Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Sulfury  (Przeczytany 1182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sulfury

• Adam
Sulfury
« dnia: 02.07.2015, 23:16:53 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Adam

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Marry „Sulfury” Foot

3. Wiek:

Mam 28 lat.

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

Najdłużej grałem (kolejność jak najbardziej nieprzypadkowa) w: Aion, Guild Wars 2, Elder Scrolls Online. Romansowałem również z: Neverwinter Online, World of Warcraft. W celach badawczych kilka dni pobawiłem się również w: Wildstar, Tera, Age of Wulin. Znając mnie to pewnie o czymś zapomniałem. :)

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Najwięcej wspólnego z gildiami miałem w Aion. Najdłużej grałem tam z ludźmi z Apostates (serwer Nexus) i Sky Fighters (Barus). W pozostałych tytułach raczej grywałem z randomami. Z racji faktu, że mam masę innych absorbujących zajęć poza graniem to raczej ciężko było mi się zaangażować w jakieś poważniejsze funkcje w gildiach. Zykle też zanim szukam jakiejś gildii to sam „badam teren”.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Jak tylko zobaczyłem Wilekiego Przedwiecznego to wiedziałem, że nie ma wyjścia jeno trzeba grę zakupić. Jak zobaczyłem na gameplay'ach sączący się z ekranu klimat to tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. Jak już kupiłem i zobaczyłem co się wyprawia w questach to już w ogóle się zakochałem.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Dołączyłem do Illuminatów. Wszak powszechnie wiadomo, że to oni trzęsą cały światem. Poza tym ich rys w Secret World najbardziej mi odpowiada. Zarówno ideologicznie, jak i wizualnie. Sex, drugs & Rockefeller, dude!

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Niezbyt przepadam za nieco płytkim podejściem Templariuszy do porządku świata. Nic nie jest czarne i białe, a tak zdają się pojmować wszystko co ich otacza. Błąd. Zwłaszcza, jak ktoś wyjątkowo zajdzie ci za skórę i trzeba go potraktować młotkiem po głowie, coby więcej już nie mącił. Odcienie szarości pozdrawiają serdecznie rzeczywistość.

Ze smokami mam problem. Uczucia do nich mam mocno ambiwalentne. Efekt motyla, yin i yang brzmi fajnie, ale brakuje mi w nich tego „czegoś”. Stąd daleko mi do nich jak Europie do Azji. Prędzej bym już chyba mógł dołączyć do Templariuszy, niż do nich.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

O istnieniu HoT wiem w zasadzie od początku mojej przygody z TSW (grudzień 2013). Do tej pory nie byłem jednak zainteresowany uczestnictwem w jakimś bardziej zwartym community, gdyż zwykle na początku gry w MMO tego nie robię. Najpierw chciałem dokładnie obadać świat i samemu odkryć większość mechanik. Obecnie powróciłem kilka tygodni temu do gry kupując dodatek i dojrzałem do tego, żeby dołączyć do jakiegoś cabala. Zdecydowanie chciałbym, aby była to polska ekipa. Z tego co widzę to obecnie nie wymagacie ciągłego przyklejenia się do monitora (praca skutecznie mi czasem utrudnia granie), co zdecydowanie mi odpowiada.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Misja „The League of Monster Slayers” powaliła mnie bajeczną lokacją z domkiem na drzewie (dziecko wewnątrz mnie włączyło na twarzy ogromnego banana). Misja z „Siren Song” też na stałe wyryła mi się gdzieś pod czaszką. Miło łechtały mnie również wszelkie nawiązania do dzieł Lovecrafta. Nie ukrywam jednak, że sporo dobrego w tej grze zapewne jeszcze przede mną.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Jak w większości gier głównie skupiam się na eksploracji świata i tzw. lizaniu ścian.  ;) Oczywiście też wielką przyjemność mam z wykonywania misji, które są tutaj wyśmienicie wykonane. Otwarty jestem mimo tego na wszelkie nowości.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

W Aion świetnie bawiłem się w PvP. W TSW póki co skupiłem się niemal wyłącznie na PvE (ech, ten obszerny świat i arcziwmentów wiadra). Zapewne jednak wkrótce zacznę też bliżej przyglądać się możliwością rozgrywki przeciwko innym graczom.  :)

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Pracuje jako inżynier w dużej fabryce elektroniki. Mieszkam w Małopolsce. Kiedyś moją drugą pracą było pisanie o grach wideo dla kilku portali internetowych (recenzje, zapowiedzi, newsy). W mieście, w którym mieszkam organizuje (obecnie niestety już niezbyt często) koncerty bandów związanych z szeroko pojętą alternatywą. Interesuje się sztuką tatuażu (górnolotnie zabrzmiało, wiem), lubię zobaczyć dobry film (niekoniecznie skupiam się na jakiś konkretnych gatunkach – na półce z moimi ulubionymi filmami mam japońskiego gore stojące obok melancholijnych dzieł J.J. Kolskiego, a co!), lubię też pomasować uszy frapującą muzyką gatunków wszelakich (długo by wymieniać...). 

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

To ja może odpowiem śpiewająco:
https://www.youtube.com/watch?v=V41R1p9hjNg

15. Co myślisz o owcach?

Bardzo plusie.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Oczywiście, że zapoznałem się i akceptuję.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?

Akceptuję, ale oczekuję zrozumienia w kwestii jego używania. Mieszkam w kawalerce składającej się z jednego pomieszczenia (no, + łazienka) i z troski o zdrowie psychiczne mojej Wybranki nie zawsze jestem w stanie wykrzykiwać jakieś dziwne rzeczy do mikrofonu.  ::)
Maary "Sulfury" Foot - Illuminati | DPS / (prawie) Healer

Szperacz

• Rycerz
Odp: Sulfury
« Odpowiedź #1 dnia: 02.07.2015, 23:57:20 pm »
Mimo, że iluminackie to podanie fajne - widać nawet tam trafiają się znośne osobniki.

Czekać waćpan musisz na Architekta Loży niebieskiej, aż łaskawym swym okiem spojrzy na twe wypociny. Wypowiedzieć się także powinna W. Mistrzyni, a i znając kolegów swych ze słusznej loży czerwonej pobodą cię świeżo naostrzonymi szpikulcami.

Kto wie, może nawet smoki, ospałe zwykle, wychylą ze swych jam i nieco cię przygrillują ku uciesze gawiedzi?

Mnie jeno pozostaje życzyć powodzenia ;-)

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 03.07.2015, 09:26:21 am »
bardzo ładne podanie, inteligentne, mądre, ułożone... takie wiecie, iluminackie :)

Właściwie to masz szczęście, że jeden wyjątkowo wredny templariusz jest na częściowych wakacjach, bo pewnie coś by odpisał o tych kolorach ... ;)
Co do wrzeszczenia przez mikrofon to te czasy dawno minęło, teraz to raczej kamralne szeptanko. Szkoda, że faktycznie nie zawitałeś na początku tsw, no ale teraz to już po ptaszkach.
Powiem tak... ludzie troszkę się porozłazili po latach, ale najtwardszy core jeszcze pyka, tylko że zazwyczaj jest to w okolicach 22:30.
ja jestem na tak, ale musimy jeszcze poczekać na decycję Samej Góry.
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Sulfury

• Adam
« Odpowiedź #3 dnia: 03.07.2015, 14:48:10 pm »
Mnie jeno pozostaje życzyć powodzenia ;-)

Dzięki. :)

Powiem tak... ludzie troszkę się porozłazili po latach, ale najtwardszy core jeszcze pyka, tylko że zazwyczaj jest to w okolicach 22:30.
ja jestem na tak, ale musimy jeszcze poczekać na decycję Samej Góry.

Spoko, ja też jeśli gram w tygodniu to raczej godzinami późnymi.  W dodatku przez tyle czasu byłem "samotnym wilkiem" w TSW, że nawet kameralnym gronie będzie to dla mnie niesamowita nowość. :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 03.07.2015, 17:00:47 pm »
Byłam pewna że to Templariusz takie dobre podanie napisał, ale niestety...

A w dodatku na pvp chodzi, zaraza z tymi Smerfami.

Jestem na TAK. Wieczorem przyznam Ci uprawnienia i witam w HOT :)
"For Russ! For the Wolftime!"

Sulfury

• Adam
« Odpowiedź #5 dnia: 03.07.2015, 17:21:47 pm »
Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Dzięki. :D

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: 03.07.2015, 18:38:21 pm »
Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Dzięki. :D
Pare sposobow na zaradzenie niebieskiemu problemowi by sie znalazlo. ..
Johnnie, ja cie prosze. Watpisz w nasza czujnosc?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #7 dnia: 03.07.2015, 19:58:28 pm »
Yorgil, znamy dobrze wasze wredne chwyty..
 ktos cholerka mowil na forum... Czekaj, czekaj... Tornado, tajfun ? Jakos tak
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 03.07.2015, 21:50:51 pm »
Sraczka ostatnio modna. Tęczowa.
"For Russ! For the Wolftime!"

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #9 dnia: 04.07.2015, 13:13:40 pm »