Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Mrooq  (Przeczytany 1758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrooq

Mrooq
« dnia: 11.03.2015, 07:25:52 am »
1. Imię (prawdziwe):
Michał Kwiatkowski

2.  Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):   
Michał " Mrooq " Kwiatkowski . Prosto i na temat .

3. Wiek:
27 lat

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):

około 5 lat dekaron , potem przejściowo różne tytuły. Tera , GW2 , LOL i kilka mniejszych tytułów MMO.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:

W TSW nie należałem do żadnej gildi. Jestem świeżak w tej grze . W innych grach byłem w gildia ale nie pełniłem tam żadnych ról.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:

Po długim okresie grania w fantasy MMO chcę spróbować czegoś innego.
Światem fantasy jestem już znudzony. Stąd moja decyzja o wgryzienie się świat TSW.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:

Obecenie mam już postać w frakcji Iluminatów a dlaczego wybrałem ta frakcje hmmm nie kierowałem się specjalnymi kryteriami. Poprostu po oglądnięciu wszystkich 3 filmików najbardziej spodobała mi się ta frakcja. ( Frakcję mogę zmienić jeśli zajdzie taka potrzeba , gdyż ledwo co wykonałem kilka misji wiec odrobić to nowa postacią nie stanowi dla mnie problemu )

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?

Na ten temat ciężko mi się wypowiadać gdyż jak pisałem jestem nowy w tym świecie i po oglądnięciu 3 krótkich filmików ciężko coś powiedzieć .

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:

Szukałem polskiej Gildi napisałem temat na forum strony mmorpg.org.pl i tam osoba i nicku " Oynoki " napisał o waszym Cabalu , polecił mi go. Dodał do tego że miło wspomina czas spędzony w waszym cabalu .

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?

Moim zdaniem najciekawsze misje są te oznaczone laptopem gdyż trzeba się dobrze nagłowić aby je zakończyć i nie są misje typu idź , zabij , przynieś itp. W pierwszej misji jaką robiłem naprawdę się oszukałem i niestety muszę się przyznać , że pomogłem sobię solucją.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:

Nie co to są misje inwestygacyjne , ale chętnie się dowiem z czym to się je i pomóc w tych misjach. Role-playing jak najbardziej . Przeważnie PVE , ale jeśli zbierze się ekipa na PVP to oczywiscie mogę się dołączyć. Obecnie gram pistolet/Ele build

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:

Tak jak napisałem wyżej PVE , ale PVP wchodzi w grę jak najbardziej.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):

Tak jak pisałem mam 27 . Mieszkam w okolicach Krakowa . Pracuje na lotnisku w Balicach . Mam żonę i dwójkę dzieci ( 5 lat i 9 miesięcy) . W niedalekiej przyszłości planujemy z żoną przeprowadzkę zagranicę. W gry MMO gram od już od szkoły średniej( ah te czasy wolnosci po 12h grania jak i dlużej ) . Zainteresowania oczywiscie MMO jak i również sport ( pogrywało się w jednym z krakowskich klubów , nie będę mówił który bo może być zgrzyt :) wiadomo jak wygląda kibicowanie w Polsce :)  ).
A zapomniał bym o mojej ulubionej muzyce trance ( caly czas mam w pamieci te wypady na wieksze eventy . Ah co to byly za czasy , nie zapomniane . A z aktualnych zainteresowan , obowiązków to praca , dom , dzieci , zaspokojenie żony :) i oczywiscie relaks przy grach mmo .
To by chyba bylo na tyle . Mysle ze tyle wystarczy :)

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

http://www.bez-cenzury24.pl/18836/tesciowa_do_ziecia_.html

15. Co myślisz o owcach?

Zwierze jak każde . Ale za to nienawidzę oglądać , patrzeć jak ktoś torturuję jakiekolwiek  zwierzę ( w tym owce ) .

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:

Tak i akceptuje go w 100%

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?

Z komunikatorem nie ma problemu najmniejszego . mogę siedzieć na nasłuchu gorzej z rozmawianiem . Żona nie toleruje gdy siedzie i gadam do monitora :)

Dziękuję i Pozdrawiam

Mrooq

« Ostatnia zmiana: 11.03.2015, 17:39:15 pm wysłana przez gohan19888 »

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
Odp: Mrooq
« Odpowiedź #1 dnia: 11.03.2015, 07:32:42 am »
1. Imię (prawdziwe): Michał Kwiatkiwski
podoba mi się... takie mięsiste ;)
Andrzej Dupa

Mrooq

« Odpowiedź #2 dnia: 11.03.2015, 08:13:49 am »
1. Imię (prawdziwe): Michał Kwiatkiwski
podoba mi się... takie mięsiste ;)

Już poprawione . :)

yorgil

• Rycerz
« Odpowiedź #3 dnia: 11.03.2015, 08:48:58 am »
Ale to nie ten Michal Kwiatkowski - mistrz swiata w kolarstwie, moj ziomek?
Eeeee. Niemozliwie, on nie bylby iluminata...
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Mrooq

« Odpowiedź #4 dnia: 11.03.2015, 09:09:51 am »
Ale to nie ten Michal Kwiatkowski - mistrz swiata w kolarstwie, moj ziomek?
Eeeee. Niemozliwie, on nie bylby iluminata...

Niestety cię zmartwię , imię i nazwisko to czysty zbieg okoliczności a to ze uliminata to wybór czysto przypadkówy . Nie kierowałem sie rożnego rodzaju kryteriami przy wyborze frakcji

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 11.03.2015, 15:54:43 pm »
"Stad moja decyzja o wgryzienie sie w swiat TSW"

To swiat TSW wgryzie sie w Ciebie, zycie ogarnie mgla, mysli opeta plugastwo i do tego to nieustajace bzyczenie...

Myslisz, ze dasz rade po tym wszystkim pozostac przy zdrowych zmyslach ? :)

Mrooq

« Odpowiedź #6 dnia: 11.03.2015, 15:56:51 pm »
"Stad moja decyzja o wgryzienie sie w swiat TSW"

To swiat TSW wgryzie sie w Ciebie, zycie ogarnie mgla, mysli opeta plugastwo i do tego to nieustajace bzyczenie...

Myslisz, ze dasz rade po tym wszystkim pozostac przy zdrowych zmyslach ? :)

Stety albo niestety bede musial to jakos ogarnac :D bo żona nie bedzie zbytnio szczesliwa jak zabardzo mnie ten swiat wciagnie :)

Zembol

• Brat
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 11.03.2015, 16:16:27 pm »
Test z rp: F
Czy zycie na tym swiecie naprawde jest juz tak ciezkie, ze mlodych ludzi nie stac na odrobine szalenstwa ? Ech...  :(

Ale moim zdaniem sie nie przejmuj, tylko papierosy tu zostawilem, juz wychodze :)

Szajla

« Odpowiedź #8 dnia: 11.03.2015, 16:28:10 pm »
Naprawdę jeszcze nikt nie przyczepił się do luźnego podejścia wobec frakcji? Nie poznaje was o.o
Na pewno będzie punkcik na + za żonę i dzieci, ale punkt 13 i tak trzeba będzie trochę poszerzyć :)

Mrooq

« Odpowiedź #9 dnia: 11.03.2015, 17:39:57 pm »
Naprawdę jeszcze nikt nie przyczepił się do luźnego podejścia wobec frakcji? Nie poznaje was o.o
Na pewno będzie punkcik na + za żonę i dzieci, ale punkt 13 i tak trzeba będzie trochę poszerzyć :)

Jest zrobiony update co do ptk 13 :)

Pozdrawiam
Mrooq

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 11.03.2015, 17:46:36 pm »
Piszczek? Zainteresowania, wiek, zamieszkanie się zgadzają. Powiedz mi że to ty. (pseudonim kolegi)

Dobry wybór frakcji. Mamy dobrą muzykę w HQ. Ale już wiem że muzyka w Kaidan (Tokio) cię oczaruję tak jak mnie... TSW jest pierwszą grą MMO w której NIE wyłączyłem muzyki a nawet słucham jej na większym sprzęcie (zwłaszcza moje ubóstwione Tokio)
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Mrooq

« Odpowiedź #11 dnia: 11.03.2015, 17:50:46 pm »
Piszczek? Zainteresowania, wiek, zamieszkanie się zgadzają. Powiedz mi że to ty. (pseudonim kolegi)

Dobry wybór frakcji. Mamy dobrą muzykę w HQ. Ale już wiem że muzyka w Kaidan (Tokio) cię oczaruję tak jak mnie... TSW jest pierwszą grą MMO w której NIE wyłączyłem muzyki a nawet słucham jej na większym sprzęcie (zwłaszcza moje ubóstwione Tokio)

Ciebie tez bede musial rozczarowac ale niestety nie . Kolejny zbieg okolicznosci . Nawet nie spodziewalem ze spotkam z taka zbieznoscia nazwiska , imienia , nicku itp

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #12 dnia: 11.03.2015, 18:15:57 pm »
Naprawdę jeszcze nikt nie przyczepił się do luźnego podejścia wobec frakcji?
tylko jedno pytanie Mruczku ... czy lubisz pieniążki ? jeżeli tak to zapraszamy, jeżeli nie to możesz iść jeść ideały u Templarów

:P
Andrzej Dupa

Mrooq

« Odpowiedź #13 dnia: 11.03.2015, 18:18:21 pm »
Naprawdę jeszcze nikt nie przyczepił się do luźnego podejścia wobec frakcji?
tylko jedno pytanie Mruczku ... czy lubisz pieniążki ? jeżeli tak to zapraszamy, jeżeli nie to możesz iść jeść ideały u Templarów

:P

Co masz na mysli " lubie pieniazki " . Rozwin temat . Tak na marginesie a kto nie lubi :P

Scillara

• Mistrz rajdów
  • Rycerz
  • Casus Belli
    • Sandboxy.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 11.03.2015, 18:20:27 pm »
Dragoni nie lubią. Oni to się chaosem żywią.
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri