Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Graupel  (Przeczytany 1363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Graupel

• Siostra
  • **
Graupel
« dnia: 16.02.2015, 02:11:39 am »
1. Imię (prawdziwe):
Hania

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Johnson "Graupel" Precipitation

3. Wiek:
22

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Zaczynałam bardzo dawno temu od Runescape'a, były czasy podstawówki. Moim jedynym poważnym MMO było Guild Wars (które de facto nie jest do końca zaliczane do gatunku MMO). Grałam w nie, z przerwami, przez ponad 5 lat. Niestety wszystko się kiedyś kończy, a ja moją przygodę skończyłam w momencie wyjścia GW2. Oprócz tego próbowałam jakichś innych MMO, ale żadne nie przyciągnęło mnie na dłużej.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

Jeśli mówimy o TSW to nie, ale jeśli chodzi o gry ogólnie to inna sprawa. We wcześniej wspomnianym przeze mnie Guild Wars przez od prawie początku mojej gry, aż do teraz byłam w gildii Marked By [Fury]. Poznałam tam mnóstwo fajnych ludzi z którymi utrzymuje kontakt do teraz, co roku organizujemy zlot gdzie spotykamy się w starym gronie, pomimo faktu, że większość z nas w GW już dawno nie gra. Nigdy poza GW nie trafiłam na tak dobrze zgraną grupę osób, a szczerze mówiąc to to jest dla mnie esencją gier MMO - ludzie. Dlatego też żadne inne mmo nie zatrzymało mnie na dłużej. No jeszcze w ogame się grało również w zgranej ekipie, ale to nie ten typ gier ;)

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Już nie długo po premierze zainteresował mnie ten tytuł, niestety abonament sprawił, że gra znalazła się poza moim zasięgiem. Później jakoś porzuciłam temat. A teraz zatęskniłam trochę za graniem w MMO. Padło na TSW, bo: bardzo podoba mi się klimat, czytałam również o tym, że fabuła trzyma poziom; nie wydaje się być grą która wymaga bycia hardcorowym graczem; siedziało mi w głowie od dawna, a teraz bez abonamentu jest na moją kieszeń (chociaż trochę zaszalałam i kupiłam Massive Edition.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Zaczęłam grać Dragonem. Po obejrzeniu filmików dostępnych przy wyborze postaci długo wahałam się pomiędzy Dragonami, a Templarsami, jednak ostatecznie to na Dragonów padł wybór. Dragoni wydali mi się, podobnie jak Templarzy dobrze zorganizowani jednakże dużo bardziej tajemniczy, spiskujący jednocześnie powoli dążący do jednego celu.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Ciężko mi powiedzieć, bo na razie wiem o nich tyle co z filmików początkowych dostępnych przy wyborze frakcji. Templarzy spodobali mi się poprzez swoją sprawiedliwość i dyscyplinę, a Iluminati zrazili mnie bezwzględnością i władczością.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:Cóż, dużego wyboru w polskich Cabalach nie ma. Wczoraj skończył mi się 3 dniowym trial, tuż przed jego końcem dołączyłam do chata Sanctuary i zapytałam się jak wygląda sytuacja z Cabalami, usłyszałam, że średnio, ale wszyscy kontaktują się przez ten kanał i tam można znaleźć ekipę na wypady. Pozostawiło to we mnie pewien niedosyt i wciąż sobie szukałam w google jakichś opcji, aż natknęłam się na to forum.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Wydaje mi się, że za krótko grałam aby odpowiedzieć na to pytanie. Dla jasności gram od 3 dni.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?: Nie do końca wiem co znaczą "misję inwestygacyjne", ale jeśli chodzi o misję a'la śledztwa czyli te z ikonką chyba laptopa? to jak najbardziej. Bardzo przypadły mi one do gustu chociaż powiem szczerze właśnie nad jednym utknęłam i jeszcze się zastanawiam czy zajrzeć do solucji czy nie ;) A role-playing, no nie wiem, swojego czasu grałam w RPGi (te papierowe), ale nigdy nie uważałam się za dobrego gracza, no i trzeba znać klimat gry i mieć o niej wiedzę, a tego mi jeszcze brakuje.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

PvE, tak z doświadczenia po GW, ale czasami w PvP też pogram (w TSW jeszcze nie miałam okazji spróbować PvP).

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Właśnie zrobiłam inżynierkę z Inżynierii Sanitarnej i czekam na rozpoczęcie studiów magisterskich. W wolnym czasie lubię czytać komiksy (absolutnie nie te z superbohaterami), czasami jakąś książkę. To się film obejrzy, albo serial. Ostatnio próbowałam też grać w curling, ale to trochę drogie hobby ;) Kiedyś troszkę pogrywałam na basie, potem trochę żonglowałam, trochę machałam yoyo, ale jakoś niczego nie mogłam się uczepić na dłużej. Poza tym gram sobie od czasu do czasu w LOLa i lubię pooglądać mecze ligowe. Oczywiście słucham też muzyki, ale to chyba nic nadzwyczajnego.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
To chyba najcięższe pytanie ^^ Nie znam żadnych dowcipów, gdzieś pośród starych zakładek odkopałam to (może być ;) )?

15. Co myślisz o owcach?
Wolę kapibary, ale owce też ujdą.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?     

Jasne, jak najbardziej jestem za, chociaż powiem szczerze mumbla jeszcze nie używałam tylko TS3, a kiedyś TS2, no i skype.

18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z terminem ARG i dopiero Wikipedia mi go po części wyjaśniła. Chyba odpadam.

EDIT1: Tak długo pisałam podanie, że zapomniałam o bardzo ważnej rzeczy. Cabal jest dla ludzi z Arcadii, ja moją postać założyłam na Cerberusie, ale z tego co czytałam to teraz światy są połączone, a serwer jest jeden więc nie robi to różnicy prawda?
« Ostatnia zmiana: 16.02.2015, 02:19:22 am wysłana przez Graupel »

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
Odp: Graupel
« Odpowiedź #1 dnia: 16.02.2015, 06:13:44 am »
Witaj na forum. Jeśli przejdziesz proces rekrutacji będziesz drugą Panią Dragon w naszym cabal.
Podanie dobre i podoba mi się. ;)

Co do serwera to ma on znaczenie tylko podczas pvp. Instancje, rajdy będziesz mogła bez problemów robić z nami.
Teraz musisz poczekać na decyzje naszej Mistrzyni Broken i Architekta Dragon ów Sida. Powodzenia :)

Wysłane z mojego Galaxy S4 przy użyciu Tapatalka

Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 16.02.2015, 10:47:58 am »
Wladczy i bezwzględnie- check
Dragoni zorganizowani- hahahahahahahhahahahahahshahshshhhshshshshxhxhfjcjcjcnckcvk
Prawie się udlawilem! Witaj!
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 16.02.2015, 11:25:29 am »
Witaj Graupel na forum.

Dawno, oj dawno czytałam tak fajne podanie! Za sam dowcip, przy którym autentycznie popłakałam się ze śmiechu masz duży plus. Też grałam w GW, 2 lata, można powiedzieć nałogowo. To była świetna gra. GW2 to według mnie tylko popłuczyny po jedynce.

My też mamy zloty <wink, wink>.

Jestem za! Szkoda, że Smoki, no ale cóż... A na PvP chyba będziesz mogła z nami grać, bo coś mi się wydaje, że Cerberus jest z Arcadią w jednej grupie. W PvE nie ma żadnych ograniczeń.

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Smoków.
"For Russ! For the Wolftime!"

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #4 dnia: 16.02.2015, 13:12:43 pm »
Cześć, witaj na forum!

Tak z ciekawości, możesz napisać, jakie komiksy nie-bohaterskie czytasz?

Graupel

• Siostra
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 16.02.2015, 14:36:10 pm »
Co do PvP to sprawdzałam i jesteśmy po tej samej stronie.

Cóż Dragoni początkowo wyglądają mi na zorganizowanych, może z czasem zmienię moją opinię w tej sprawie ;)

Jeśli chodzi o komiksy to mam szczęście, bo w moim mieście znajduje się biblioteka z komiksami. Dlatego czytam ich całkiem sporo, parę serii m.in. Baśnie, Żywe Trupy, Arq, Saga.  Poza tym dużo tzw. graphic novel, czyli grubszych zamkniętych w całość opowieści, aż strach zacząć wymieniać, bo troszkę tych tytułów było, ale na życzenie mogę parę podać.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #6 dnia: 16.02.2015, 14:52:32 pm »
Nie ograniczaj się :)

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #7 dnia: 16.02.2015, 15:25:16 pm »
Dobry wybór, popieram  ;) Szczególnie Andreas - to w ogóle jest ciekawy autor, a Arq to chyba jego najlepsza seria (fajniejsza nawet od Rorka), a na pewno najbardziej poplątana. Mam nadzieję, że w tym roku, albo może w następnym, autor dokończy trzeci (ostatni) cykl Arq, Egmont wyda to po naszemu i wreszcie będziemy mieli okazję poznać zakończenie tez zakręconej historii.

Baśnie i Sagę mam na liście do przeczytania w dalszej kolejności.

Tytułem wyjaśnienia - ja też bardzo lubię dobre komiksy; nie-superbohaterskie i nie-japońskie (z nielicznymi wyjątkami) - mamy tego w domu całkiem sporo. Zresztą nawet mój awatar na forum na to wskazuje - to też z komiksu.

Tchenky Boleck

« Odpowiedź #8 dnia: 16.02.2015, 17:47:57 pm »
O tempora, o mores! Jak facet, to gra kobietą, jak kobieta, to facetem... Ja tam lubię się identyfikować z moją postacią :p ale podanie mi się podobało i kapibary też :) i parę innych rzeczy. Fajnie też będzie widzieć kolejną Smoczycę w szeregach. Witaj na forum i mam nadzieję w Kabale.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Graupel
« Odpowiedź #9 dnia: 16.02.2015, 18:43:56 pm »
Apsiu, albo skasuj albo edytuj i rozwiń. Nie chcesz, abym ja to musiała zrobić.

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 16.02.2015, 18:45:06 pm »
Witaj na forum! Podanie bardzo mi się podoba - jestem na TAK! Brokenwing już się wypowiedziała więc witam w Kabale Graupel. Za chwilę wyślę Ci wiadomość z najważniejszymi informacjami.

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #11 dnia: 16.02.2015, 19:39:58 pm »
Apsiu, albo skasuj albo edytuj i rozwiń. Nie chcesz, abym ja to musiała zrobić.

po prostu on gra kobietą :)
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Graupel
« Odpowiedź #12 dnia: 16.02.2015, 19:57:43 pm »
Macior, ja to wiem, Ty to wiesz i nawet Bolek to wie. Graupel i każdy inny potencjalny adept na pewno nie. Rzucone tak sobie zdanie, bez znanego przez nas kontekstu nie robi dobrego wrażenia.
« Ostatnia zmiana: 16.02.2015, 19:59:26 pm wysłana przez Brokenwing »

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #13 dnia: 16.02.2015, 19:58:50 pm »
Zatem witamy Graupel w cabal ;)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Brokenwing

• Administrator