Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Ponowne podanie Akkariona  (Przeczytany 1017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akkarion

Ponowne podanie Akkariona
« dnia: 21.03.2015, 17:39:50 pm »
1. Imię (prawdziwe):
Wiktor

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Wiktor "Akkarion" Nightmare

3. Wiek:
19

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Och, cała masa: L2, GW1, GW2, WoW, Aion, B&S, DDO, FFXIV z ważniejszych i dłuższych tytułów.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
W wyżej wspomnianych grach, w wyniku długiego stażu gildiowego sprawowałem zazwyczaj funkcje oficerskie lub liderozastępcze. Natomiast w TSW grałem swojego czasu w Hermetic Order of Trinity, nie wiem, czy słyszeliście, ale mam dobre wspomnienia stamtąd.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Za pierwszym razem grałem dlatego, że była to bardzo dobra gra. Teraz wróciłem, bo brakuje mi dobrego klimatu w MMO i dobrych ekip do gry.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Gram Teplariuszem. Głównie dlatego, że chcę zobaczyć jak świat płonie, a Templariusze są jedynymi, którzy wpisują się w ten schemat.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Cóż, Illuminaci mają nieco wyprane mózgi, ale z racji tego mają zawsze i wszędzie dużo do powiedzenia, czasami rzeczy przydatnych, a czasami zabawnych.
Dragoni są w porządku. Nie mam nic do nich.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Mój bardzo dobry znajomy grał swego czasu u was i bardzo mi was polecił.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Sznureczek Tyler Freeborn. To napięcie, te pościgi, te wybuchy. No i miasto spowite w ciemnościach, z zakażonymi głównymi postaciami.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Jasne, że mam zamiar brać udział we wszelkiego rodzaju misji. Uwielbiam role-playing (ale jakoś za dużo go kiedyś nie było), natomiast moim celem jest dobra zabawa w dobrym towarzystwie.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Definitywnie PvE, aczkolwiek jakaś krótka przerwa na PvP jest zawsze w planach.

13. Powiedz nam coś o sobie dodatkowo (niezwiązanego z TSW):
Cóż, jestem uczniem szkoły technicznej na kierunku mechatronicznym. Zawsze lubiłem bawić się w komputerach oraz grzebać w maszynach, więc kierunek okazał się w sam raz dla mnie. Interesuję się historią wojenną (o ile coś takiego istnieje). Trenuję sporty walki, kiedyś było to karate, ale walka tam opierała się tylko na technice, więc przerzuciłem się na judo. W zamierzchłych czasach, jak byłem jeszcze młody i piękny (teraz już tylko piękny), grywałem na fortepianie. W przeciwieństwie do większości społeczeństwa lubię czytać książki, głównie fantastyczne, ale jak jakaś inna się nawinie pod rękę, to też z chęcią poczytam. Posiadam też tam jakiś dar pisarski z dziada pradziada, więc czasem jakiś wierszyk czy recenzje do gazetki szkolnej wrzucę.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.
Nie umiem wymyślić teraz nic kreatywnego, na razie mam nadzieję, że wystarczy:

15. Co myślisz o owcach?
Cóż, wyglądają niewinnie, ale są złe, mroczne, zabójcze i wrzeszczą Allahu Akbaru.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak, tak, tak.

17. Używamy komunikatora głosowego w grze, czy masz zamiar/będziesz go używać?:
Tia, jasne.

18. Następny punkt jest dodatkowy lecz nieobowiązkowy. Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w ARG, czy rozwiązywanie zagadek przygotowałam dla pragnących wstąpić do naszej Cabal pewnego rodzaju event ARG. Rozwiązanie tej zagadki wpłynie na ocenę twojego podania. Odpowiedzi proszę kierować do Brokenwing WYŁĄCZNIE NA PW!
Grałem w to tyle czasu, a dalej nie umiem tego rozwiązać...

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
Odp: Ponowne podanie Akkariona
« Odpowiedź #1 dnia: 21.03.2015, 18:59:18 pm »
Hej Akkarion

Miło zobaczyć powracających ludzi, a że Ciebie pozytywnie wspominam, to nie widzę przeciwskazań.

Witaj z powrotem w HOT :)

Wieczorem dam Ci uprawnienia, a Varros wyśle Ci notkę przypominającą.

"For Russ! For the Wolftime!"

Akkarion

« Odpowiedź #2 dnia: 21.03.2015, 19:11:34 pm »
Chlip...

Takie miłe słowa w moją stronę po tym jak zniknąłem bez słowa w eterze. Jesteś naprawdę wspaniała ;]

Johnnie

• Moderator
  • Johnnie
« Odpowiedź #3 dnia: 21.03.2015, 19:12:38 pm »
Chlip...

Takie miłe słowa w moją stronę po tym jak zniknąłem bez słowa w eterze. Jesteś naprawdę wspaniała ;]
lizak :P
lepiej już kosą na sztorc się ogolić niż Leszkowi z Czarnej pozwolić...

Akkarion

« Odpowiedź #4 dnia: 21.03.2015, 19:15:29 pm »
Kinda 8)

Akkarion

« Odpowiedź #5 dnia: 22.03.2015, 13:40:21 pm »
Tak. Były redaktor, teraz moderator.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #6 dnia: 22.03.2015, 13:53:15 pm »
Uprawnienia przyznane Akkarion.

Johnnie, to się nazywa komplement ;)
"For Russ! For the Wolftime!"

Akkarion

« Odpowiedź #7 dnia: 22.03.2015, 14:07:10 pm »
Komplement z kilogramem wazeliny ;]

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #8 dnia: 22.03.2015, 14:18:45 pm »
Witaj ponownie Akkarion w Cabal.

Wysłałem Ci na PM Notkę Przypominającą. :)

Do zobaczenia w grze.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank