Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Podanie - Zembol  (Przeczytany 1971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
Odp: Podanie - Zembol
« Odpowiedź #30 dnia: 09.02.2015, 16:28:40 pm »
no tak, ale z tego co pamiętam to Magnus po walce na prospero użył magii i przeniósł się na planetę magów inaczej Sortiarius. Mogłem coś pomylić.
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #31 dnia: 09.02.2015, 16:36:37 pm »
no tak, ale z tego co pamiętam to Magnus po walce na prospero użył magii i przeniósł się na planetę magów inaczej Sortiarius. Mogłem coś pomylić.
nic nie mylisz, tylko jakoś kontekst nam się rozminął.

Mówię o tym, że Wilki zrobiły z Prospero jesień średniowiecza tylko dlatego, że Magnus postanowił nadstawić drugi policzek i w prawdziwej walce obie formacje były raczej na równym poziomie (oczywiście mam na myśli cały arsenał możłiwości a nie tylko miecze, topory i zęby). Gdyby na Prospero doszło do prawdziwej walki, i wilki i synowie raczej by się ostro wykrwawiły.

O przeniesieniu TS do Oka nie ma co nawet mówić.

Pojawia się jeszcze oczywiście motyw późniejszego oblężenia Fenris, gdzie TS dostali po łapkach, ale to już był tylko proch ...
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #32 dnia: 09.02.2015, 16:46:05 pm »
nic nie mylisz, tylko jakoś kontekst nam się rozminął.

Mówię o tym, że Wilki zrobiły z Prospero jesień średniowiecza tylko dlatego, że Magnus postanowił nadstawić drugi policzek i w prawdziwej walce obie formacje były raczej na równym poziomie (oczywiście mam na myśli cały arsenał możłiwości a nie tylko miecze, topory i zęby). Gdyby na Prospero doszło do prawdziwej walki, i wilki i synowie raczej by się ostro wykrwawiły.

O przeniesieniu TS do Oka nie ma co nawet mówić.

Pojawia się jeszcze oczywiście motyw późniejszego oblężenia Fenris, gdzie TS dostali po łapkach, ale to już był tylko proch ...

oczywiście że poziomy armii były podobne, prospero zostało zbombardowane na rozkaz Russ'a. Tyle że atak był na tyle skuteczny że jednak siły TS zostały wyniszczone. Zresztą Fenris też nie był jakimś wielkim sukcesem bo przecież przeżyło tylko kilkadziesiąt astrates wilków i 3 dreadnought'y. Ale jednak to zwycięzcy piszą historie :)
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.