Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie - Zembol  (Przeczytany 2080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zembol

• Brat
  • **
Podanie - Zembol
« dnia: 04.02.2015, 23:08:27 pm »
Witam wszystkich

1. Imię (prawdziwe):
Darek
2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Dario Zembol Smith
3. Wiek:
38
4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Perfect World, War of the Immortals, probowalem wielu, te dwie przykuly moja uwage na dluzej
5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
w TSW nie
6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
po prostu: szukalem gry mmo i znalazlem i od 3ch tygodni zadaje sobie pytanie jak ja ta gre przeoczylem 2 lata temu
7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
od 3ch tygodni gram pod znakiem krzyza, a wybralem tak z kilku mniej lub bardziej istotnych powodow -  bo atmosfera panujaca w grze w dziwny sposob w pierwszej kolejnosci kojazy mi sie z Bractwem, bo mieszkam w Londynie, bo podoba mi sie projekt kostiumow i kolorystyka, bo nie lubie Korei i masek gazowych :P
8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Dragons - krotko: przy wszystkich obecnych na rynku "skosnookich" mmo szczerze mowiac  nie zadalem sobie nawet trudu zeby czegos sie o nich dowiedziec i z premedytacja do odwolania pozostane w blogiej nieswiadomosci :)
Illuminati - jeszcze krocej: nie jestem materialista
9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
ostatnie posty wiekszosci gildii urywaja sie gdzies na poczatku 2014...
10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Pierwsza misja detektywistyczna - czegos takiego w mmo nie widzialem, czegos takiego w mmo mi brakowalo, ogolnie podoba mi sie pomysl na budowanie klimatu przed kazda misja w postaci filmiku - zamydla oczy przed majacym nadejsc "podaj, przynies, pozamiataj", ale sprawdza sie doskonale
11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
misje detektywistyczne jak najbardziej,
szczerze mowiac RP na PC nigdy nie probowalem, zawsze bylo to kilku znajomych w tym samym pomieszczeniu, kufel piwa i za krotka noc, ale czemu nie :)
cel - zobaczyc i uslyszec wszystko co gra ma do zaoferowania :)
12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Glownie PvE
13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
no coz, za duzo zainteresowan i za malo czasu zwlaszcza iz od kilku miesiecy glownie turlam sie z corka (znaczy ona sie turla, a ja mam radoche :) ), a tak powaznie jestem raczej domatorem wiec dobra ksiazka (slowo dobra zalezy od nastroju, moze byc Gra o Tron, Kubus Puchatek, Stalowy Szczur lub Apelacja - kazda z innej polki i kazda polecam :) ), dobry film (jw), malowanie figurek W40k,
gry planszowe, karciane, rpg, nie lubie disco-polo.
14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
poza malutka corka mam dwoch nastoletnich synow wiec:

https://www.youtube.com/watch?v=BJlV49RDlLE

15. Co myślisz o owcach?
dam znac jak tylko odczuje potrzebe zeby to zrobic :)
16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
tak
17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?:
i tu musze powiedziec ze nie w 100%, jezeli misja tego absolutnie wymaga to tak,
w przeciwnym wypadku lubie staromodny, a jednak wciaz na szczescie obecny chat.

Pozdrawiam
Dario

P.S.
nie mam polskich znakow :)
« Ostatnia zmiana: 07.02.2015, 16:16:42 pm wysłana przez Brokenwing »

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Podanie
« Odpowiedź #1 dnia: 04.02.2015, 23:57:42 pm »
Witam wszystkich

Darek
Dario Zembol Smith
38
Perfect World, War of the Immortals, probowalem wielu, te dwie przykuly moja uwage na dluzej
w TSW nie
po prostu: szukalem gry mmo i znalazlem i od 3ch tygodni zadaje sobie pytanie jak ja ta gre przeoczylem 2 lata temu
od 3ch tygodni gram pod znakiem krzyza, a wybralem tak z kilku mniej lub bardziej istotnych powodow -  bo atmosfera panujaca w grze w dziwny sposob w pierwszej kolejnosci kojazy mi sie z Bractwem, bo mieszkam w Londynie, bo podoba mi sie projekt kostiumow i kolorystyka, bo nie lubie Korei i masek gazowych :P
Dragons - krotko: przy wszystkich obecnych na rynku "skosnookich" mmo szczerze mowiac  nie zadalem sobie nawet trudu zeby czegos sie o nich dowiedziec i z premedytacja do odwolania pozostane w blogiej nieswiadomosci :)
Illuminati - jeszcze krocej: nie jestem materialista
ostatnie posty wiekszosci gildii urywaja sie gdzies na poczatku 2014...
Pierwsza misja detektywistyczna - czegos takiego w mmo nie widzialem, czegos takiego w mmo mi brakowalo, ogolnie podoba mi sie pomysl na budowanie klimatu przed kazda misja w postaci filmiku - zamydla oczy przed majacym nadejsc "podaj, przynies, pozamiataj", ale sprawdza sie doskonale
misje detektywistyczne jak najbardziej,
szczerze mowiac RP na PC nigdy nie probowalem, zawsze bylo to kilku znajomych w tym samym pomieszczeniu, kufel piwa i za krotka noc, ale czemu nie :)
cel - zobaczyc i uslyszec wszystko co gra ma do zaoferowania :)
Glownie PvE
no coz, za duzo zainteresowan i za malo czasu zwlaszcza iz od kilku miesiecy glownie turlam sie z corka (znaczy ona sie turla, a ja mam radoche :) ), a tak powaznie jestem raczej domatorem wiec dobra ksiazka (slowo dobra zalezy od nastroju, moze byc Gra o Tron, Kubus Puchatek, Stalowy Szczur lub Apelacja - kazda z innej polki i kazda polecam :) ), dobry film (jw), malowanie figurek W40k,
gry planszowe, karciane, rpg, nie lubie disco-polo.
poza malutka corka mam dwoch nastoletnich synow wiec:

https://www.youtube.com/watch?v=BJlV49RDlLE

dam znac jak tylko odczuje potrzebe zeby to zrobic :)
tak
i tu musze powiedziec ze nie w 100%, jezeli misja tego absolutnie wymaga to tak,
w przeciwnym wypadku lubie staromodny, a jednak wciaz na szczescie obecny chat.
Pozdrawiam
Dario
P.S.
nie mam polskich znakow :)
Cienko, gdy nie ma pytań i akapitów to jakieś strasznie szczątkowe to podanie jest. Odnośnie mumble... Odpuść sobie granie w gildiach bo wg mnie to jest właśnie esencja grania z ludźmi - voicecom.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Khrooz

« Odpowiedź #2 dnia: 05.02.2015, 00:03:18 am »
...masek gazowych...
z całym szacunkiem, ale gazowe to są kuchenki
 :'(

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 05.02.2015, 02:05:32 am »
"Cienko, gdy nie ma pytań i akapitów to jakieś strasznie szczątkowe to podanie jest. Odnośnie mumble... Odpuść sobie granie w gildiach bo wg mnie to jest właśnie esencja grania z ludźmi - voicecom."

No coz, jesli moje podanie wydaje Ci sie szczatkowe to prosze napisz czego dokladnie chcialas sie z niego dowiedzec, a czego w nim zabraklo, a moze po prostu powinno zawierac wiecej i/lub bardziej szczegolowe pytania :)
Co do voicecomu ciesze sie, ze napisalas "wg mnie" bo na przyklad wg mnie chat jako integralna czesc gry podtrzymuje jej klimat, natomiast zmuszanie ludzi do "przesiadywania" caly czas na np TSie konczy sie zamknietymi w swoich pokojach grupkami, ktore zajete rozmowa, po pewnym czasie przestaja reagowac na to co sie dzieje w grze (zwlaszcza iz niektorzy ludzie po prostu nie maja - z tych lub innych powodow - mozliwosci zeby tego typu programow uzywac, zeby nie bylo szczatkowo: brak mikrofonu, wolne lacze albo po prostu nie moga lub nie chca prowadzic rozmow o poznych godzinach bo przeszkadza to innym domownikom), takie osoby i pisze to z wlasnego doswiadczenia, moga byc bardzo dobrymi i lojalnymi wobec gildii graczami, ale uwazasz, ze lepiej ich skreslic bo nie ma ich na voicecomie ? Zreszta voicecomu jak mam nadzieje zauwazylas nie neguje i nie wykluczam - prowadzilem gildie i sam gonilem ludzi zeby go uzywali w przypadku wiekszych starc PvE, a zwlaszcza PvP bo wtedy na pisanie po prostu nie ma czasu.

"z całym szacunkiem, ale gazowe to są kuchenki"

Dla wszystkich, ktorym spedza to sen z powiek, a szczegolnie dla Ciebie Khrooz przepraszam i poprawiam - masek przeciw gazowych :P

Pozdrawiam
Dario

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Podanie
« Odpowiedź #4 dnia: 05.02.2015, 09:35:48 am »
Witaj Zembol na forum

Podanie może nie powala długością, ale zrobiłeś na mnie wrażenie spokojnej i zrównoważonej osoby, a to sobie bardzo w HOT cenimy. Dodatkowo dostajesz punkty za "rodzinne" i dowcip. Jako matka 4 dziewczynek w wieku od 10 lat do 5 miesięcy mogę tylko powiedzieć: to jest sama prawda. Zapomniał jeszcze tylko o: bo ja tak mówię ;)

Co do mumbla: argumentu, że ktoś nie ma słuchawek nie przyjmuję, ale rozumiem sytuację gracza w jednym pokoju z rodziną. Niemniej mieliśmy już jednego gracza w takiej sytuacji i powiem Ci, że integracja była zerowa. Człowiek - duch. Więc wymagam abyś przynajmniej był na "nasłuchu" przy wszystkich zorganizowanych wyjściach cabalowych: rajdy, farma, leża i pvp.

Jeżeli jesteś w stanie przyjąć ten warunek, to jestem na tak. Jeżeli nie, to niestety się pożegnamy.

P.S

Scillara to on jest. Kliniczny przypadek faceta grającego babką :)
« Ostatnia zmiana: 05.02.2015, 09:39:01 am wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Khrooz

« Odpowiedź #5 dnia: 05.02.2015, 09:51:21 am »
...szczegolnie dla Ciebie Khrooz... poprawiam - masek przeciw gazowych...

dziękuję, za szczególną uwagę, ale tak poprawiłeś, że "ała" ;)

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 05.02.2015, 10:34:57 am »
Wybaczam. Tłumaczenie do mnie częściowo trafia, ale dalej obstaje (zabij mnie khrooz, nie wiem czy takie słowo istnieje) przy swoim.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 05.02.2015, 10:47:14 am »
Witam wszystkich,
Dzieki za odpowiedz, oczywiscie voicecom w sytuacjach , ktore wymienilas jak najbardziej TAK

Pozdrawiam
Dario

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 05.02.2015, 11:32:53 am »
Dobrze. W takim razie potrzekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #9 dnia: 05.02.2015, 13:01:39 pm »
Witaj Zembol (Dario) na forum.

Dla mnie podanie jest OK, może nie takie jakiego bym oczekiwał, ale może być.
Widać, że Ci się chce.
Mumble, tak jak pisała Brokenwing, w niektórych sytuacjach jest nieodzowny, w walce z bossem i jego "przydupasami", nie ma czasu pisania na chacie (no chyba, że masz cztery ręce i dwa mózgi).
Plusa pewnie zdobędziesz u niektórych kolegów za figurki WH40. :)

Tak więc jestem na: TAK

Witaj Zembol w HOT.
Mamy zasadę, nick na forum musi być taki sam jak w grze, więc czeka Cię jego zmiana, ale to "pikuś". :)

PS
Za chwilę prześlę Ci na PM kilka cennych informacji, a Brokenwing nada Ci prawa do reszty forum.

« Ostatnia zmiana: 05.02.2015, 13:04:05 pm wysłana przez Varros »
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 05.02.2015, 13:56:09 pm »
Witam,
Dzieki za przyjecie i do "zobaczenia" w grze :)

Pozdrawiam
Dario

Szajla

« Odpowiedź #11 dnia: 05.02.2015, 15:46:02 pm »
Witam na forum i w cabalu ;)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Podanie - Zembol
« Odpowiedź #12 dnia: 07.02.2015, 16:17:33 pm »
Witam w HOT :)

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #13 dnia: 07.02.2015, 18:02:15 pm »
jakie armie i dlaczego twoja najbardziej ulubioną są space wolves?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #14 dnia: 07.02.2015, 18:22:20 pm »

jakie armie i dlaczego twoja najbardziej ulubioną są space wolves?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Macior, chyba żart.....

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...