiedź #8 dnia: 12.01.2015, 19:46:42 pm »
Oh dziękuję, dziękuję. Myślę, że miło spędzę z Wami czas. Chciałem też zaznaczyć, że mam 1000 pytań do... więc "be prepared".

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #9 dnia: 12.01.2015, 20:29:36 pm »
Witam ponownie Barbazu na forum, a teraz także w HOT.

Dwa lata czekałeś, a teraz, "pyk" i już Cię przyjęliśmy. Jesteś już chyba weteranem. :)

Do zobaczenia w grze  Barbazu.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Szajla

« Odpowiedź #10 dnia: 13.01.2015, 14:13:26 pm »
O, nowy Smok :) Witam nowego kolegę. Grywamy wieczorem, ale wcale nie tak łatwo będzie kogoś dopaść na spytki ;)

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 13.01.2015, 19:35:38 pm »
Wysłałem już notkę wprowadzającą, po zaproszenie do Cabal in-game zgłoś się do Kamiru

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #12 dnia: 14.01.2015, 06:00:43 am »
Wysłałem już notkę wprowadzającą, po zaproszenie do Cabal in-game zgłoś się do Kamiru
Udało mi się spotkać kolegę wczoraj i chwilę z nim pograć, więc jest w cabalu in-game. :)
Będzie z niego dobry smoczek. 8)

Wysłane z mojego Galaxy S4 przy użyciu Tapatalka

Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank