Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity


Autor Wątek: YeFent  (Przeczytany 2926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

YeFent

 • Wiadomości: 9
 • Dragonheart
  • Zobacz profil
YeFent
« dnia: 18.03.2015, 01:30:44 am »
1. Imię (prawdziwe):
Robert

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Yennefer Fenavert "YeFent"

3. Wiek:
22

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Doświadczenie oceniam na poziomie 97/100
 • MU
 • Metin 2
 • Cabal
 • Tibia (około 30min grania)
 • Lineage 2
 • World of Warcraft
 • Guild Wars
 • Allods
 • Age of Conan
 • Aion
 • Star Wars: ToR
 • Guild Wars 2
 • Neverwinter
 • The Secret World

Jeżeli ogólnie chodzi co osiągnąłem grając w wyżej wymienione gry to poczynając od MU grałem na kilku prywatnych serwerach, na początku DK (Dark Knight) ulepszony do klasy BM (Blade Master), zdobyte skrzydełka 3 poziomu tip. :) Potem na nowych serwerach DL (Dark Lord) ulepszony do LE (Lord Emperor). Zdobyty konik i ulepszone czary, trochę pobawiłem się kiedyś w GvG, ale to już prawie na zakończenie grania.
Metin było to przelotne granie. Grałem Surą. W sumie gra mnie jakoś szczególnie nie wciągnęła i nie osiągnąłem w niej zbyt wiele.
Cabal tutaj też się trochę pobawiłem, bo mnie kumpel w tą grę wciągnął. Też jakiś większych sukcesów nie miałem :)
Tibia... Zabiłem jelenia, z 5 szczurów i znalazłem pochodnię. To by było na tyle :)
Lineage 2 Kilka serwerów. Pierwszy Dragon coś tam (dokładnej nazwy nie pamiętam). Miałem Orka Destoryer'a 65 lvl (około) Set B-grade. Potem były serwery 9999x exp więc tutaj była bardziej zabawa. Niedawno też pogrywałem na oficjalnym serwerze odkąd stał się f2p. Chociaż nie jest to już ten sam Lineage w którego kiedyś się grało to miło było znów poczuć ten klimat :)
WoW Prywatne serwery. Grałem za czasów Burning Crusade. Miałem 70 lvl Elfkę Paladynkę. Sety z PvP na których lubowałem się w masakrowaniu magów i zabijaniu ich one hitem z Crusader Strike :) Potem trochę na Wotk, ale jakoś mnie ten dodatek już nie wciągnął.
GW Zacząłem od kampanii Nightfall. Postać: Dervish. Ukończyłem kampanię Nightfall i EotN. Prawie zakończona kampania Faction. Około 20 pkt w HoM.
Allods Tymczasowa gierka na zabicie czasu. W sumie dużo nie pamiętam :D Wiem, że mnie zniechęciło, że była P2W.
AoC No to tutaj za to mam do pochwalenia się, że posiadałem 4 postacie na 80 lvl. Main: Aquilończyk Strażnik. Z tego co pamiętam set T3 (4-5 części)/T2(3 części). Main tank na raidach T1,T2,początek T3. Reszta off-tank. Po wyjściu dodatku Rise of the Godslayer wyfarmiłem sobie czarnego wilka i kilka dungeonów na poziomie HC zrobiłem. Później niestety przez dłuższą przerwę nie opłacało mi się już doganiać ludzi i odechciało mi się trochę grać. Zniechęcił mnie też abonament.
Aion Gra aby zobaczyć jak wygląda. Wbiłem może 20 lvl i na tym skończyłem.
SW:ToR Pograłem darmowy tydzień. Potem trochę jak przeszedł na model F2P. Ale ograniczenia mnie trochę zniechęciły. Dużo nie osiągnąłem.
GW2 Chyba jedna najbardziej ulubionych i najdłużej przegranych gier MMO jakie miałem okazje zagrać. Prawie 2000h spędzonych w tej grze mam. Masę achievementów i AP (około 13-14K). Dwie skończone postacie na full exotic. Nie zdobyłem legendy. Zrozumienie i osiągnięcie gry na takim poziomie, że zacząłem tworzyć poradniki które można znaleźć na moim kanale YT. Czekam obecnie na większy dodatek gdyż po za farmieniem i expieniem kolejnych postaci nie mam nic więcej tam do robienia :)
Neverwinter Pograłem jeszcze jak była BETA. Po wydaniu gry wspólnie ze znajomymi trochę pobiegaliśmy. Niestety wróciłem do Guild Wars 2 gdyż pache i Living world'y mnie zachęciły do powrotu.
TSW Gram od swoich 21 urodzin na które tą grę otrzymałem od znajomych. Spodobała mi się na tyle, że zdecydowałem się na zakup konta Grandmastera. Od tamtej pory w ciągu przegranych 6 dni (po wpisaniu w chat komendy /played) dotarłem do Transylwanii, posiadam ekwipunek QL.10/QL.8rare (który jest lepszy niż zielone QL.10). Czytałem Patch noty ostatnie i podoba mi się najnowsza aktualizacja "ENHANCED PLAYER EXPERIENCE". Chociaż dla mnie i tak obniżenie poziomu nie było konieczne :D Potwory jakoś dla mnie nie były zbyt wymagające. Stwierdziłem, że najwyższy czas dołączyć do gildii (cabalu) i poznać dalsze aspekty wspólnej gry w tej grze :)


5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Gildia w GW: Byłem, ale jako zwykły członek.
Gidia w AoC: Dwie gildie. W pierwszej dotarłem do poziomu oficera. W drugiej byłem tylko main-tankiem na raidach :)
Gildia w GW2: W pierwszej Oficer, w drugiej przelotnie aż ludzie nie przestali grać, w trzeciej (obecnej) jestem członkiem ale i również redaktorem przez to, że gildia prowadzi polską stronę (funpage) Guild Wars 2. Tworzę poradniki do tej gry. W planach jest też rozpoczęcie streamowania Guild Wars 2 po wyjściu najnowszego dodatku. Przy czym obecnie stramuję kampanię z gry Dying Light na swoim kanale Twitch.


6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Grę jak już wspomniałem otrzymałem od przyjaciół na urodziny. Gra mnie wciągnęła i postanowiłem zostać na dłużej :)

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Głównie gram Templariuszką gdyż mają swoją siedzibę w Londynie, a jest to moje ulubione miasto. Ich zakon mi się podobał. Klimat jaki sobą reprezentowali i odniesienia do tradycji oraz Madame Julia Beatrix Tyburn (miła starsza dama :) )
Oprócz templarki posiadam 3 inne postacie. Po jednej z każdej frakcji.


8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Każda frakcja jest specyficzna i różni się od innych sposobem reprezentacji i tradycji jaka ich otacza. Oprócz Templarów podobają mi się jeszcze Dragoni. Smoki, Korea itp. :)
Illuminati traktują ten świat jak jakąś grę RPG :) Wiem, że ogólnie w naszym codziennym życiu najwięcej jest nawiązań, że ktoś/coś należy do Illuminati (illuminati confirmed) ale nie zagłębiałem się w nich jakoś bardziej szczegółowo.


9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Poszukiwałem jakiegoś polskiego Cabala. Dzięki temu, że posiadacie swoją stronę internetową, łatwiej było mi Was odnaleźć oraz bardziej mnie zaciekawiliście. Po doświadczeniach z GW2 wierze, że gildie które posiadają swoje strony internetowe o tematyce danej gry wraz z bogatymi opisami są bardziej otwarte i mają swoje zasady. Przez co przyciągają dojrzalszych graczy i średnia wieku też jest większa. A ja jakoś przywykłem, że rozmawiam przeważnie ze starszymi od siebie w gildii. Fajne tematy czasem się porusza i ogólnie jest inna atmosfera.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Przeważnie misje zagadkowe które wymagają trochę przemyślenia i wykazania się inteligencją i umiejętnością łączenia faktów aniżeli zwykłe misje typu przynieś, podaj, pozamiataj jak to ma miejsce w wielu innych MMO. Ogólnie wiele jest ciekawych misji. Pamiętam, że spodobała mi się misja Digging Deeper. W ciekawy sposób została zrobiona.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Z wielką chęcią wezmę udział w misjach dochodzeniowych. Moim celem w grze jest po prostu dobra zabawa i wykorzystanie wszelakich aspektów które ta gra oferuje. Dungeony, Scenariusze, Tokio, PvP. Gdzie będzie okazja do wspólnej gry tam będę się starał również być. Przy czym lubię czasem po prostu pobiegać i w kółko wykonywać powtarzalne misje skoro istnieje taka możliwość a i exp oraz drop przy ponownym wykonywaniu misji się nie zmienia (po za misjami dochodzeniowymi, gdzie za pierwsze rozwiązanie jest znacznie więcej doświadczenia aniżeli przy powtarzaniu tych misji).

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Jest mi to zupełnie obojętne. Ale napiszę tak jak przeważnie odpowiadam na to pytanie 60% PvE 40% PvP :)

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Oprócz mojego imienia i wieku które już znacie jak również to, że działam na YouTube oraz na Twitchu, mogę od siebie dodać, że studiuję Informatykę na II stopniu. Jestem i mieszkam w Krakowie. Mam dziewczynę z którą wspólnie grywamy w różne gry. Ostatnio dużo w Counter Strike: Global Offensive.
Do tego interesuję się fantastyką, grami planszowymi, RPG oraz Larpy. Lubię oglądać filmy i seriale. Muzyka którą słucham przeważnie jest z kategorii soundrack lub instrumentalna oraz muzyka filmowa (tutaj mogę powiedzieć, że jestem fanem wytwórni Two Steps from Hell oraz kompozytora Jeremy Soule oraz Hans Zimmer). Do tej puli oczywiście można dodać jeszcze metal, rock i gotycką muzykę (która w sumie podchodzi pod soundtracki i muzykę filmową). :D
Lubię gotować. Zamiast wódki wolę Whisky oraz Whiskey (tak dla tych co nie wiedzą to jest różnica) :)
Wolny czas poświęcam na graniu w gry, spędzaniu czasu ze znajomymi no i to co przychodzi najbardziej opornie czyli zgłębianie tajników i wiedzy naukowej. Ale jakoś sobie z tym daję radę. Przy odpowiednim skupieniu szybko potrafię się wielu rzeczy nauczyć.
Na zakończenie mogę dodać jeszcze to, że jestem po szkole muzycznej i grywałem na perkusji. Dawno już za garami nie siedziałem (teraz częściej używam garów w kuchni) więc już wiele rzeczy zapomniałem :)


14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
Różnie to bywa z moim poczuciem humoru :) Przeważnie jestem pogodnym i przyjaźnie nastawiony do ludzi :)
To co mi teraz przychodzi do głowy:


15. Co myślisz o owcach?
W każdym stadzie znajdzie się czarna owca.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Uroczyście ogłaszam, że zapoznałem się z Ryt Cabal znajdującego się pod adresem http://hot.tswo.pl/index.php?topic=3.0 dnia: 18.03.2015 i potwierdzam, że go akceptuję.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Oczywiście, że tak :) Po to się w głównej mierze dołącza do gildii. Aby móc czasem z różnymi osobami porozmawiać.

Brokenwing

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 5492
 • Wielka Mistrzyni HOT
  • Zobacz profil
YeFent
« Odpowiedź #1 dnia: 18.03.2015, 12:48:57 pm »
Witaj YeFent na forum

Co to Panie i Panowie, internet na Polskę odcięło, że żadnych postów tu nie widzę?

YeFent, mogłabym od razu napisać, co myślę, ale rozumiesz trzeba dać się wyszaleć innym, w pracy siedzą, nudzą się, czasu mają pełno, to do 14.00 ze 4 strony napiszą ;)
« Ostatnia zmiana: 18.03.2015, 12:54:07 pm wysłana przez Brokenwing »
"For Russ! For the Wolftime!"

Johnnie

 • Moderator
 • ****
 • Wiadomości: 5520
 • Johnnie
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #2 dnia: 18.03.2015, 13:07:03 pm »
podanie mi się nie podoba

jest za długie, ma zbyt udziwnione kolory, dowcip jest niezbyt śmieszny, kadndydat ma tylko 22 lata a grał w gry pewnie  ze 30...
do tego jest studentem i to informatyki (co samo w sobie jest już dyskwalifikujące). Nie ratuje nawet sytuacji fakt, że pija rudą.

a do tego templariusz

no może gdyby miał chomiczka  ...... ::)
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Zembol

 • Brat
 • **
 • Wiadomości: 696
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #3 dnia: 18.03.2015, 13:23:24 pm »
Z ust mi wyjales to zdanie o kolorach - pewnie nikt nie pisze bo wszystkich oczy bola :P

9999 x exp hmm, fajnie ze tytuly pamietasz :) Johnnie, jakie 30 lat - przy takim mnozniku to jedno mmo na tydzien :) i w zwiazku z tym nie rozumiem proporcji 40/60, bardziej pasuje 99/1
A dowcip nie jest smieszny bo to nie dowcip tylko fakt :P

yorgil

 • Rycerz
 • ***
 • Wiadomości: 2369
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #4 dnia: 18.03.2015, 15:07:38 pm »
Iluminackie brednie... (co ciekawe Zembol sie w nie wpisuje - trzeba zbadac)
Nie przejmuj sie nimi... Mozna zawsze uzyc mono monitora i da sie czytac...

Troche duzo tych gier i jeszcze milosc do GW2. No ale z drugiej strony Grandmaster. Moze bedziesz w TSW gral.
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Johnnie

 • Moderator
 • ****
 • Wiadomości: 5520
 • Johnnie
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #5 dnia: 18.03.2015, 15:34:28 pm »
Iluminackie brednie... (co ciekawe Zembol sie w nie wpisuje - trzeba zbadac)
Nie przejmuj sie nimi... Mozna zawsze uzyc mono monitora......
chyba mam jakiś iluminacki odchył (no i nie wziąłem dzisiaj proszków), ale ja bym użył tego monitora, żeby walnąć w komentującego :P

no nie wiem
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

yorgil

 • Rycerz
 • ***
 • Wiadomości: 2369
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #6 dnia: 18.03.2015, 15:45:17 pm »
chyba mam jakiś iluminacki odchył (no i nie wziąłem dzisiaj proszków), ale ja bym użył tego monitora, żeby walnąć w komentującego :P

O ho ho. Podstawy teoretyczne juz masz - ramie i moment sily opanowane? (w ktorym to rozdziale?)  ;) :-*
Gotard "Yorgil" Thorn

... Na poczatek odstaw leki...

Zembol

 • Brat
 • **
 • Wiadomości: 696
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #7 dnia: 18.03.2015, 15:46:32 pm »
A co tu badac - oczy mam stare i zmeczone to sobie marudze :P , za to te 9999x wydaje mi sie BARDZO iluminackie - czyste lamanie zasad :)

P.S. ja tez studiowalem informatyke i moj syn studiuje informatyke - nie widze w tym nic zlego :)

YeFent

 • Wiadomości: 9
 • Dragonheart
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #8 dnia: 18.03.2015, 15:48:12 pm »
Odpowiadając na dotychczasowe odpowiedzi:
1. Dobranie kolorystyki i ocena tego czy da się odczytać czy też nie jest sprawą indywidualną oraz może być spowodowana konfiguracją ekranu. U mnie na stacjonarnym PC jak i na laptopie kolorki są czytelne. Po za tym starałem się dobrać do tła w którym pisze się odpowiedzi/posty. Niestety przy podglądzie tekstu który się napisało, tło jest jaśniejsze.
2. Jeśli chodzi o długość podania. Wydaje mi się, że jest to sprawa indywidualna. Kto ma więcej do napisania fajnie aby to napisał. Nie chciałem aby podanie było sztywne więc opisałem swoje doświadczenie. W Ryt jest napisane, że jesteście gildią casual/semi-hardcore. Dlatego też spodziewam się, że znajdę tutaj graczy którzy również miłują się w gry MMO i lubią czasem zgłębić się nie tylko w same opisy ale dokładniejsze znaczenie statystyk i eksperymentować czy +10pkt do siły sprawi, że mój atak wzrośnie o +1 czy może uda mi się zrobić tak aby mieć jednak +9 do siły a ten jeden punkt dodać w zręczność aby jeszcze bardziej zwiększyć swój DPS. :)
3. Johnnie. Powiedzmy, że gram od 14 roku życia. 14 lat * 365 dni * 6h (powiedzmy, że 9h na sen 9h na zajęcia związanie z życiem osobistym zostaje nam 6h dziennego grania +/-). To daje nam 30660h. Więc tak jak napisałem, że GW2 jest MMO w które najdłużej grałem a mam 2000h to realne staje się to, że zostaje mi ponad 28000h które przegrałem w ciągu swojego życia w pozostałe gry. Przeważnie grając w MMO powyżej 500-600h można już naprawdę sporo osiągnąć. Jeszcze szybciej i więcej można zdobyć jeśli znajdzie się grupa osób która jest na podobnym poziomie ogarnięcia i chęci :) Przy czym nie ukrywam, że grywam nie tylko w MMO.
4. Obecnie z tych wszystkich MMO grywam tylko w GW2/TSW. Zależy na co mam ochotę to gram. Więc tamte pozostałe gry to była przygoda do której fajnie myślami wracać ale jakoś mnie nie ciągnie do powrotu. Tak jak też wcześniej pisałem, chciałem pograć sobie niedawno w L2. Pograłem może z 5h i mi się odechciało. Miło było, ale to już nie dla mnie :)

Johnnie

 • Moderator
 • ****
 • Wiadomości: 5520
 • Johnnie
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #9 dnia: 18.03.2015, 15:52:03 pm »
chyba mam jakiś iluminacki odchył (no i nie wziąłem dzisiaj proszków), ale ja bym użył tego monitora, żeby walnąć w komentującego :P

O ho ho. Podstawy teoretyczne juz masz - ramie i moment sily opanowane? (w ktorym to rozdziale?)  ;) :-*
matko, nie żartuj sobie.... wczoraj sobie uświadomiłem jak mało pamiętam i w jak beznadziejny sposób uczą matmy ... w związku z tym komu przysolić ??
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Scillara

 • Mistrz rajdów
 • Rycerz
 • ***
 • Wiadomości: 804
 • Casus Belli
  • Zobacz profil
  • Sandboxy.pl
Odp: YeFent
« Odpowiedź #10 dnia: 18.03.2015, 17:08:39 pm »
Widac że templariusz. Z liczbami kłopot się pojawia. 8 lat razy 6 godzin razy 320 dni bo czasami sie nie da grac daje nam 15 320 godzin
Ilse "Scillara" VanHoff, Illuminata

A więc tak umiera wolność. Wśród burzy oklasków.
Padmé Naberri

Brokenwing

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 5492
 • Wielka Mistrzyni HOT
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #11 dnia: 18.03.2015, 17:17:09 pm »
No dobrze, widzę, że wątek zbacza na niebezpieczne tematy, więc szybko należy sprawę zdusić w zarodku ;)

YeFent, jestem za, podanie jest w porządku. Na początku miałam trochę wątpliwości (czy nie mylisz nas czasem z jakąś hardcore cabal), ale zmieniłam zdanie na tak, gdy zobaczyłam Twój filmik o TSW na youtube. Pogratulować zapału :) (zaznaczam, że nie obejrzałam go w całości).

Co do Twojego powyższego postu:

-punkt 2, tak znajdziesz u nas trochę fanów "statystyk".
-punkt 3, tego za bardzo nie zrozumiałam, udam się po tłumaczenie do Maciora.

Plus za dowcip, faktycznie jak Zembol zauważył, sama prawda ;)

Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.
"For Russ! For the Wolftime!"

YeFent

 • Wiadomości: 9
 • Dragonheart
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #12 dnia: 18.03.2015, 17:23:00 pm »
Poczekaj proszę na decyzję Architekta Templariuszy.

Dzięki za poparcie :) W takim razie czekam na decyzję Architekta.

Johnnie

 • Moderator
 • ****
 • Wiadomości: 5520
 • Johnnie
  • Zobacz profil
Odp: YeFent
« Odpowiedź #13 dnia: 18.03.2015, 17:27:38 pm »
No dobrze, widzę, że wątek zbacza na niebezpieczne tematy, więc szybko należy sprawę zdusić w zarodku ;)
a tak się dobrze zapowiadało  >:(
żona na dzień dobry: jak spałeś ugotowałam ci jajka ....  :-\

Brokenwing

 • Administrator
 • *****
 • Wiadomości: 5492
 • Wielka Mistrzyni HOT
  • Zobacz profil
YeFent
« Odpowiedź #14 dnia: 18.03.2015, 17:49:27 pm »
Źle mnie zrozumiałeś Johnnie, wątek jest jak najbardziej rozwojowy i broń boże nie blokuję swobody wypowiedzi (nie tak jak w innych znanych gildiach ;) ).

Ale rozumiesz, te cyfry, mnożniki, matematyczne mrugnięcia okiem, to powoduje, że robię się bardziej nerwowa niż podczas Ankh na healu ;)

Swoją drogą kupiłam sobie dzisiaj "Basic Math for Dummies", to oddaje w jakimś stopniu poziom mojej desperacji (zaczynam wymiękać na zadaniach z treścią dla 3 klasy).
"For Russ! For the Wolftime!"