Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Morkhein  (Przeczytany 1235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morkhein

Morkhein
« dnia: 28.01.2015, 20:21:46 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Adam

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Roy "Morkhein" Lanneugrasse

3. Wiek: 23
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

5 lat stażu w World of Warcraft, 4 lata w Knight Online i w międzyczasie jakieś przeboje z większą ilością różnych MMO

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

W tej grze nie miałem okazji. Ale ogólnie a i owszem, zwyczajny członek gildii czasem raidujący, chodzący na pvp.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Troszkę poszperałem po internecie i postanowiłem spróbować, tym bardziej, że ostatnio była zniżka jeśli chodzi o kupno SW, więc zakupiłem.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Templariusz - ostatnio miałem okazję pograć trochę w Assassin Creed i jakoś mnie natchnęło na granie Templariuszami ;)

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Nie mam wyrobionego zdania.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

Szukałem jakiś polskich Cabali w SW i znalazłem waszą gildie i próbuje swoich sił.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Dopiero zaczynam grę liczę na dobrą zabawę.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych?

Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Będę wstanie się skonkretyzować, jak poznam co i jak.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Obydwa style nie są mi obce

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Jestem dość specyficzną osobą o specyficznych zainteresowaniach, interesuje się ezoteryką i parapsychologią. Jestem wielkim fanem komiksów z wytwórni DC Comics :)

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zP0sqRMzkwo[/youtube]
Tyle w tym temacie ;)

15. Co myślisz o owcach? Nie myślę o owcach.
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?: Tak,  akceptuje.
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?   Tak

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Morkhein
« Odpowiedź #1 dnia: 28.01.2015, 21:00:00 pm »
Słabo.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #2 dnia: 28.01.2015, 21:50:31 pm »
Do Templarow? Z takim podaniem? To nie przejdzie.
I apropos pkt 13: moze jeszcze astrologia?
Za sam ten punkt nalezy sie stos.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 29.01.2015, 00:47:40 am »
Witaj na forum Morkhein

W jakiej jesteś lokacji? Czy grałeś w PvP w TSW? Jak oceniasz questy w TSW?
"For Russ! For the Wolftime!"

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #4 dnia: 29.01.2015, 06:15:26 am »
Grając w prawie wszystkie części AC zabiłem tysiące templariuszy, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, aby nimi grać w TSW :P
Napisz kolego coś więcej o sobie. ;)

Wysłane z mojego Galaxy S4 przy użyciu Tapatalka

Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #5 dnia: 29.01.2015, 13:05:10 pm »
Grając w prawie wszystkie części AC zabiłem tysiące templariuszy, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, aby nimi grać (...)
No popatrz, a ja właśnie grając także we wszystkie części AC po kolei zawsze się zastanawiałem, jak to by było fajnie pograć Templariuszami :)

No i proszę - podobno w jednej z najnowszych części - AC Rogue - gra się Templariuszem. Chętnie obadam, jeszcze nie miałem okazji :)

Morkhein

« Odpowiedź #6 dnia: 29.01.2015, 17:55:14 pm »
Witaj na forum Morkhein

W jakiej jesteś lokacji? Czy grałeś w PvP w TSW? Jak oceniasz questy w TSW?

W początkowej lokacji po zrobieniu questów początkowych dla Zakonu, jeszcze nie grałem na pvp, ale przy tej różnorodności broni i różnych konfiguracji może być to ciekawe przeżycie.

Questy są ciekawe co więcej odbiegają od casualowych questów takich jakie spotkałem w WoWie, gdzie wszystko jest na mapie pokazane. A tutaj miłe zaskoczenie i są trudności. Jestem mile zaskoczony.

Do Templarow? Z takim podaniem? To nie przejdzie.
I apropos pkt 13: moze jeszcze astrologia?
Za sam ten punkt nalezy sie stos.

To nie uprzejme z Twojej strony, czy ja krytykuje Twoje zainteresowania? Nie, więc póki uprzejmy jestem, odpuść. Bo takie teksty zrażają do uczestnictwa w całym towarzystwie.
A dodatkowo odpowiadając na Twoje pytanie tak, Astrologią również, ale w bardzo małym stopniu.

Dziękuje pozdrawiam.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #7 dnia: 29.01.2015, 18:12:27 pm »
Morkhein

Jesteś rozumiem w Kingsmouth, żadna z misji Cię nie zainteresowała. Ciekawe. Myślę, że skoro tak, to potem będzie jeszcze gorzej.

Do Templariuszy mi jakoś zupełnie nie pasujesz. Brak etosu, pokory i tak... szanowania przyszłych przełożonych.

Dziękuję za złożenie podania, ale jestem na nie. Życzę powodzenia w TSW w innej cabal.
"For Russ! For the Wolftime!"

Szajla

« Odpowiedź #8 dnia: 29.01.2015, 19:07:35 pm »
Pierwszy raz Broken nie zgodzę się z Twoim zdaniem. Każdy ma prawo do własnych przekonań.

Yorgil słusznie zauważył, że astrologiczne zagadnienia itp nie pasują do Templara i zrobił to w typowym dla siebie tonem JEDNAKŻE każde przekonanie można przekazać w różny sposób. Yorgil akurat potrafi wypowiedzieć się dość ostro. Sama doskonale pamiętam swoje pierwsze odczucia wobec jego komentarzy kiedy przyszłam do cabalu i wcale nie dziwię się Morkheinowi, że tak a nie inaczej zareagował. Nie zna Yorgila i miał prawo odczuć że jest atakowany, więc się odgryzł. Nie sądzę by to miało jakikolwiek związek z tym kto ma jaką rangę. Jeśli Sid któregoś pięknego razu odezwie się do mnie w sposób jaki odczuję jako atak, to nie mam prawa się bronić, bo jest wyżej rangą? To byłoby absurdalne.
Z wypowiedzi nowego forumowicza wnioskuję raczej, że owszem podniosło mu się ciśnienie, ale jak zaznaczył uprzejmie prosi żeby od niego się odczepić. Jest zatem skreślony za to, że nie dał sobie naptakać na głowę?

Co do misji, to przecież pisze, że są ciekawe. Do tej pory nie potrafię wybrać tej, która spodobała mi się najbardziej.

W skrócie, uważam (chociaż moje skromne zdanie się nie liczy, jestem tylko Siostrą), że niepotrzebnie wszyscy troje się poddenerwowaliście.

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 29.01.2015, 20:45:10 pm »
Szczerze mowiac wcale sie nie poddenerwowalem...
Nie zamierzam tez wysmiewac czy krytykowac zainteresowan innych osob. W pierwszym zdaniu napisalem, ze podanie jest slabe. W drugim, byc moze nie wprost, dopisalem do ezoteryki i parapsychologii astrologie, ktora moim zdaniem (przypuszczeniem trafnym jak sie okazalo) laczy sie z dwoma pierwszymi dziedzinami, hmm, nie wiem jakiego slowa uzyc, zeby nie zostac znowu posadzonym o czepianie sie. A dziedziny te chyba srednio sa w korelacji z etosem Templara.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 29.01.2015, 21:14:59 pm »
Akurat jako illuminata stane po stronie czerwonych bo najwidoczniej kandydat nie zadał sobie trudu przeczytania innych podań w których jasno widac że zrzę... Yorgil przedstawia swoje odczucia na temat narybku. A poza tym chyba niedokładnie wie z czyn wiążą się templariusze - to beton jest.  Zapraszamy do niebieskich. Oczywiście za opłatą. Przyjmujemy karty.

Padmé Naberri

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #11 dnia: 29.01.2015, 21:17:34 pm »
Yorgil był wyjątkowo łagodny.... i do tego (to oczywiście moje zdanie) dość zabawy (tekst ze stosem całkiem, całkiem)

;)
Andrzej Dupa

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 29.01.2015, 21:54:57 pm »

Yorgil był wyjątkowo łagodny.... i do tego (to oczywiście moje zdanie) dość zabawy (tekst ze stosem całkiem, całkiem)

;)
O to to to!

@ Szajla
Może i masz rację, ale odpowiedź typu:
Bo takie teksty zrażają do uczestnictwa w całym towarzystwie.

Mnie nastawia na nie.

Padmé Naberri

Szajla

« Odpowiedź #13 dnia: 29.01.2015, 22:43:42 pm »
Przecież się zgodziłam z Yorgilem :) Mnie osobiście kandydat też nie pasuje na Templara po tym co napisał i owszem całkiem niezły text z tym stosikiem, ale dla mnie - osoby, która poznała osobiście Yorgila i już zna sposób jego wypowiedzi. JEDNAK dla kandydata to brzmiało zupełnie inaczej, więc nie widzę tu oznak braku szacunku a zwykłej obrony.
Nie mniej nie wykluczam, że podanie wymagało trochę większego nakładu pracy.

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 29.01.2015, 23:29:59 pm »
Tekst Yorgila (moim zdaniem) od początku powinno się traktować jako coś w stylu zagrywki RP. Idąc tym tropem, jakiekolwiek unoszenie się jest nie na miejscu. Inną sprawą jest, że naszą tradycją (zapomnianą przez co poniektórych) jest sprawdzanie w wątku rekrutacyjnym wytrzymałości psychicznej przyszłych kandydatów oraz ich podejścia do samych siebie.

Takie jest moje zdanie i nie chodzi tu o całkowite podporządkowanie się starszym stażem (to nie wojsko - ehhh szkoda :P ) ale o jakiś dystans do siebie i innych.

Sid