Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: YeFent  (Przeczytany 2393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Macior

• Rycerz
  • Lux ex Tenebris
YeFent
« Odpowiedź #30 dnia: 19.03.2015, 13:20:09 pm »
Jaki nick postaci?
EDIT: w aoc oczywiscie

Sent from my iPhone using Tapatalk
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
Odp: YeFent
« Odpowiedź #31 dnia: 19.03.2015, 14:50:15 pm »

Moje pierwsze spotkanie z Elitą podczas beta testów AoC PL w 2008 roku.
My testowaliśmy Tortage i Białe piaski, a Elita wyższe stopnie wtajemniczenia.
Wpadli (na koniach) kiedyś do Tortage i zrobili przedstawienie (splatanie zaklęć), za co im się oberwało od developera, bo mieli testować w innych lokacjach i nie pokazywać się "pospólstwu".
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

YeFent

• Dragonheart
Odp: YeFent
« Odpowiedź #32 dnia: 19.03.2015, 16:15:28 pm »
Witam w HOT :)
Dzięki Brokenwing. :D Mi również jest bardzo miło Was wszystkich powitać :)

"Oprócz templarki posiadam 3 inne postacie. Po jednej z każdej frakcji."
jak jest czwarta frakcja?
Chodzi o to, że główną postacią jest YeFent (Cerberus). Oprócz tego posiadam 3 inne postacie. Po jednej z każdej frakcji. Czyli mam jeszcze jednego Templara (Arcadia) (tym razem facet, wybór dlatego, że mają najfajniejsze pancerze z PvP), kobietę z Illuminati (Arcadia) oraz faceta z Dragonów (Cerberus).

YeFent nie wiem czy odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie o dimensions, ale spokojnie możesz z nami grać, nawet jeżeli nie jesteś na Arcadii.
Zastanawiało mnie właśnie to wczoraj jak to wygląda. Widziałem, że PvE jest połączone, bo nie raz byłem w grupie na dungeony z osobami z innego serwera. Co do PvP nie byłem pewny jak działa (czy każdy serwer ma własną strefę PVP). Ale wytłumaczyliście mi, że to wszystko jest wspólne. Nie ma znaczenia na jakim serwerze gram, to PvE i PvP jest takie samo. Ciekawi mnie jeszcze jak jest z chatem? Czy jak dołączę do tego kanału #HOT to czy będę widział wiadomości od Was? Czy to już jest akurat restrykcyjne co do serwera? Bo nie patrzyłem w sumie czy jest jakiś wspólny Cabalowy/Gildyjnych wbudowany chat.

Jaki nick postaci?
EDIT: w aoc oczywiscie
Dragonehart :D

Moje pierwsze spotkanie z Elitą podczas beta testów AoC PL w 2008 roku.
My testowaliśmy Tortage i Białe piaski, a Elita wyższe stopnie wtajemniczenia.
Wpadli (na koniach) kiedyś do Tortage i zrobili przedstawienie (splatanie zaklęć), za co im się oberwało od developera, bo mieli testować w innych lokacjach i nie pokazywać się "pospólstwu".
Elita zawsze była taka dzika xD