Hermetic Order of Trinity

Hermetic Order of Trinity

Autor Wątek: Wietrzny  (Przeczytany 2552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wietrzny

Wietrzny
« dnia: 18.04.2015, 09:33:31 am »
1. Imię (prawdziwe):
Łukasz Hajnc

2. Imię, nazwisko oraz pseudonim postaci w The Secret World (jeżeli już wybrałeś/łaś):
Wietrzny "Wietrzny" Korsarz

3. Wiek:
34

4. Jakie jest Twoje doświadczenie w grach MMO (w jakie inne gry MMO grałeś/grałaś):
Zawsze jest jakiś tytuł w który gram... Jednak szeroki łukiem omijam chińszczyznę i wybieram tytuł dla dojrzałych graczy. Mocno się zatraciłem jakiś czas temu w tytułach taki jak Eve Online i Age of Conan i oczywiście już leciwy Everquest 2. Aktualnie odkrywam Secret World.

5. Czy wcześniej grałeś/grałaś w innych gildiach? Jeżeli tak, to w jakich? Czy sprawowałeś/-łaś tam jakieś funkcje? Proszę podać jakie:
Nigdy nie odgrywam żadnej funkcji z chęcią podam pomocną dłoń każdemu kto tylko poprosi z uwagi na pracę nie mam czasu na pełnienie funkcji oficera.
Nazwy gildii w jakich uczestniczyłem to anglojęzyczny Blackhand i nasz rodzimy Outcast.

6. Dlaczego zdecydowałałeś/-łaś się na grę The Secret World?:
Klimat, Klimat i jeszcze raz klimat. Zdecydowanie MMO dla dojrzałych graczy.

7. Jaką frakcją chcesz grać i dlaczego?:
Wybrałem frakcje Dragon. Dlaczego to trudne pytanie ale wydaje mi się że najbardziej wchłonie mnie ta frakcja w klimat gry.

8. Co myślisz o przedstawicielach innych frakcji, proszę szczegółowo napisać jak ich postrzegasz?
Każda frakcja jest niesamowicie interesująca ciężko było się zdecydować. Chciałbym poznać je wszystkie. Z chęcią wspieram jedna i drugą stronę zarówno Iluminatów zatracających się w swojej wierze jak i Templariuszy kierujących się Honorem i Wiarą.

9. Dlaczego wybrałeś/-łaś naszą Cabal, skąd się o nas dowiedziałeś/-łaś?:
Ponieważ to chyba jedyny Polsko-języczny Cabal który zna Google :-) Ponadto stronka Cabala wskazuje na mocne za angażowanie w grę.

10. Jaka misja w TSW zrobiła na Tobie, do tej pory, największe wrażenie? Dlaczego?
Szczerze powiem że dopiero zaczynam poznawać misje w grze. Jednak do tej pory które zrobiłem chyba najfajniejsza była pomoc w Obronie posterunku Policji i aktualnie bardzo fajne zadanie otrzymane od Madame Roget`s The Vision. Zapewne z czasem będę się z tego śmiał bo czeka mnie jeszcze wiele do odkrycia.

11. Czy masz zamiar brać udział w misjach inwestygacyjnych? Role-playing? Jaki jest twój cel w grze?:
Odpowiedź to stanowcze TAK. Cel gry to przede wszystkim dobra zabawa.

12. Jaki styl gry preferujesz? PvE czy PvP?:
Preferuje PvE.

13. Powiedz nam coś o sobie i swoich zainteresowaniach (niezwiązanego z TSW):
Uwielbiam H.P.Lovecrafta trochę żałuję że tak mało pojawią się filmów na tym dużym jak i małym ekranie. Świetny był by serial w świecie stworzonym przez Lovecrafta.
Poza tym cóż mieszkam na północy Polski i tutaj też pracuję jako Technik. Moje hobby to gry planszowe na które nigdy nie mam czasu i wciąż brakuje przeciwników do prowadzenia rozgrywki. Dlatego też czasami zatracam się w MMO aktualnie Secret World ale wyczekuję z niecierpliwością The Repopulation, Crowfall i wielkiego Star Citizen.
Uwielbiam komix mój ulubiony który przeczytałem z milion razy to Ekspedycja. Można by tak pisać i pisać bez końca ale wierze w to że poznamy się podczas grania. Do zobaczenia w świecie pełnym sekretów i tajemnic.

14. Proszę "opowiedzieć" dowcip (forma dowolna, może być ulubiony tekst, .gif, filmik czy rysunek). Proszę zwrócić uwagę, aby dowcip w jak najlepszym stopniu oddawał Twoje poczucie humoru.

Kubuś Puchatek, jak to prawdziwy niedźwiedź, zapadał na zimę w sen zimowy ssąc łapę. Prosiaczek, jak to prawdziwa świnia, bezwstydnie to wykorzystywał.

15. Co myślisz o owcach?
Lubię ziemniaki owoce pożądania.

16. Czy zapoznałeś się i akceptujesz Ryt Cabal?:
Tak

17. Używamy komunikatora głosowego w grze. Wymagamy jego używania, czy to akceptujesz?
Tak ale będą dni kiedy nie będę mógł rozmawiać na nim.

Szperacz

• Rycerz
Odp: Wietrzny
« Odpowiedź #1 dnia: 18.04.2015, 12:22:55 pm »
witaj na forum.

smoki zapadły chyba w zimowy sen, więc nie wiem czy szybko usłyszysz ich ryk. podanie może być - dobre jak na dragona :P
15. Co myślisz o owcach?
Lubię ziemniaki owoce pożądania.

przeczytaj jeszcze raz uważnie pytanie...chociaż twoja odpowiedź może być dziwnie przewrotna :D

Wietrzny

« Odpowiedź #2 dnia: 18.04.2015, 12:47:47 pm »
Witam

Pewnie i smoki kiedyś się obudzą. Przecież to leniwe stworzenia wylegujące się po wsze czasy w swoich skarbcach :-)

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #3 dnia: 18.04.2015, 13:15:07 pm »
Witaj Wietrzny na forum.

Proszę zapoznaj się ze zmianami do Rytu HOT (zaraz nad wzorem podania). W HOT zaszły pewne zmiany, które dopiero dzisiaj miałam czas spisać. Napisz czy w dalszym ciągu jesteś zainteresowany przystąpieniem do nas.

Co do punktu 15, to mieliśmy już takiego adepta, co myślał, że pytamy o owoce :D
"For Russ! For the Wolftime!"

Wietrzny

« Odpowiedź #4 dnia: 18.04.2015, 13:36:53 pm »
Zgadzam się w pełni i dalej chcę przystąpić.
Co do punktu 15 wydaje mi się że owce jednak są owocami i zdania nie zmienię jednak osobiście wolę ziemniaki.

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #5 dnia: 18.04.2015, 14:07:05 pm »
W takim razie jestem na tak. Poczekaj proszę na decyzję Architekta Smoków.

Co do punktu 15 wydaje mi się że owce jednak są owocami i zdania nie zmienię jednak osobiście wolę ziemniaki.

Tja, Smok jak się patrzy.

8. ...zarówno Iluminatów zatracających się w swojej wierze...

To potraktuję jako dowcip ;)

Szperacz

• Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: 18.04.2015, 16:05:03 pm »
Skoro Wielka Mistrzyni jest na tak to myślę, że i Architekt Smoków wypowie się pozytywnie.

Niech będę pierwszym - witaj w HoT ;-)

Varros

• Moderator
  • Tricky +Varros+ Albanian
« Odpowiedź #7 dnia: 18.04.2015, 16:49:05 pm »
Witaj Wietrzny na forum.

Dla mnie, podanie może być, ale nie do mnie należy ostateczna decyzja.

Mam pytanie:
Gildia Outcast w Conanie?
Bo miałem epizod z Outcastem. Po rozpadzie mojej macierzystej gildii Stary Sojusz, wraz ze sporą częścią kolegów przystąpiliśmy do Outcastu, ale jeżeli dobrze pamiętam, to nie na długo, bo Outcast był już w schyłkowej fazie swojej działalności na serwerze Rothat.
Tricky "Varros" Albanian - Master Ninja Looter
DPS/Tank

Wietrzny

« Odpowiedź #8 dnia: 18.04.2015, 18:57:12 pm »
Zgadza się Conan gildia Outcast, ze Starego Sojuszu pare gagatków się pojawiło w Outcast. To był klimat gildia nie do powtórzenia.

deVolf

• Rycerz
« Odpowiedź #9 dnia: 18.04.2015, 19:42:01 pm »
Cześć, witaj na forum!

Uwielbiam komix mój ulubiony który przeczytałem z milion razy to Ekspedycja.
Mówisz o Ekspedycji narysowanej przez Polcha, a napisanej przez Mostowicza wg Daenikena? Jeżeli tak, to pewnie wiesz, że w przyszłym miesiącu wychodzi nowe, ładne wydanie zbiorcze - a jak zamówisz w przedsprzedaży, to dostaniesz nawet album z autografem Polcha? :)

http://www.sklep.gildia.pl/news/1550

Sidaroth

• Architekt Loży Smoków
  • Moderator
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 18.04.2015, 20:41:22 pm »
Bez zbędnych formalności - Jestem na TAK! Broken doda Ci uprawnienia na forum, a ja już wysyłam liścik wprowadzający do Cabal (proszę się z nim zapoznać).

Brokenwing

• Administrator
  • Wielka Mistrzyni HOT
« Odpowiedź #11 dnia: 18.04.2015, 22:35:01 pm »
Witam w HOT :)

Kamiru

• Senshi
  • Rycerz
  • Balalaika "Kamiru" Revy
« Odpowiedź #12 dnia: 19.04.2015, 07:46:54 am »
Szybko poszło... W każdym razie witaj w HoT. ;)

I Dragoni mają się dobrze tylko po prostu w ostatnim czasie działają w ukryciu przed innymi frakcjami. 8)
Balalaika "Kamiru" Revy - Heal/Leech/DPS/Tank

Wietrzny

« Odpowiedź #13 dnia: 19.04.2015, 15:52:58 pm »
Cześć

Witam wszystkich zgromadzonych zarówno tych obecnych jak i nie obecnych :-)

Cześć, witaj na forum!

Uwielbiam komix mój ulubiony który przeczytałem z milion razy to Ekspedycja.
Mówisz o Ekspedycji narysowanej przez Polcha, a napisanej przez Mostowicza wg Daenikena? Jeżeli tak, to pewnie wiesz, że w przyszłym miesiącu wychodzi nowe, ładne wydanie zbiorcze - a jak zamówisz w przedsprzedaży, to dostaniesz nawet album z autografem Polcha? :)

http://www.sklep.gildia.pl/news/1550

Dzięki za info kupię na 100 o ile wypłata będzie na czas :p

Szajla

« Odpowiedź #14 dnia: 21.04.2015, 11:58:36 am »
Szperaczu nie widzę nic złego w śnie zimowym ;)

Witam nowego kolegę na forum i w cabalu ;)