Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie Provokator  (Przeczytany 1107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Provokator

Podanie Provokator
« dnia: 19.01.2015, 03:09:15 am »
1. Imię (prawdziwe): Tomasz
2. Imię - postać: SkyDemon "Provokacyjny" SkyVenom
3. Wiek: 30
4. Doświadczenie w MMO: WoW, Perfect World , Aion , Last Chaos , Tera , SWTOR , oraz wiele innych
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach?: Nie , jesteście jedyną polską gildią jaka egzystuje oraz o której się dowiedziałem
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?: mhhm może dlatego że ma w sobie coś innego niż pozostałe tytuły spotykane na rynku , nie ma leveli jedyne co to rozwój poprzez levelowanie umiejętności ogólnie nie posiadam doświadczenia w TSW jestem osobą nową lecz szybko staram się poznawać tajniki mocy
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:Templar generalnie planuje połączenia Shotgun&Blood , jak będzie okaże się jak wiadomo różnie może być
8. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal,  szukałem aktywnej nadal gildii w google jedyne forum na jakim są aktywne posty było wasze więc oto jestem mam nadzieję że tak zostanie
9. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?: zbyt wielu ich do tąd nie zrobiłem lecz misje w których trzeba było zbierać symbole illuminati i te zagadkowe drzwi otwierane kombinacją , to dość nietypowe na mmo bardziej przypominało mi dawne lata i dobre przygodówki kiedy jeszcze mmo nie było znane
10. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: jasne ogólnie misje staram się robić wszystkie , generalnie gra bardzo mi się spodobała od samego początku ma w sobie coś czego nie potrafię wyrazić i to jest coś co przykuwa na długie godziny
11.PvE czy PvP?:obecnie pve lecz w przyszłości napewno skosztuję pvp
12.Mam na imię Tomek mieszkam w raz z rodziną w Nasielsku okolice Warszawy  Do niedawna uwielbiałem czytać książki, szczególnie o zabarwieniu historycznym. Czy to Powstanie Warszawskie, czy czasy Husarii. Niestety, bądź stety literatura odeszła w odstawkę  Jeśli chodzi o gry to uznaję tylko mmo. Muzyka również mi towarzyszy czy to przy przelotach samochodem po mieście, czy wieczorkiem przy blaszaku. Dodać mogę że uwielbiam Rudą z Colą. Nienawidzę obłudy, buractwa, cwaniactwa, chamstwa i lewactwa (tfu!) Uważam się za Patriotę, właśnie dlatego bardzo wstydzę się za błędy które popełniam w pisowni puki co jestem osobą nie pracującą więc mam sporo czasu na grę  to chyba tyle
13. Proszę "opowiedzieć" dowcip.

https://www.youtube.com/watch?v=KS9cfByfbVQ

14. Co myślisz o owcach? o owcach nic nie powiem ale uwielbiam baraninkę zwłaszcza w dobrym kebabie :)
15. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal? tak
16. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz? zawsze kozystam z ts2 mam rowniez wlasny serwer wiec nie bedzie to problem , zawsze mozna byc na obu serwerach ts3 lub innym komunikatorze
« Ostatnia zmiana: 21.01.2015, 19:53:08 pm wysłana przez Brokenwing »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Podanie Sky
« Odpowiedź #1 dnia: 19.01.2015, 06:41:39 am »
3 rano .... Hellbright, to ty ?
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #2 dnia: 19.01.2015, 08:44:29 am »
początkowo myślałem że ktoś przekopiował tylko pytania :D
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Provokator

« Odpowiedź #3 dnia: 19.01.2015, 11:21:50 am »
faktycznie pora moze nie zbyt udana ale różnie bywa z porami w których  gram odnosnie podania pytania zostaly skopiowane z któregoś poniżej odpowiedzi są moje , i nie , nie jestem osobą którą wymienił Jonnie jestem nowy w świecie TSW pozdrawiam

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 19.01.2015, 12:26:42 pm »
Witaj Provokacyjny na forum.

Podanie jest bardzo skrótowe, Macior ma rację, też myślałam że tylko pytania skopiowałeś. Ale za dowcip o kozie dam Ci szansę. Proszę rozszerz punkt 12, tak abyśmy mogli dowiedzieć się o Tobie czegoś więcej, bo spotkania z ludźmi to raczej ciężko podciągnąć pod zainteresowania. Odpowiedź w punkcie 14 traktuję jako wpadkę przy pracy i proszę o przemyślaną tym razem odpowiedź.
"For Russ! For the Wolftime!"

Szajla

« Odpowiedź #5 dnia: 19.01.2015, 13:21:15 pm »
Panie Provokacyjny sprowokuj nas do dyskusji, albo po prostu powiedz o sobie coś więcej. Nie jesteśmy jakąś grupą dzieciaków nastawioną na expienie tylko gronem mniej lub bardziej poważnych ludzi, kolegami, koleżankami. Lubimy ze sobą spędzać czas i rozmawiać, jesteśmy ciekawi czy będziesz do nas pasował ;)

Provokator

« Odpowiedź #6 dnia: 19.01.2015, 14:15:42 pm »
poprawki naniesione poprzez edit mam nadzieję że teraz będzie dobrze , osobiście nie lubię tego typu rekrutacjii właśnie dlatego że w podaniu zawsze jest sie do czego doczepić wolę normalną formę rekrutacjii , ew poprzez komunikator czy coś no ale cóż nie pozostawiliście mi wyboru pozdrawiam Tomek
« Ostatnia zmiana: 19.01.2015, 14:17:17 pm wysłana przez Sky »

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 19.01.2015, 17:16:16 pm »
A my preferujemy taką formę. Patrzcie, templariusz a nie chce zasad przestrzegać... Może jednak Illuminata?
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Toriank

« Odpowiedź #8 dnia: 19.01.2015, 17:59:19 pm »
Ale za dowcip o kozie dam Ci szansę.
No dowcip konkretny :]

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Podanie Sky
« Odpowiedź #9 dnia: 19.01.2015, 18:14:44 pm »
Provokacyjny, teraz lepiej, jestem na tak. Koza Cię uratowała ;) I tak sama gra dokona głębszej weryfikacji. Co do podania, to HOT za normalną uznaje właśnie taką formę rekrutacji.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.
« Ostatnia zmiana: 19.01.2015, 18:16:23 pm wysłana przez Brokenwing »

Provokator

« Odpowiedź #10 dnia: 19.01.2015, 18:45:52 pm »
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak odnalezienie kozy i jej podziekowac :P czekam na dalsze instrukcje z niecierpliwością pozdrawiam Tomek aka Provokacyjny

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #11 dnia: 20.01.2015, 07:41:02 am »
Witaj Sky na forum.

Podanie po poprawkach OK.
W pytaniu o przynależność do innych gildii, chodziło nam o to czy należałeś do jakiejś gildii w innych grach, a wymieniłeś kilka znaczących gier w które grałeś wcześniej. Bo granie z innymi graczami zrzeszonymi w jakieś struktury niesie ze sobą pewne zobowiązania.
Ale zostawmy już tą sprawę, tak jak pisałem wcześniej podanie może być, ale Koza jest OK.

Jestem na TAK.

Witaj w HOT, Sky!

PS
Za chwilę prześlę Ci na PM kilka ważnych informacji, a Brokenwing nada Ci uprawnienia do reszty forum.
« Ostatnia zmiana: 20.01.2015, 07:43:06 am wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Podanie Provokacyjny
« Odpowiedź #12 dnia: 20.01.2015, 18:35:39 pm »
Witam w HOT :)

Zmieniłam Ci nick na forum na taki jaki masz w grze, proszę abyś pod tymże zarejestrował się na mumble.

Provokator

« Odpowiedź #13 dnia: 21.01.2015, 16:45:04 pm »
Jak już przy zmianach jesteśmy to jeszcze jedna mała zmienilem chara z nicku provokacyjny na provoke po 1 lepiej wyglada po 2 zamotalem sie z sp i postac nie dawala rady obecnie jestem juz nowa niemal na 3 mapce wiec dalej niz bylem poprzednia w razie czego mozna zmienic ponownie mi nick na forum aczkolwiek chyba nie ma takiej potrzeby tylko kilka liter roznicy , w razie czego przepraszam za klopot odnosnie mumble , zarejestrowalem sie wczesniej pod nickiem sky aka provokacyjny i z ludzi ktorzy juz ze mna rozmawiali wiedza ze ja to ja lecz jak bedzie trzeba to ktos bedzie musial usunac moj certyfikat bez tego nie ma szansy zmiany nicku to btw moglo by troche wiecej osob zagladac na mumbla niz 4-6 osob pozdro

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #14 dnia: 21.01.2015, 17:36:04 pm »
Ze zmianą nicka na forum i na mumblu nie ma problemu.

Co do małej ilości ludzi na mumblu to niestety albo stety jesteśmy ludźmi pracującymi.