Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Scillara aka Apsalar  (Przeczytany 1362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Scillara aka Apsalar
« dnia: 17.04.2012, 22:57:48 pm »
Imię (prawdziwe):
Michał

Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Jest to sprawa trudna, jestem wielkim fanem książek Pana Eriksona, jak zresztą dużo ludzi, i podejrzewam że mój nick będzie zajęty/już jest zajęty. Wprowadziłem więc pewną modyfikacje do niego i brzmi on Aps'al'ara "Sorry" Purake
edit:
Zarezerwowany nick to Scillara.

W tym roku dojdę do grona starszych ludzi - 23 lata.

Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Moje doświadczenie nie jest duże. Raczkowałem w grze zwanej World of Warcraft, nie udało mi się w niej postawić ani jednego kroku. Następny był Mortal Online... Ta gra nauczyła mnie biegać. Ominąłem etap chodzenia i od razu przeszedłem do biegu. Ten tytuł był dla mnie jak... Woda na pustyni dla spragnionego wędrowca. Z daleka jej nie widać, przechodząc bliżej przypadkiem odkryłem załom w skale a w nim źródło. Nabrałem więc wody w dłonie i napiłem się do syta. Piłem ją przez prawie 9 miesięcy, była żelazista i nie mogłem jej za dobrze utrzymać w żołądku. Ale gasiła pragnienie... Było to pozorne, bo powodowała coraz to większe pragnienie... Po 9 miesiącach zapadłem w sen, sen zwany Xsyonem... Był to sen niespokojny, pełny nerwów i upokorzeń... Na szczęście, lub nie, obudziłem się w sam raz na dodatek do tej wody. Był to cukier, w śladowej ilości ale cukier... Po 3 miesiącach znowu zapadłem w sen, w którym jestem teraz... Czekam na bodziec, czekam na pomoc, czekam na coś na co wypada czekać...

Pozostałe: Tibia, Worlds Of Tanks Beta, Xsyon, SW TOR,

Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
IX Kohorta - (Mortal Online)- Najdłużej grający członek, momentami bardziej aktywny od samego lidera, miałem obiecany awans na samego zastępce, ale niestety sekcja została zabita.
Black Hawks - (Xsyon) - Jeden z założycieli, w radzie. Oficer dyplomatyczny.
Black Hawks - ( Mortal Online) - Jeden z oficerów, główny oficer logistyczny.
The Darkness - (SW TOR) - krótki epizod po ciemnej stronie Mocy
Black Hawks - (Wakfu) - niepisany lider, rozjemca, logistyk i dyplomata.

Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Szukam tego bodźca do udziału w życiu gry, tego czegoś co mnie zaciekawi - tutaj to fabuła, misje inwestygacyjne, wszechobecna tajemnica...

Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Illuminati lub dragon. Lubię polityczne gierki, zagrania mające na celu dezinformacje i przejęcie kontroli. Waham się pomiędzy dwoma, bo Dragon mi pasuje do moich celów, a Illuminati do założeń.

Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal?:
Szukam małej gildii, w której mogę się kameralnie bawić, pośmiać i powkurzać. Lubię wejść na Mumble, pogadać z liderem, spytać się jak tam w pracy, jak samopoczucie, gdzie będę mógł spokojnie spytać czy dzisiaj nie było problemów z innymi cabalami, czy nie ma nowych, nieopublikowanych jeszcze tajemnic (Oczywiści wszystko jak najbardziej RP).

Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jak najbardziej, to m. in. jeden z powodów dla jakich będę grał w TSW
Role - playing? Jak najbardziej.
Mój cel - rozwikłanie zagadek, objęcia dowództwa nad światem, zniszczenia zagrożenia i przywrócenie utopii. W tej dokładnie kolejności.

Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
I to i to. Szybko się nudzę bezustannym grindem.

Czy chcesz nam coś o sobie powiedzieć dodatkowo?:
Witajcie,
Nazywam się Michał. Jestem studentem czwartego roku biotechnologii - tematem mojej pracy magisterskiej są konserwanty i ich wpływ na nas, ludzi. Czemu staram się o przyjęcie do grona zacnych Illuminatów? Nie jest to, Panie i Panowie, prosta odpowiedź. Na pierwszy rzut oka wydaje się że dla pieniędzy... Ale pieniądze są tylko środkiem prowadzącym do celu. Władza? Sama w sobie jest tylko złudzeniem. Bardzo niebezpiecznym złudzeniem. Chciałbym aby loża dostrzegła we mnie pragmatyka, realistę i osobę dążącą do czegoś większego niż tylko nasz naczelny slogan.
Pozdrawiam,
Aps'al'ara "Sorry" Purake

Odchodząc od RP, to jeszcze uwielbiam czytać książki dark fantasy i post apo - im więcej machinacji politycznych tym lepiej. Nie cierpię literatury która nie jest konsekwentna, nienawidzę dzielenia świata na dobro-zło, lubię spojrzenie obiektywne, uwielbiam empatię. Kieruję się w życiu zasada - Jak komuś nie mogę pomóc, to mu chociaż nie przeszkodzę. Staram się nie popełniać dwa razy tych samych błędów, chociaż nie zawsze się to udaję.

Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
W dniu 17.04.2012 przeczytałem aktualnym w tym dniu regulamin i Podpisuję się pod.
Akceptuję Ryt Cabal w pełni.
« Ostatnia zmiana: 26.07.2012, 14:23:35 pm wysłana przez Brokenwing »
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Apsalar
« Odpowiedź #1 dnia: 17.04.2012, 23:28:01 pm »
Witaj Apsalar

Z Apsalar (-em), Żal czy Sorry znamy się troszeczkę z sekcji Mortala IX Kohorty. Widzę, że Bordin rozpuścił już o nas informacje. :) Jestem ZA.

Rozumiem, że wybierasz przynajmniej na czas bety Iluminatów, tak?
"For Russ! For the Wolftime!"

Bordin

« Odpowiedź #2 dnia: 18.04.2012, 00:09:40 am »
Widzę, że Bordin rozpuścił już o nas informacje. 

Dobre rzeczy warto polecać.  ;)

Apsalara też polecam. Wspólnie przelewaliśmy krew w Mortalu. To znaczy On przelewał bo ja na ogół zdążyłem w tym czasie wykonać zorganizowany odwrót w celu przegrupowania sił.  :D

John "Bordin" Bordinson

Metanic

« Odpowiedź #3 dnia: 18.04.2012, 01:21:50 am »

Witaj Apsalaru na tymże forum, zdecyduj się  jeszcze do jakiej frakcji zamierzasz przesiąknąć ? 8) .

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #4 dnia: 18.04.2012, 07:50:02 am »
Witam.

Jak przeczytałem:
W tym roku dojdę do grona starszych ludzi - 23 lata.
Na moich ustach pojawił się ironiczny uśmiech, ale czytając dalej Twoje podanie utwiedziłem się w moim przekonaniu:
"Dojrzałość to nie jest kwestia wieku."

Brawo, fajne podanie.

Istny najazd Illuminatów, ale to dobrze, powoli zacierają się różnice ilościowe w poszczególnych frakcjach.

Witam na "pokładzie".

Varros - "starszy człowiek;)
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Kai

« Odpowiedź #5 dnia: 18.04.2012, 08:39:22 am »
Jak nie pomysłowością,zalejemy Was ilością ;)
ps.to chyba chińska metoda jazdy?

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 18.04.2012, 09:36:27 am »

Witaj Apsalaru na tymże forum, zdecyduj się  jeszcze do jakiej frakcji zamierzasz przesiąknąć ? 8) .
Przekonałeś mnie Metan do Illuminatów :)

Padmé Naberri

Avishai

• Rycerz
  • Antropomorficzna personifikacja
« Odpowiedź #7 dnia: 18.04.2012, 10:45:42 am »
Witaj na forum, Apsalar. :)
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Ogonek Honoris Causa :3

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 18.04.2012, 10:46:25 am »
Musiałem zmienić swój nick, bo wszystkie możliwe wersje Apsalar, Sorry i Apsalara są już zajęte.
Nowy nick - Scillara

Padmé Naberri

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Apsalar
« Odpowiedź #9 dnia: 18.04.2012, 11:50:14 am »
To co Metan? Bierzesz Apsalara pod swoje skrzydła?
"For Russ! For the Wolftime!"

Wrobel

• Rycerz
« Odpowiedź #10 dnia: 18.04.2012, 12:26:58 pm »
Witam Apsalarze znany w grze jako Scillara  miło widzieć kolejnego adepta prawdziwej ścieżki  :)

Metanic

« Odpowiedź #11 dnia: 18.04.2012, 12:36:21 pm »

... ... pytasz się mnie czy brać Apsalara do Iluminatów ?
 ... w takim razie bierzemy ... ja pod swoje skrzydełka a Ty Broken... w swoje lakierowane szpony  ;) .

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Scillara aka Apsalar
« Odpowiedź #12 dnia: 22.12.2014, 17:23:57 pm »
Pomimo iż nie było mnie dość długo, czuję że potrzeba naszej cabal trochę illuminackiej ręki.

rpgmode on:

Witajcie ponownie, zgłębiłem tajemnicę i postanowiłem powrócić. Oczywiście że przywiozłem dary, dary doświadczenia i dobroci. Złości i zazdrości. Miłości i nienawiści. Poznałem owoc dobra i zła. Przelałem czarę przyjemności, wypiłem czarę goryczy. Święty graal już mnie nie interesuje - interesuje mnie jego zawartość.

Padmé Naberri

yorgil

• Rycerz
Odp: Scillara aka Apsalar
« Odpowiedź #13 dnia: 22.12.2014, 17:58:08 pm »
Witajcie ponownie, zgłębiłem tajemnicę i postanowiłem powrócić. Oczywiście że przywiozłem dary, dary doświadczenia i dobroci. Złości i zazdrości. Miłości i nienawiści. Poznałem owoc dobra i zła. Przelałem czarę przyjemności, wypiłem czarę goryczy. Święty graal już mnie nie interesuje - interesuje mnie jego zawartość.

Niby technologie, odkrycia w naukach wszelakich, a jednak za szybko wypuscili...
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...