Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie Provokator  (Przeczytany 1036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JaOkon

Odp: Podanie Provokacyjny
« Odpowiedź #15 dnia: 21.01.2015, 17:56:15 pm »
4-6 osób w środku tygodnia gdy niema pospolitego ruszenia to i tak niezły wynik. Jak będziesz widział mnie online to pisz bo nie odpalam mumbla jak widzę ze nikogo nie ma.

Provokator

« Odpowiedź #16 dnia: 21.01.2015, 18:16:43 pm »
mam na mysli to ze nie zawsze jestem w stanie sobie poradzic z questami a puki nie dostalem inva do Cabal (nie moge zastac Varros'a )ciezko jest mi kogos zlokalizowac , kto mogłby ewentualnie pomóc jak wiadomo nie jest zbyt łatwo kiedy ma się małe pojecie o grze crafting juz rozgryzłem , czasem brakuje jakichs matsow ale to zawsze cos dropnie do rozlozenia wiec jakos idzie najgorzez z SP , AP latwo wpada ale to SP koszmar dosłównie ... dlatego bynajmniej ja siedze na mumblu jak jestem w grze , wiadomo moze ktos sie zjawi kto ew da rade pomoc chociaz nie zawsze da rade ktos wejsc dungeony odpuszczam jak narazie pozniej bede nadrabial zaleglosci

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #17 dnia: 21.01.2015, 19:34:55 pm »
mam na mysli to ze nie zawsze jestem w stanie sobie poradzic z questami a puki nie dostalem inva do Cabal (nie moge zastac Varros'a )ciezko jest mi kogos zlokalizowac , kto mogłby ewentualnie pomóc jak wiadomo nie jest zbyt łatwo kiedy ma się małe pojecie o grze crafting juz rozgryzłem , czasem brakuje jakichs matsow ale to zawsze cos dropnie do rozlozenia wiec jakos idzie najgorzez z SP , AP latwo wpada ale to SP koszmar dosłównie ... dlatego bynajmniej ja siedze na mumblu jak jestem w grze , wiadomo moze ktos sie zjawi kto ew da rade pomoc chociaz nie zawsze da rade ktos wejsc dungeony odpuszczam jak narazie pozniej bede nadrabial zaleglosci

Nie ma co sie uzalac. Trzeba walczyc. W sprawie AP/SP pomoze chociazby dzisiejsza farma:
http://hot.tswo.pl/index.php?topic=550.msg28226#msg28226
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

JaOkon

Odp: Podanie Provokator
« Odpowiedź #18 dnia: 21.01.2015, 20:40:31 pm »
Zrób jak ja gdy zaczynalem. Dodaj nicki do friendsow i wypatroj kiedy ktoś będzie online. Po inv w grze będziesz miał tylko wgląd w cabalowiczow swojej frakcji wiec bez listy na friends się nie obejdzie.