Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Mihu (Daywalker)  (Przeczytany 970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mroczny Lowca

Mihu (Daywalker)
« dnia: 05.02.2015, 22:51:42 pm »
1. Imię (prawdziwe):

Michał

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):

Blade Daywalker aka "MrocznyLowca" Może i banalne, ale od razu wpadłem na myśl wykreowania "blejda"

3. Wiek:

20 wiosen (czujecie tą oryginalność i świeżość ? hehe )

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

World of Warcraft od 2006 do dni dzisiejszych z większymi i mniejszymi przerwami. Mnóstwo MMORPG, do których nie mogłem się przekonać na dłużej i pozostać w endzie czy nawet do niego dotrzeć.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Jedynie co mogę tu napisać to malutkie gildie w world of warcraft gdzie może nie liczyła się liczebność a atmosfera, robiliśmy co do nas należy i dobrze nam się grało. Nie ma sensu wypisywania ich nazw gdyż zwyczajnie się rozpadły i każdy poszedł w swoją stronę. Nigdy nie miałem okazji nazywać się pełnoprawnym dowódca grupy raidowej natomiast zawsze byłem aktywnym pomocnikiem dla graczy czy to na raidzie czy w samym świecie gry.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Grę zobaczyłem na kanale Rokena(yemilb). Otworzyłem oczy i w końcu zasięgnąłem mmo stricte nie rzucające się w fatasy.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Do gry zasiadłem jakieś pół roku temu wybierając frakcję Templariuszy, natomiast poprzez niewiadomy bodziec(prawdopodobny powrót do wowa) zaprzestałem grę. Przez te pół roku nic się nie zmieniło jeśli chodzi o dobór frakcji. Nadal uważam, że Templariusze są najodpowiedniejszym wyborem dla mnie. Epickość i szlachetność jaka bije od "współczesnych" rycerzy dobra jest niesamowita. Najlepiej czuje się w skórze szlachetnego wojownika odzianego w czerwień.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

O Illuminatach nie będę się wypowiadał bo są to dla mnie węże i pijawki, natomiast jeśli chodzi o frakcje Dragonów są oni bardzo interesujący. Azjatycka kultura jest dla mnie fascynująca(nie żebym się specjalnie nią interesował) ale spokój ducha, cały mistycyzm, kultura jest niesamowita. Długo zastanawiałem się nad wyborem gdyż stanie w szeregach wojowników katan i tajemniczych mnichów nie odbiega epickości templarów.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

Już te niecałe pół roku temu przeglądałem wasze forum. Wydajecie się być stowarzyszeniem, które wie czego oczekuje od gry i od ludzi, z którymi współpracują. Trochę boje się tego całego profesjonalizmu ale do tej gry jak najbardziej to pasuje ! Po za tym chyba nie natrafiłem na żaden Cabal, który były tak aktywny. A no i jeszcze jedna sprawa, która dopisuje na samym końcu już po stworzonym podaniu. Znowu gra mnie lekko wciągnęła i chce kontynuować przygodę w TSW i tego co od was oczekuje to lekki kontakt czatowy do ewentualnych zapytań czy też prośby o pomoc. Jestem dopiero tak naprawdę na początkach historii i udział w raidach czy innych tego typu zabawach będzie musiał u mnie poczekać. Chce sprawdzić czy pasuje w wasze szeregi i czy zagoszczę na dłużej w tym niesamowitym świecie.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Tak jak już wspominałem grałem dawno temu ale gra wywarła na mnie OGROMNE wrażenie. Mogę tutaj przytoczyć każda misje śledczą wszystkie są niesamowite. Na razie mam za sobą pierwszy akt i kończę pierwszą lokacje na pustyni. Przyznam szczerze, że staram się jak najwięcej działać samemu i szperać w necie na własną rękę(to jest niesamowite jaki kontent zbudowali twórcy) ale czasem musiałem sięgnąć pomocy diabła i podpisać z nim pakt w postaci guidów :) Niesamowita misja gdzie mieliśmy zagrać fragment na organach o matko co za gra !!! Druga, która mi zapadła w pamięć to kiedy bawimy się w detektywa i musimy wykorzystać już nie pamiętam do czego nr. ISBN noweli "Studnia i wahadło".

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Cel gry to rozkoszować sie fabuła i umilać sobie wieczorki. Jestem wychowany na WoWie także raidy,misje czy jakieś pvp nie są mi obce.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

PvE zdecydowanie. Nigdy specjalnie nie poświęcałem się walce na arenach, ale czy to eventowy wypad gildyjny czy miły dodatek solowy w postaci walki pomiędzy graczami wchodzi u mnie w grę.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Od zawsze byłem miłośnikiem fantastyki i całej magii, która się wokół niej unosi. Jestem z tych osób, które lubię sobie przysiąść wieczorkiem i odizolować się chociaż na chwile. Jestem zdecydowanie kinomanem i dużo by wypisywać jakie kino lubię bo jestem osobą wielu zainteresowań i tak jak w muzyce czy kinematografii mogę "uderzyć" w każdy temat, natomiast książki to moja słaba strona i nie mogę się jeszcze do nich przekonać. Uwielbiam cała serie inkwizytora od Piekary.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

Jeśli chodzi o sferę humoru to jeden żart nie wystarczy. Jestem bardziej z tych osób śmiesznych w dobrym słowa tego znaczeniu lecz nie z tych  zabawnych. Uwielbiam humor ocierający się o absurd. Seria The Office US definiuje to z czego potrafię się śmiać na zabój. Jeśli ktoś z was oglądał film Allena "Whatever Works" i pamięta rozmowę na schodach "I wondered who caught that catfish" jest dla mnie mistrzem. Na koniec jak już ma być ten dowcip no lecim(od razu uprzedzam nie wiem jak wyjdzie w formie pisanej mam nadzieje że odczytacie sedno)
*KAWAŁ WULGARNY

Nasz bohater to Andrzej, nazwijmy go tak. Typowy wąsacz jeżdżący na tirach. Podczas jednej z wypraw Adrzejowi zachciało się maksymalnie ruchać, patrzy do kieszeni a tam tylko 10 zł. {Co tu zrobić} myśli sobie Adrew, postanawia nie przejmować się i może los się do niego usmiechnie. Jedzie jedzie w poszukiwaniu burdelu no i znalazł. Zaparkował swojego mercedesa i uderza do burdel mamy. Jak wiemy burdel mama klasyczna babka z tą iskrą w oku. Andrzej mówi do niej {Burdel mamo mam ogromną chcice i chce mi się ruchać ale mam tylko 10zł poradzi się coś ?} Burdel mama na to {niech Pan poczeka zobaczymy co da się zrobić} mija 5 min po czym nasza kobitka wraca i mówi {Pan da to 10 zł i niech pan idzie tam do kotłowni tam jest Pan Zdnichu i coś wysili} Nasz bohater schodzi na dół i mówi ze jest od burdel mamy i ze ma się nim zająć. No to bez zbędnych ceregieli Pan Zdzichu się wypina i jazda. Andrzej jedzie tam 5 min , 10 min , 30 min i wkurzony mówi do Zdzicha {Panie Zdzichu no co się dzieje, nie mogę dojść Pan jest taki obleśny no prostu nie mogę niech Pan coś z tym zrobi} Na to nasz Pan dozorca z fajkiem w ustach powoli odwraca się do Adrzeja i mówi ponętnym głosem {Kocham Cie}

15. Co myślisz o owcach?

Bez żadnych udziwnień i błyskotliwych odpowiedzi. Dobre żarcie mega dodatek do codziennej diety.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Tak jest.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?    

Jeśli będziemy wspólnie zmagać się przeciwnościom losu na raidach nie ma żadnego problemu. Będziemy Zwycięstwami.

18. Co do zagadki to trafiłem na trop bloga "monsters of maine"tego Tylera Freeborna ale nic tam nie znalazłem. Powiedźcie mi tylko czy szedłem w dobra stronę.

Na koniec rzucam wam najwyrazistszą akceptacje krytyki http://i.imgur.com/n67uio7.gif :)
« Ostatnia zmiana: 11.02.2015, 22:07:41 pm wysłana przez Brokenwing »

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
Odp: Mihu (Daywalker)
« Odpowiedź #1 dnia: 06.02.2015, 03:12:17 am »
Ja na tak. Super.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #2 dnia: 06.02.2015, 08:25:26 am »
ja się obraziłem :P

węże i pijawki też są bardzo interesujące
Andrzej Dupa

JaOkon

« Odpowiedź #3 dnia: 06.02.2015, 11:23:36 am »
Mi się tez podoba ale z utesknieniem czekam na wypowiedź naszego kolegi od siedzenia przy kominku i podziwiania młota bojowego powieszonego na ścianie ;)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #4 dnia: 06.02.2015, 13:30:37 pm »
Witaj na forum Mroczny Łowco (bo to jest jak rozumiem Twój nick w grze?).

Podanie fajne, szczególnie podobały mi się: szlachetność i epickość kontra węże i pijawki. Taaaak, za to masz dodatkowy punkt. Prawda przemawia ustami nowicjuszy "bracia" Iluminaci!

Jestem za, poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.
"For Russ! For the Wolftime!"

Szajla

« Odpowiedź #5 dnia: 09.02.2015, 14:09:23 pm »
Witam nowego kolegę na forum, szczerze to aktualnie nie wiem jak tam nowy narybek się organizuje z pomocą, ale na pewno będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość by doczekać decyzji swojego architekta ;)

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #6 dnia: 11.02.2015, 11:58:39 am »
Witaj MrocznyLowco na forum.

Sorry, że dopiero teraz, ale jestem trochę zajęty w "realu", dopiero Brokenwing musiała mnie trochę "pogonić", ;) więc odniosę się do Twojego podania.

Podanie jest OK, ale według mnie trochę mało napisałeś "o sobie".
Gdzie mieszkasz?, Uczysz się, czy pracujesz?
Odpowiedzi na takie pytania by mnie interesowały.
Ale mniejsza z tym, może odpowiedzi wyjdą "w praniu", bo jestem na: TAK

Witaj MrocznyLowco w HOT.

Mamy zasadę, nick na forum musi być taki sam jak w grze, więc czeka Cię jego zmiana.

PS
Za chwilę prześlę Ci na PM kilka cennych informacji, a Brokenwing nada Ci prawa do reszty forum.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Mroczny Lowca

« Odpowiedź #7 dnia: 11.02.2015, 17:43:39 pm »
Hej. Jestem z natury cierpliwą osobą co nie wyklucza tego, że czasem jestem w gorącej wodzie kąpany ale jak najbardziej rozumiem czas oczekiwania. Urodziłem się w Bydgoszczy i w najbliższym czasie raczej nie planuje wybywać do innego miasta. Rożnie się u mnie podziało i pomimo rocznika 94 nadal uczęszczam do szkoły średniej obecnie klasa maturalna. Dwa lata byłem uczniem technikum na kierunku technik reklamy. Absolutny strzał w stopę. Kierunek może i ciekawy oraz nowofalowy ale sposób podania kiepski. Co dalej, jakieś studia ? Tego nie wiem różnie to bywa, planowanie przyszłości ? to nie ja. Jak na razie na celowniku AWF albo leśnictwo :)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #8 dnia: 11.02.2015, 19:47:48 pm »
Witam w HOT :)

Polecam leśnictwo, nic tak nie uspokaja jak kontakt z przyrodą. Prawda Yorgil?  ;)
"For Russ! For the Wolftime!"

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 11.02.2015, 19:48:53 pm »
O piiiii. Ja piii..., piii..... A w ogole to piiiiii...., piiii..... i piiiiii....

I ze ja nic nie wiedzialem przed przyjeciem kandydata? Spisek to jest zapewne iluminacki. Otumaniony wywiad. Dorzucac do ognia, wegle czerwone robic!
« Ostatnia zmiana: 11.02.2015, 19:52:40 pm wysłana przez yorgil »
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #10 dnia: 11.02.2015, 21:32:27 pm »
O piiiii. Ja piii..., piii..... A w ogole to piiiiii...., piiii..... i piiiiii....

I ze ja nic nie wiedzialem przed przyjeciem kandydata? Spisek to jest zapewne iluminacki. Otumaniony wywiad. Dorzucac do ognia, wegle czerwone robic!

Ha! Ha! Ha!
Dlatego jestem zdania, żeby kandydaci pisali w podaniu między innymi "Skund som!" ;) 
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Sarethis

• Brat
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: 12.02.2015, 08:34:27 am »
;) Witaj na forum i w Cabal